#274Frans Gybels“2 x interieur van het Vleeshuis”, gemengde techniek op papier, gesigneerd F. Gybels.
"2 x interior of the Vleeshuis", mixed media on paper, signed F. Gybels.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#319Thomas Rowlandson“New feats of horsemanship”, een ingekleurde ets met vochtschade en stempels.
"New feats of horsemanship", a colored etching with water damage and stamps.No longer availableDim. 18 x 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#145Giuseppe Maurizio Scutellà Artemide Milano“Pirce Sospensione”. Een modern design aluminium hanglamp in mat zwart. Ontwerp door Giuseppe Maurizio Scutellà voor Artemide.
#384Een icoon met voorstelling van de onthoofding van Johannes de Doper. Onleesbare inscripties achteraan.
An icon depicting the beheading of John the Baptist. Illegible inscriptions on the back.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 120 / 220 -
#522Booths "Old Dutch"Engels porseleinen servies, volledig voor 12 personen., versierd met kleurrijke bloemenmotieven in een traditionele stijl.
#124Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Nachtelijk winterlandschap”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Godderis.
"Nocturnal Winter Landscape", a painting, oil on canvas, signed by Godderis.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 150 / 200 -
#421Een lot van 2 dekselvazen in porselein met een Midden-Oosters floraal decor en wapenschilden met leeuwen.
#214Emile LammersPeriod: 1940 - 2000“Hoevelandschap met kar.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Farm landscape with cart.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 75 x 115 cmEstimate: € 100 / 120 -
#355Een grijs marmeren beeld voorstellende een Egyptische Sphinx.
#555Een Afshari Bidjar tapijt met een klassiek design in ongebruikelijke pasteltinten, dubbel geknoopt.
#456Een grote bruin lederen juwelen doos met spiegel en vijf schuiven.
#207Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
A 12-piece dinnerware set, marked Wiskemann. Consisting of dinner knives, forks, spoons, and dessert knives, forks, and spoons.No longer availableEstimate: € 120 / 180