Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt geelgouden schakelarmband.

Een 18 kt geelgouden schakelarmband.

An 18 kt yellow gold link bracelet.
Dim. 5,20 g
SKU: 2409240030.
Auction day: 24 September 2024 19:00
Catalogue #30
Estimate: € 200 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #588
    Glashütte Limburg

    Een vintage plafonnière van glas en koper, jaren ‘70.

    A vintage ceiling light of glass and copper, from the 1970s.
    No longer available
    Dim. h 25 cm Ø 20 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #161
    Eugène Marioton
    Period: 1854 - 1933

    “De verleidingsdans”, een bronzen groep met 3 naakten op een marmeren sokkel. Gesigneerd E. Marioton.

    "The Seduction Dance," a bronze group of 3 nudes on a marble pedestal. Signed E. Marioton.
    No longer available
    Dim. h 71 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #255

    Een lot van 3 design hanglampen met gechromeerde kap en roostertjes.

    A lot of 3 designer pendant lamps with chrome-plated shade and grilles.
    No longer available
    Dim. Ø 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #83

    “Paris Sex Appeal”. Een vintage erotisch magazine, ingebonden jaargang 1934.

    "Paris Sex Appeal". A vintage erotic magazine, bound volume from 1934.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #9

    Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.

    Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth century
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #398

    Een tafellamp in Tiffany-stijl met glas in lood kap.

    A table lamp in Tiffany style with stained glass shade.
    No longer available
    Dim. h 44 x Ø 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #96

    Een bijzetmeubel in Bauhaus stijl, ca 1935, in verchroomd metaal gefineerd hout.

    A side table in Bauhaus style, circa 1935, in chromed metal veneered wood.
    No longer available
    Dim. 63 x 70 x 41 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #131
    Sèvres

    Een set van 2 biscuit vaasjes met een decor van bloemen en verguld bronzen ornamenten en voet. Aan beide vaasjes is er schade aan de bloemen. Onderaan dragen ze het merkteken van Sèvres.

    A set of 2 biscuit vases with a floral decor and gilded bronze ornaments and base. Both vases have damage to the flowers. They bear the Sèvres mark at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #89
    Jean-Guy Beernaert
    Period: 1928 - 1999

    “Bosdreef”, een églomisé, olieverf op glas, gesigneerd J.G. Beernaert.

    "Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert.
    No longer available
    Dim. 80 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #493

    Een Chinees porseleinen balustervaas met een houten sokkeltje, famille rose decor. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain baluster vase with a wooden base, famille rose decoration. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #190

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.42 ct.
    No longer available
    Dim. 2,16 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #442

    “Stilleven met bloemen in vaas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Still life with flowers in vase". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More