#270Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,42 ct. FVVS1
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.42 ct. FVVS1No longer availableDim. 4,88 gEstimate: € 850 / 950 -
#481Een set van 2 Japanse bronzen vazen met draken in het reliëf, Meiji periode, dragen stempels vermoedelijk Yoshimasa, laat 19e, vroeg 20ste eeuws.
A pair of 2 Japanese bronze vases with relief dragons, Meiji period, bearing stamps likely Yoshimasa, late 19th, early 20th century.No longer availableDim. h 35 x Ø 17 cmEstimate: € 300 / 500 -
#158Roger PintensPeriod: °1954“Arend”. Een polychroom metalen sculptuur op stenen voet.
"Arend." A polychrome metal sculpture on stone base.No longer availableDim. 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#92Barbazza“Hoevetafereel met 3 figuren”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Barbazza. Naar de oudheid.
"Farm scene with 3 figures", a painting, oil on panel, signed by Barbazza. Inspired by antiquity.No longer availableDim. 30 x 41 cmEstimate: € 100 / 150 -
#296Een salontafel met groen marmeren blad op een koperen onderstel in Louis-XV stijl.
A coffee table with green marble top on a copper base in Louis XV style.No longer availableDim. 45 x 88 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#314Een lot van 12 glazen van Val Saint Lambert bestaande uit 6 kleurloze wijnglazen en 6 groen- en kleurloze borrelglazen. Toegevoegd een set van 6 glazen met de kelk in fluorietglas, 1 van de glazen is beschadigd aan de rand.
#344Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.
#452Keith Haring“Untitled”. Een litho op papier, genummerd 18/150, met naamstempel Keith Haring + droogstempel & stempel “The Keith Haring Foundation Inc.”
"Untitled". A lithograph on paper, numbered 18/150, with name stamp Keith Haring + dry stamp & stamp "The Keith Haring Foundation Inc."No longer availableDim. 49 x 37 cmEstimate: € 150 / 200 -
#475GhoumEen Ghoum, Iraans handgeknoopt tapijt.
A Ghoum, Iranian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 234 x 333 cmEstimate: € 300 / 600 -
#101Een Chinees antiek bronzen inktpotje in de vorm van een mannetje op een os. Vroeg 19e eeuw.
A Chinese antique bronze inkwell in the shape of a man on an ox. Early 19th century.No longer availableDim. 9 x 10 cmEstimate: € 100 / 150 -
#582“Heilige Virginie” & “Heilige Carolus Borromeus”, (bid voor ons). Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel met ovaal geborduurd passe-partout.
"Saint Virginia" & "Saint Charles Borromeus", (pray for us). A lot of 2 paintings, oil on panel with oval embroidered mat.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 100 / 150