#535BidjarEen handgeknoopt Iraans tapijt, Bidjar Red/Cream.
A hand-knotted Iranian carpet, Bidjar Red/Cream.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 200 / 300 -
#386Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.
A Chinese camphor wood chest with figurative scenes in the carvings.No longer availableDim. 41 x 80 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#149“Bloemenstilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, toegeschreven aan Frans Mortelmans.
"Flower still life." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom, attributed to Frans Mortelmans.No longer availableDim. 45 x 63 cmEstimate: € 300 / 400 -
#362Adrien Lechair“Bloemenweelde”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd A. Lechair en gedateerd ‘72.
"Abundance of Flowers", a painting, oil on canvas, signed A. Lechair and dated '72.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#600Een 18 karaats witgouden ring bezet met witte en cognackleurige briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,20 ct.
An 18 karat white gold ring set with white and cognac colored diamonds with a total weight of approximately 3.20 ct.No longer availableDim. 15,80 gEstimate: € 2000 / 2300 -
#9Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#580Een 18 karaats witgouden ring in de vorm van een strik bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 karat white gold ring in the shape of a bow set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 4,83 gEstimate: € 700 / 800 -
#280Een paar 18 karaats witgouden oorbellen.
A pair of 18 karat white gold earrings.No longer availableDim. 1,63 gEstimate: € 100 / 150 -
#377Een lot van 4 beelden in Italiaans porselein bestaande uit 3 honden en een poes. 3 van de 4 zijn gemerkt.
A lot of 4 Italian porcelain figures including 3 dogs and a cat. 3 out of the 4 are marked.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#610Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
#174Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Landschappen met bebouwing”. Een lot van 6 schilderijtjes, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld. “Ranst”, “Wouter’s Hoeve”, “Ranst”, “Villa Wellin”, “Chateau de Lavaux St-Anne”, “Wouter’s Hoeve de Polder”.
#613Een paar handgeslepen kristalglazen karaffen met stop en geometrische patronen in het reliëf. Dragen metalen label “Whisky” & “Cognac”.
A pair of hand-cut crystal decanters with stoppers and geometric patterns in relief. Bearing metal labels "Whisky" & "Cognac".No longer availableDim. 29 & 25,5 cmEstimate: € 80 / 120