Een 18 kt geelgouden slavenarmband bewerkt met zwarte gevlochten koord.

An 18 kt yellow gold bangle bracelet embellished with black braided cord.
Dim. Bruto: 24,40 g
SKU: 1612250050.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #50
Estimate: € 1000 / 1200

  • #164
    Gustave Mascart

    ‘Verliefd koppel in het park’, olieverf op paneel. Getekend G. Mascart.

    ‘Couple in Love in the Park’, oil on panel. Signed G. Mascart.
    Dim. 26/20 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #131

    Een bronzen Arabische handelaar op een tapijt gezeten.

    A bronze Arabian merchant seated on a carpet.
    Dim. 7.5 x 18.5 x 11.5 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #72

    Een damesportret uit de XIXde eeuw. In oorspronkelijke lijst. Kleine letsels en restauratie.

    A portrait of a woman from the 19th century. In original frame. Small injuries and restoration.
  • #92
    Gaby De Pauw

    Een paar naïeve hoevezichten, acryl op papier. Gesigneerd.

    A pair of naive farm views, acrylic on paper. Signed.
    Dim. 2 x (26 x 35) cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #217
    Frans Van Immerseel

    “De Olewagen Sage”. Een set van vijf ingekaderde houtsneden, genummerd 216/250, gesigneerd buiten de plaat, ter illustratie van een verhaal van Hans Grimm.

    "The Olewagen Sage." A set of five framed woodcuts, numbered 216/250, signed outside the plate, illustrating a story by Hans Grimm.
    Dim. 33/25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #32

    Dim. 49/32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #153

    Een paar bronzen leeuwen op marmeren sokkel.

    A pair of bronze lions on a marble base.
    Dim. 16 x 32 x 11 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #290

    Een halssnoer met bijpassende armband bezet met verschillende donker grijze barokparels en met verguld slot.

    A necklace with matching bracelet set with various dark grey baroque pearls and a gilded clasp.
    Estimate: € 80 / 120
  • #225

    Een platina ring bezet met een centrale lab-grown smaragd van +- 5,15 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,60 ct.

    A platinum ring set with a central lab-grown emerald of approximately 5.15 ct. and diamonds with a total weight of approximately 1.60 ct.
    Dim. 12,56 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #11

    Een paar verzilverde kandelaars met drie armen, Engelse stijl.

    A pair of silver-plated three-arm candlesticks, English style.
    Dim. Hoogte 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #81

    Een porseleinen kistje, kobaltblauw met gevarieerde taferelen en accenten in goudverf, onderaan gemerkt met een kroon, gekruisde zwaarden en A T B.

    A porcelain box, cobalt blue with various scenes and gold paint accents, marked at the bottom with a crown, crossed swords, and A T B.
    Dim. 16 x 28.5 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #20

    Een 18 kt geelgouden antieke broche met bijbehorende oorbellen bezet met fijne pareltjes.

    An 18 kt yellow gold antique brooch with matching earrings set with fine pearls.
    Dim. 3,70 g
    Estimate: € 300 / 400

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00