#418“Guanyin”. Een Chinees gesculpteerd beeldje van jade op houten sokkeltje.
"Guanyin". A Chinese carved jade figurine on a wooden base.No longer availableDim. 21,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#231‘Apollo’ een bronzen hoofdje op sokkel. Neo-klassiek.
#456Een mechanisch geweven tapijt met geometrisch patroon.
#206Een eikenhouten ommode met drie laden en 3 deuren
#192Een paar Italiaanse Corcesca speren met kruisvormige punt.
#625Een paar hoge zwart metalen design kandelaars.
#496IsfahanEen Perzisch handgeknoopt tapijt (groene rand).
A Persian hand-knotted carpet (green border).No longer availableDim. 445x285 cmEstimate: € 200 / 240 -
#483Een Chinese tulpenvaas van blauw en wit porselein.
#229Een vaas op piedouche van porselein, rijkelijk verguld en versierd met Napoleontische scènes. Oren in de vorm van odalisken.
#284Henri CassiersPeriod: 1858-1944“Reflecties in het kanaal”, een kleurenlitho, gesigneerd buiten de plaat H. Cassiers.
"Reflections in the canal", a color lithograph, signed outside the plate by H. Cassiers.No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 80 / 120