#133Een bureaugarnituur van goudkleurig metaal en onyx. Bestaande uit een inkstel versierd met een Napoleonbeeldje, een paar penhouders, een paar kandelaars, een paar cassolettes, een brievenhouder, een briefopener, een schemerlamp, een fotolijst. Directoire stijl, medio XXste eeuw.
#256National Cash Register (NCR)Een vintage National Cash Register kassa, circa 1950. Destijds nog in gebruik in de Boerentoren.
A vintage National Cash Register cash register, circa 1950. Formerly used in the Boerentoren building.No longer availableDim. 67 x 49 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#353Een set van drie Chinees porseleinen pauwstaartborden. Vroeg 20ste eeuw.
A set of three Chinese porcelain peacock tail plates. Early 20th century.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 80 / 120
#427Een blauw en witte Chinees porseleinen pagode in 4 niveaus.
A blue and white Chinese porcelain pagoda with 4 levels.No longer availableDim. h 51 cmEstimate: € 180 / 240 -
#367BolexEen vintage super 8 camera, Bolex Beaulieu 4800 ZM. Met folders en toebehoren.
A vintage super 8 camera, Bolex Beaulieu 4800 ZM. With manuals and accessories.No longer availableDim. 16 x 28 x 6 cmEstimate: € 60 / 80 -
#214“Heidezicht met open zandvlakte.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Heath view with open sandy plain." Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 60 x 78 cmEstimate: € 80 / 120 -
#462Paul Delvaux“Les oeillets (11.1979)” Litho op papier, E.A. Gesigneerd buiten de plaat.
"The Carnations (11.1979)" Lithograph on paper, E.A. Signed outside the plate.No longer availableDim. 46 x 39 cmEstimate: € 400 / 600 -
#265Manifattura SC3Een set van 2 design lampen met keramische voet, jaren 80/90 van de vorige eeuw, gemerkt.
#138Een zilveren terrine, tweede gehalte, kom gemerkt A835, AC, 980 gram. Deksel niet gemerkt, 420 gram.
A silver tureen, second grade, bowl marked A835, AC, weighing 980 grams. Lid unmarked, weighing 420 grams.No longer availableDim. 13 x 29 x 24 cmEstimate: € 700 / 900 -
#276Een eikenhouten vitrinekastje in Louis XV stijl.
An oak display cabinet in Louis XV style.No longer availableDim. 99 x 100 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#553Een lot van zes fossielen, bestaande uit; een trilobiet, een ammoniet, een versteend stuk hout, een plaat met twee vissen en twee stukken spons.
A lot of six fossils, including a trilobite, an ammonite, a piece of petrified wood, a plate with two fish, and two pieces of sponge.No longer availableDim. Ø 4-10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#156Een vitrinekast in kersenhout met 4 deuren.
#528IBMEen Selectric II schrijfmachine, met vervangstukken. Jaren ‘70. AZERTY.
A Selectric II typewriter, with spare parts. 1970s. AZERTY keyboard.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#589Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.
#165Een banjo en een klarinet.
A banjo and a clarinet.No longer availableEstimate: € 100 / 120