#4Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Rubens (Groenplaats) en Sint Annakapel”, een lot van 2 etsen door Romain Malfliet. Genummerd 7/100 en 52/130.
"Rubens (Groenplaats) and Saint Anna Chapel," a lot of 2 etchings by Romain Malfliet. Numbered 7/100 and 52/130.No longer availableDim. 34 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1GoebelEen lot van 3 beeldjes van hondjes bestaande uit een vintage parfum lampje en 2 beeldjes van een poedel, alledrie gemerkt Goebel.
A lot of 3 dog figurines including a vintage perfume lamp and 2 poodle figurines, all marked Goebel.No longer availableDim. h 19 x l 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#467Een theebus van celadonkleurig Chinees porselein.
#336Een speeltafeltje in mahonie en vilt, opklapbaar.
A small mahogany and felt gaming table, foldable.No longer availableDim. 84 x 81 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#211Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
#32V. Serber“Zicht op de baai”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd V. Serber.
"View of the bay", a painting, oil on canvas, signed V. Serber.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#42Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Zoersel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Godderis en gedateerd ‘42.
"Zoersel", a painting, oil on panel, signed Godderis and dated '42.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#497Een rijkelijk gedecoreerde koperen beker met putto op het deksel. Met handvaten van druivenranken.
#511Een bronzen beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.
#487Een Chinees porseleinen dekselvaas met 4 dames en teksten in het decor. Met certificaat door Galerie Stampaert, “Shieng-Fen”, 19e eeuw. Met houten en deksel en op sokkel.
A Chinese porcelain lidded vase with 4 ladies and texts in the decoration. With certificate from Galerie Stampaert, "Shieng-Fen", 19th century. With wooden lid and base.No longer availableDim. 46 x Ø 25 cmEstimate: € 300 / 400 -
#400Val Saint LambertEen karaf in kristal, Val Saint Lambert, groen in de massa gekleurd, minieme schilferschade onderaan. Toegevoegd 5 groene borrelglaasjes.
A crystal decanter by Val Saint Lambert, green stained in the mass, minimal flake damage at the bottom. Includes 5 green shot glasses.No longer availableDim. h 32.5 cmEstimate: € 50 / 80