#384Een icoon met voorstelling van de onthoofding van Johannes de Doper. Onleesbare inscripties achteraan.
An icon depicting the beheading of John the Baptist. Illegible inscriptions on the back.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 120 / 220 -
#576Val Saint-LambertVier vlakke pressepapiers van kleurloos kristal uitgegeven voor BATC. Gemerkt. We voegen er vier andere aan toe.
#224“Fragment strijdtoneel”. Een schilderij, olieverf op doek. 19e eeuws. Diverse restauraties.
"Fragment battlefield". A painting, oil on canvas. 19th century. Various restorations.No longer availableDim. 113 x 99 cmEstimate: € 100 / 150 -
#462“Sierlijke Wilg”. Een schilderij, kleurinkt op zijdepapier. Toegeschreven aan Lin Rongsheng. Draagt stempel en titel.
"Graceful Willow". A painting, colored ink on silk paper. Attributed to Lin Rongsheng. Bears stamp and title.No longer availableDim. 95 x 36,5 cmEstimate: € 200 / 400 -
#190Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.42 ct.No longer availableDim. 2,16 gEstimate: € 800 / 1000 -
#489Ginette Javaux“Lavendelakker.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Lavender Field." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 78 x 97 cmEstimate: € 220 / 340 -
#401Lego TechnicEen lot van 3 vintage Lego Technic speelsets. Nummers; 8851, 8090 & 8700, in originele dozen met handleiding.
A lot of 3 vintage Lego Technic play sets. Numbers; 8851, 8090 & 8700, in original boxes with manuals.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#460Een 18 kt geelgouden ring bezet met één briljant van +- 0,10 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with one brilliant cut diamond of approximately 0.10 ct.No longer availableDim. 4,52 gEstimate: € 300 / 400 -
#664Een lot van 3 goudkleurig metalen mandjes in kubus vorm draadmodel, bijgevoegd mandje met schuine zijkanten.
#220Een 18 kt witgouden hanger bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en 5 robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt white gold pendant set with brilliants and diamond baguettes with a total weight of approximately 0.80 ct. and 5 rubies with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 1,82 gEstimate: € 450 / 550 -
#86Een antieke massief grenen tafel met uitschuifbaar blad met verborgen vak.
An antique solid pine table with extendable leaf with hidden compartment.No longer availableDim. 80 x 118 x 90 cmEstimate: € 80 / 120