Een 18 kt roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en vijf in marquise geslepen saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

An 18 kt rose gold ring set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.20 ct. and five marquise-cut sapphires totaling approximately 0.50 ct.
Dim. 2,34 g
SKU: 2705250570.
Auction day: 28 May 2025 19:00
Catalogue #570
Estimate: € 700 / 800

  • #499

    Drie naaktstudies. Olieverf op paneel. Onleesbaar getekend.

    Three nude studies. Oil on panel. Indecipherably signed.
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #454
    Désiré Haine
    Period: 1900 - 1989

    ‘Bretagne’. Gemengde techniek op papier, getekend en gedateerd 1962.

    ‘Bretagne’. Mixed media on paper, signed and dated 1962.
    Dim. 52/68 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #413
    Maria Innocentia Hummel

    “Stormy weather”, een meerkleurig porseleinen ‘Hummeltje’, nr 71, stempel van de periode 1960-1963.

    "Stormy weather", a multi-colored porcelain 'Hummel' figurine, no. 71, stamped from the period 1960-1963.
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #509
    Fagerhultz

    Dim. h 135 x Ø 40 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #396

    Handgeknoopt Kurdi tapijt.

    Hand-knotted Kurdi carpet.
    Dim. 142/226 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #146

    Een massief houten Italiaanse kandelaar, gemarmerd. Vroeg 19e eeuws.

    A solid wood Italian candlestick, marbled. Early 19th century.
    Dim. h 166 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #558

    Een modernistische salontafel antieke verguld houten ornamenten gemonteerd onder een salontafel in plexiglas met glazen blad. Kleine randschade aan het blad.

    A modernist coffee table featuring antique gilt wooden ornaments mounted beneath a plexiglass coffee table with a glass top. Minor edge damage to the top.
    Dim. 49 x 130 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #186

    Antiek kerselaren schrijftafeltje. Met uitschuifbaar blad en 5 laden.

    Antique cherry wood writing desk. With pull-out leaf and 5 drawers.
    Dim. H 107, B 121, D 55 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #65

    Een hoekvitrine naar Engels voorbeeld. Dubbelgebogen front.

    A corner display cabinet in the English style. Double-curved front.
    Dim. H. 203 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #121

    Een horlogehouder van zilver met Hollandse keuren (tweede gehalte), in de vorm van een wandpendule met filigraanwerk. Voorzien van een zakhorloge met messingen kast en met wijzerplaat van wit email. XIXde eeuw.

    A silver watch holder with Dutch hallmarks (second grade), in the form of a wall clock with filigree work. Accompanied by a pocket watch with brass case and a white enamel dial. 19th century.
    Estimate: € 100 / 120
  • #213

    Polychroom gipsen Heilighartbeeld. Hersteld aan de handen.

    Polychrome plaster Sacred Heart statue. Restored at the hands.
    Dim. Hoogte 85 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #534
    Jori

    Een manuele relaxzetel, geel leder, van het design merk Jori.

    A manual recliner chair, yellow leather, by the design brand Jori.
    Dim. 109 x 70 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00