Een 18 kt wit- en geelgouden oorbellen bezet met een gezamenlijk gewicht van 0,48 ct.

Een paar 18 kt wit- en geelgouden oorbellen bezet met een gezamenlijk gewicht van 0,48 ct.

A pair of 18k white and yellow gold earrings set with a total weight of 0.48 ct.
Dim. 6,60 g
SKU: 1712240390.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #390
Estimate: € 900 / 1000

  • #478

    Een paar late Qing dynastie Fo-Honden van gepolychromeerd Sancai aardewerk als grafbeeldjes met wierrookbranders. Eén staart hersteld, en één houder is gebroken. Kiln merken onderaan.

    A pair of late Qing dynasty polychrome sancai pottery Fu dogs as tomb figures with incense burners. One tail restored and one holder broken. Kiln marks underneath.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #602
    Tay, Italia

    Een vintage porseleinen beeld van een flamingo’s. Onderaan gesigneerd; “Tay, Made in Italy” en met label gemerkt.

    A vintage porcelain statue of flamingos. Signed "Tay, Made in Italy" at the bottom; marked with a label.
    Dim. 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #310

    Twee zilveren horloges bezet met markasiet. Jaren twintig.

    Two silver watches set with marcasite. Dating from the twenties.
    Dim. 42 g brut
    Estimate: € 35 / 40
  • #440

    Een lot van 2 zakhorloges bestaande uit een Hebdomas 8 jours met verzilverde kast en een Chronometre IAXA.

    A lot of 2 pocket watches consisting of a Hebdomas 8 jours with a silver-plated case and a Chronometre IAXA.
    Dim. Ø 5.2 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #318
    St Clement

    “Saint Clément”, een geglazuurd aardewerken eendenkaraf nr. 7492.

    "Saint Clément", a glazed earthenware duck decanter no. 7492.
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #666

    Dim. h 18.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #228
    Delvaux

    Een vintage lederen Delvaux handtas, model Saint Raphael, 1963. Inclusief aankoopbewijs “Exclusivités Delvaux”, Antwerpen. Binnenin met label gemerkt en met bijbehorende stofzak.

    A vintage leather Delvaux handbag, Saint Raphael model, 1963. Includes purchase receipt from "Exclusivités Delvaux", Antwerp. Labeled inside with accompanying dust bag.
    Dim. 24 x 34 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #236

    Een trapeziumvormige kast met vijftien laden met houten trekkers.

    A trapezoid-shaped cabinet with fifteen drawers and wooden pulls.
    Dim. 101 x 102
    Estimate: € 150 / 200
  • #586

    Een commode met 2 laden in marqueterie en bronskleurig beslag in Louis XV stijl

    A commode with 2 drawers in marquetry and bronze-colored fittings in the Louis XV style.
    Dim. 80 x 90 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #447
    Arnold Rivarossi

    Een lot vintage N schaal stoomlocomotieven, bestaande uit een Rivarossi Italy 2185 0-4-0 “Baltimore & Ohio”, in originele verpakking. En een Arnold-N 2261 “Union Pacific”, in originele verpakking.

    A lot of vintage N scale steam locomotives, including a Rivarossi Italy 2185 0-4-0 "Baltimore & Ohio" in its original packaging. Also an Arnold-N 2261 "Union Pacific" in its original packaging.
    Dim. 16 & 13 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #82
    Nico Vrielink
    Period: °1958

    “2 dames”. Een litho op papier, bovenaan gesigneerd en genummerd.

    "2 ladies." A lithograph on paper, signed at the top and numbered.
    Dim. 61 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #282

    Een ovale spiegel met vergulde lijst en strikvormig ornament bovenaan, waarvan 1 eindpuntje met barst.

    An oval mirror with a gilded frame and a bow-shaped ornament at the top, one end of which is cracked.
    Dim. 83 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00