#429‘Sculpteur avec sculpture et d’autres oeuvres’, een monochrome ets. Getekend met stempel buiten de plaat; Picasso.
#558Een kom en schaal van kleurloos VSL kristal. Onderaan getekend.
#457Kunstcabinet van zwart hout op eik. Op zijn presenteertafel met tussenblad. Twee paneeldeuren, waarachter negen laden rond een theatertje met spiegel. Een lade in de gordel, bovenaan een klapblad met spiegel. Alles ingelegd met benen moulures. XIXde eeuw.
#272Een lot van twee bronzen fotokaders.
#583Gietijzeren vlaggenstokhouder. Met het wapenschild van het Koninkrijk der Nederlanden. Toegevoegd een Nederlandse vlag.
Cast iron flagpole holder. Featuring the coat of arms of the Kingdom of the Netherlands. Includes a Dutch flag.No longer availableDim. H 23, B 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#493Steiff, GermanyZeven vintage pluche katachtigen, waarvan drie gemerkt Steiff, de overige met knop/label manco.
Seven vintage plush felines, three marked Steiff, the rest with missing button/label.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 100 / 150 -
#46Een salontafel, messingen onderstel en groen marmeren blad, jaren 80.
A coffee table, brass base with green marble top, from the 1980s.No longer availableDim. 49 x 102 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#159‘Rotskust bij wilde zee’. Olieverf op doek. Getekend Maclauchlan Milne. Met op de rug een niet geverifieerde toewijzing.
'Rocky coast in wild sea', oil on canvas. Signed; Maclauchlan Milne. With an unverified attribution on the back.No longer availableDim. 22/49 cmEstimate: € 300 / 500