#659Majolika SMF SchrambergEen aardewerken vaas met decor van een zeilboot en meeuwen tijdens de valavond. Nr 4108/II.
An earthenware vase with a decoration of a sailboat and seagulls at sunset. No. 4108/II.No longer availableDim. h 21 cm, Ø 15 cmEstimate: € 50 / 60 -
#309Een vintage Hollywood Regency tafellamp met de voet in geborsteld staal en messing.
A vintage Hollywood Regency table lamp with a base in brushed steel and brass.No longer availableDim. h 65 x Ø 52 cmEstimate: € 50 / 80 -
#344Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.
#87Een lot van 19 stuks diverse vintage auto handleidingen. NL & FR, diverse modellen van Talbot, Citroën, Peugeot, Renault en Volkswagen.
A lot of 19 various vintage car manuals. In Dutch & French, featuring models from Talbot, Citroën, Peugeot, Renault, and Volkswagen.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#355Een grijs marmeren beeld voorstellende een Egyptische Sphinx.
#115Een messigen luchter met kristallen pendeloques en een bijpassende hallamp.
A brass chandelier with crystal pendeloques and a matching ceiling lamp.No longer availableDim. H: 70 cm en H: 40 cmEstimate: € 180 / 250 -
#227Een ovaal marmeren mannenprofiel. Draagt signatuur ‘de Fierland 1866’.
An oval marble male profile. Signed ‘de Fierland 1866’.No longer availableDim. 50 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#302Guy RibesPeriod: 1948“Fée du Printemps”. Een kleurenlitho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd.
"Fairy of Spring." A color lithograph on paper, signed and numbered outside the plate at the bottom.No longer availableDim. 70,5 x 53,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#646Een lot 2 sierstukken met koperen voet, vervaardigd uit heften van tapkranen.
#90Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet centrale briljant 0,27 ct. HSI2
An 18 kt white gold necklace with pendant set with central brilliant cut diamond 0.27 ct HSI2.No longer availableDim. 2,17 gEstimate: € 500 / 550 -
#529Een houten vierkante opium-salontafel.
A wooden square opium coffee table.No longer availableDim. 35,5 x 115 x 115 cmEstimate: € 100 / 150