#461Een olifant van veelkleurig porselein. Chinees werk.
#401Een zwaar verzilverd steigerend paard op ronde marmeren sokkel.
#142Hubert BellisPeriod: 1831 - 1902“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd H. Bellis.
#71Een kort zwaard met houten handvat en messingen gevest. Met inscriptie.
A short sword with a wooden handle and brass hilt. With an inscription.No longer availableDim. l; 74 CMEstimate: € 100 / 120 -
#517Een massieve gesculpteerde houten Chinese piëdestal met marmeren blad.
#170Edward VII 1908. Een gouden munt van 1 Sovereign. Au 917/1000.
#116Een antiek schrijfmeubeltje met rood lederen schrijftablet in de lade.
#347Een goudkleurig en geajoureerd metalen beeld van een ijsbeer.
A gold-colored and pierced metal sculpture of a polar bear.No longer availableDim. 46 x 80 cmEstimate: € 900 / 1000