#568Een groot lot Japans porselein waaronder: kopjes, schoteltjes en dessertbordjes versierd met verschillende kleurrijke taferelen.
#194“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Heidezicht." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 25,5 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#201George Georgiadis“Paean”. Bronzen beeldje van een gehavende luitspelende engel. Genummerd 17/50. Met certificaat van de galerij.
#477Een Chinees porseleinen balustervaas met familiaal tafereel, opschriften en vlinder handvaten. Vroeg 20e eeuw.
A Chinese porcelain baluster vase with family scene, inscriptions, and butterfly handles. Early 20th century.No longer availableDim. 57 x Ø 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#553Antonino Sciortino Serax“Flamingo M”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp met koperen arm. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#662Een albasten lampje, versierd met twee vogeltjes en een schelp. Met los kapje.
An alabaster lamp, adorned with two little birds and a seashell. With detachable shade.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 35 / 45 -
#112“Landschap met hoeve aan het water”, een schilderij, olieverf op doek, draagt links onder het monogram S.B. en gedateerd 1895. Kleine schade aan het doek, kader beschadigd.
"Landscape with Farmhouse by the Water", a painting, oil on canvas, with the monogram S.B. in the lower left corner and dated 1895. Minor damage to the canvas, frame damaged.No longer availableDim. 63 x 93 cmEstimate: € 150 / 200 -
#381Een paar moderne tafellampen.
#555Een Afshari Bidjar tapijt met een klassiek design in ongebruikelijke pasteltinten, dubbel geknoopt.
An Afshari Bidjar carpet with a classic design in less common pastel tones, double knotted.No longer availableDim. 397 x 300 cmEstimate: € 300 / 400