#521Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor van bloemen.
A pair of hexagonal lidded vases of Chinese porcelain, decorated with a famille rose flower design.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200 / 240 -
#695Een lot van 6 celebrity foto’s met vermoedelijke signaturen.
#359Een Japanse print Hoyoshusha.
A Japanese print Hoyoshusha.No longer availableDim. 34 x 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#483Een Chinees porseleinen vaas met een famille noire decor van personages in een interieur. Onderaan het dynastiemerk van Kangxi in twee concentrische cirkels in zwart onder glazuur.
A Chinese porcelain vase with a famille noire decoration of characters in an interior. At the bottom, the Kangxi dynasty mark in two concentric circles in underglaze black.No longer availableDim. 49 x Ø 17 cmEstimate: € 200 / 300 -
#301Val Saint LambertEen geslepen kleurloos kristallen karaf.
A cut colorless crystal decanter.No longer availableDim. h 23,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#126KICK Collection“Kick Metal”. Een lot van 6 design stoelen met zwart kunststoffen kuip en zitting, en zwart metalen onderstel. Onderaan gemerkt Kick Collection.
"Kick Metal." A lot of 6 design chairs with black plastic shell and seat, and black metal base. Marked Kick Collection at the bottom.No longer availableDim. 79 x 52 x 50 cmEstimate: € 250 / 350 -
#517Antonino Sciortino Serax“Flamingo L”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#265Een vergulde spiegel met rijkelijk versierde barokke lijst, hout en gips, Europa, 19de eeuw.
#35Een roze Venetiaans glazen luchter met 6 lichtpunten, 4 delen ontbreken zijnde 1 groot blad, 1 klein blad, 1 bloem en een deeltje van het onderhangend element.
A pink Venetian glass chandelier with 6 light points, missing 4 parts including 1 large leaf, 1 small leaf, 1 flower, and a section of the hanging element.No longer availableDim. h 70 x Ø 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#562MarpaEen banjoline, gemerkt Marpa. Met stoffern draagtas.
A banjoline, marked Marpa. With a protective carrying case.No longer availableDim. 59cmEstimate: € 75 / 125