#550
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.84 ct.Place a bid ›Dim. 3,03 g -
#86
Een antieke massief grenen tafel met uitschuifbaar blad met verborgen vak.
An antique solid pine table with extendable leaf with hidden compartment. -
#613
#482Otto RichterPeriod: 1899-1963
“Romantisch portret met bloem”. Een pasteltekening op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1905.
#638
Een bronzen beeld van een schrijvende jongen op marmeren sokkel, gemerkt C Marcie.
A bronze sculpture of a writing boy on a marble base, marked C Marcie. -
#403
#673Liebig Chromos
Een lot van 7 boeken met Liebig chromo’s, 1 boek bijna leeg, hoofdzakelijk uit het midden van de vorige eeuw.
#617
#291Samick
Een banjoline van het gerenomeerde merk Samick.
A banjoline by the renowned brand Samick. -
#50
#600
#452Keith Haring
"Untitled". A lithograph on paper, numbered 18/150, with name stamp Keith Haring + dry stamp & stamp "The Keith Haring Foundation Inc."