#229“Bloemenstilleven in Oosterse vaas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life in Oriental vase". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 73 x 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#497Een rijkelijk gedecoreerde koperen beker met putto op het deksel. Met handvaten van druivenranken.
#408Een spekstenen beeld van een Chinese ‘onsterfelijke’.
A soapstone statue of a Chinese 'immortal'.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#516Antonino Sciortino Serax“Flamingo L”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#641Een 3-delige schouwpendule in marmer en koper bestaande uit een klokje met porseleinen wijzerplaat en 2 bijpassende cassolettes.
A 3-piece mantel clock in marble and copper consisting of a clock with a porcelain dial and 2 accompanying cassolette vases.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#246Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.
#507Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
A horse made of polychrome terracotta, modeled after examples from the Tang period. Tail glued.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 120 / 180 -
#189Een spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het lijstwerk.
#312L Moens“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Farm view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 60 / 90 -
#462“Sierlijke Wilg”. Een schilderij, kleurinkt op zijdepapier. Toegeschreven aan Lin Rongsheng. Draagt stempel en titel.
"Graceful Willow". A painting, colored ink on silk paper. Attributed to Lin Rongsheng. Bears stamp and title.No longer availableDim. 95 x 36,5 cmEstimate: € 200 / 400 -
#156Een antieke massieve gesculpteerde houten wieg op leeuwenpoten.
An antique solid wood carved crib on lion feet.No longer availableDim. 195 x 136 x 56 cmEstimate: € 300 / 500