#224
“Fragment strijdtoneel”. Een schilderij, olieverf op doek. 19e eeuws. Diverse restauraties.
#113Hergé
#218
#228
Een lot van 2 wandlampen in verguls smeedijzer en 2 glazen vlam-toortsen
A lot of 2 wall lamps in gilded wrought iron and 2 glass flame torches. -
#95
A Napoleon III bronze-gilt chandelier with 3 lights. Late 19th century. -
#129Jacques Rosseels
“Landschap met dame werkend op het veld”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Rosseels.
#264
“Bloemenstilleven met appels en Chinese schaal”, olieverf op doek in bergulde kader, onleesbaar gesigneerd.
#580
#377
Een lot van 4 beelden in Italiaans porselein bestaande uit 3 honden en een poes. 3 van de 4 zijn gemerkt.
#304CJ Denis
“Winterlandschap met molen”, gemengde techniek op papier, gesigneerd G. Denis.
"Winter landscape with mill", mixed media on paper, signed G. Denis. -
#194
“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Heidezicht." A painting, oil on panel. Signed at the bottom. -
#623Val Saint Lambert
Een vaas en lampenvoet van gegoten kristal, blauw in de massa.
A vase and lamp base made of cast crystal, blue in color.