Een 18 kt wit- en geelgouden oorbellen bezet met een gezamenlijk gewicht van 0,48 ct.

Een paar 18 kt wit- en geelgouden oorbellen bezet met een gezamenlijk gewicht van 0,48 ct.

A pair of 18k white and yellow gold earrings set with a total weight of 0.48 ct.
Dim. 6,60 g
SKU: 1712240390.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #390
Estimate: € 900 / 1000

  • #49

    “Molenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Molenzicht". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #60

    Een 18 kt witgouden halsketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijke gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.
    Dim. 3,67 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #33

    Een set van 2 kandelaars bestaande uit een marmeren sokkel en een verzilverd metalen deel voor 5 kaarsen.

    A set of 2 candlesticks consisting of a marble base and a silver-plated metal part for 5 candles.
    Dim. h 36 x Ø 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #506
    Roos Van de Velde
    Period: °1961

    Une œuvre d'art avec deux vases en porcelaine fine dans un support en fer forgé. Avec documentation.
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #425

    Een 18 kt witgouden ring met fantasiestenen.

    A white gold ring with gemstones, 18 karat. 5.8 grams.
    Dim. 5,80 g
    Estimate: € 160 / 200
  • #74

    “Stilleven met fruit en kruiken”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Still life with fruit and jugs." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 81 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #462

    A set of Bachmann trains consisting of a steam locomotive + tender 'Jupiter', and 11 wagons/tank cars, all in their original packaging. HO scale.
    Estimate: € 150 / 250
  • #559
    Deknudt

    Een geslepen spiegel met rechthoekig polychroom verguld kader. Verso draagt een label.

    A cut mirror with a rectangular polychrome gilt frame. Label on the back.
    Dim. 89 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #667
    E. Benezit

    “Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.

    "Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.
    Estimate: € 60 / 80
  • #581

    Een aardewerken blaasinstrument in precolumbiaanse stijl met de vorm van een knaagdierachtig beeldje. Peru.

    A terracotta wind instrument in Pre-Columbian style in the shape of a rodent-like figurine. Peru.
    Dim. 11 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #43

    Een eikenhouten wandconsole met gesculpteerd hoofd, monogram aan de zijkant. Vroeg 19e eeuw.

    An oak wall console with sculpted head, monogram on the side. Early 19th century.
    Dim. 21 x 11 x 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #93
    Cartier

    Een kristallen wijnkaraf met stop. In oorspronkelijke doos. Zilveren montuur, gekeurd 925/1000.

    A crystal wine decanter with stopper. In original box. Silver frame, hallmarked 925/1000.
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 150 / 200

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00