#682Een schaaltje met floraal decor, gemerkt Emaux de Longwy, d.5685.
#643PunkinEen reproductie naar een originele pop van Dehetre. Vol porselein.
#279“IJzerbrug, Diksmuide”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Ijzerbrug, Diksmuide." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 55 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#309Danny VlaminckPeriod: 1959 - ....“Stilleven met aardbeien”, ssn schilderij, olieverf op paneel in licht vergulde kader, gesigneerd D. Vlaminck en gedateerd ‘89.
#342RembrandtEen Duits porseleinen theeserviesje bestaande uit theekan, melkkan, suikerpot, kopje en schotel. Onderaan gemerkt “Gloria Rembrandt”.
#562DeknudtEen vintage spiegel met facetgeslepen glas, lange rechthoekige lijst en vergulde details. Met label gemerkt “Deknudt”.
A vintage mirror with beveled glass, a long rectangular frame, and gilded details. Marked with label "Deknudt".No longer availableDim. 137 x 41,5 cmEstimate: € 100 / 150