• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een 18 kt wit- en geelgouden oorbellen bezet met een gezamenlijk gewicht van 0,48 ct.

Een paar 18 kt wit- en geelgouden oorbellen bezet met een gezamenlijk gewicht van 0,48 ct.

A pair of 18k white and yellow gold earrings set with a total weight of 0.48 ct.
Dim. 6,60 g
SKU: 1712240390.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #390
Estimate: € 900 / 1000

  • #187

    Een zittende panter van brons. Naar een origineel van Pompon.

    A seated bronze panther. Based on an original by Pompon.
    Dim. H. 24 x 37 cm
    Estimate: € 380 / 420
  • #361

    Een vaas in kristal, roze in de massa gekleurd, met motieven van sterren geslepen.

    A vase in crystal, colored pink in the mass, with star cut motifs.
    Dim. h 31.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #242
    Alice Goldin
    Period: 1922 - 2016

    “Vachellia tortilis”, een houtdruk op papier, gesigneerd en gedateerd buiten de plaat.

    "Vachellia tortilis", a woodcut on paper, signed and dated outside the plate.
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #27
    Elldee

    Een 101-delig verzilverd metalen bestek, gemerkt Elldee bestaande uit 12 grote vorken, 11 dessertvorken, 12 visvorken, 11 grote messen, 12 dessertmessen, 12 vismessen, 12 soeplepels, 11 koffielepels en 8 stuks serveerbestek.

    A 101-piece silver-plated metal cutlery set, marked Elldee, including 12 large forks, 11 dessert forks, 12 fish forks, 11 large knives, 12 dessert knives, 12 fish knives, 12 soup spoons, 11 coffee spoons, and 8 pieces of serving utensils.
    Estimate: € 60 / 80
  • #148

    Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.

    An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #55

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,38 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.38 ct.
    Dim. 3,10 g
    Estimate: € 950 / 1100
  • #222
    Wunsiedel

    Een koffieservies voor 6 personen van wit porselein met karteldecoratie en zilverkleurige rand. Gemerkt Wunsiedel, Bavaria Porcelaine.

    A coffee service for 6 persons made of white porcelain with serrated decoration and silver-colored trim. Marked Wunsiedel, Bavaria Porcelain.
    Estimate: € 100 / 120
  • #541

    Een kunstbronzen Art Deco beeldje van 3 hertjes op zwart marmeren voet.

    A art bronze Art Deco figurine of 3 deer on a black marble base.
    Dim. 23 x 45cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #425

    Een 18 kt witgouden ring met fantasiestenen.

    A white gold ring with gemstones, 18 karat. 5.8 grams.
    Dim. 5,80 g
    Estimate: € 160 / 200
  • #384
    AM Germany

    Een antiek popje, Armand Marseille Germany Dream Baby 341, circa 1920.

    An antique doll, Armand Marseille Germany Dream Baby 341, circa 1920.
    Dim. l 27 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #83

    Een comtoiseklok van gedreven messing met een geëmaiillleerde wijzerplaat met inscriptie Mathias Kienzler à Moulins.

    A pendulum wall clock with front and pendulum in brass and enamel dial. Inscribed Mathias Kienzler à Moulins.
    Dim. 130 x 34 x 15 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #302
    Alain Bach

    “Bloemenstilleven”, een zeefdruk op papier, buiten de plaat gesigneerd en genummerd.

    "Flower still life," a screen print on paper, signed and numbered outside of the plate.
    Dim. 54 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00