#588Glashütte LimburgEen vintage plafonnière van glas en koper, jaren ‘70.
A vintage ceiling light of glass and copper, from the 1970s.No longer availableDim. h 25 cm Ø 20 cmEstimate: € 120 / 160 -
#255Een lot van 3 design hanglampen met gechromeerde kap en roostertjes.
#83“Paris Sex Appeal”. Een vintage erotisch magazine, ingebonden jaargang 1934.
"Paris Sex Appeal". A vintage erotic magazine, bound volume from 1934.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#9Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#398Een tafellamp in Tiffany-stijl met glas in lood kap.
A table lamp in Tiffany style with stained glass shade.No longer availableDim. h 44 x Ø 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#96Een bijzetmeubel in Bauhaus stijl, ca 1935, in verchroomd metaal gefineerd hout.
A side table in Bauhaus style, circa 1935, in chromed metal veneered wood.No longer availableDim. 63 x 70 x 41 cmEstimate: € 150 / 250 -
#89Jean-Guy BeernaertPeriod: 1928 - 1999“Bosdreef”, een églomisé, olieverf op glas, gesigneerd J.G. Beernaert.
"Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 120 / 180 -
#190Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.42 ct.No longer availableDim. 2,16 gEstimate: € 800 / 1000 -
#442“Stilleven met bloemen in vaas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Still life with flowers in vase". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 100 / 150