#244Willem DolphynPeriod: 1980Proefdruk ‘WINTER’. Ets van Willem Dolphyn. De drie koningen op tocht door een sneeuwlandschap met knotwilgen. Getekend binnen en buiten de plaat.
#225Een parelhalssnoer van rood koraal met zilveren veiligheidsketting.
A pearl necklace of red coral with a silver safety chain.No longer availableDim. L: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#485Een antieke rood koperen steriliseerketel.
#537Een lot van 13 borden in Japans Imari porselein (me o.a. drakendecor), vier in blauw en wit, waarvan met haarlijnscheuren en randschade.
A lot of 13 plates in Japanese Imari porcelain (including dragon decoration), four in blue and white, some with hairline cracks and edge damage.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#278Een paar porseleinen Cantonese dekselvazen met floraal decor en vergulde details. kleine schilfering rand onderaan.
#22Een massief houten gesculpteerde salontafel met vlechtwerk en glazen blad.
#136Een 19e eeuws Frans massief houten bureautje met 5 laden.
#575Antieke legkast met vitrineopzet. 5 deuren. Met paneelrug.
#304Een bronzen vrouwentorso op stenen platform.
A bronze women's torso on a stone platform.No longer availableDim. H. 79 cmEstimate: € 300 / 500 -
#9Een 19e eeuws massief eikenhouten ladenkastje.
A 19th-century solid oak chest of drawers.No longer availableDim. 31 x 36 x 26 cmEstimate: € 40 / 60