#187Een zittende panter van brons. Naar een origineel van Pompon.
#361Een vaas in kristal, roze in de massa gekleurd, met motieven van sterren geslepen.
A vase in crystal, colored pink in the mass, with star cut motifs.No longer availableDim. h 31.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#27ElldeeEen 101-delig verzilverd metalen bestek, gemerkt Elldee bestaande uit 12 grote vorken, 11 dessertvorken, 12 visvorken, 11 grote messen, 12 dessertmessen, 12 vismessen, 12 soeplepels, 11 koffielepels en 8 stuks serveerbestek.
A 101-piece silver-plated metal cutlery set, marked Elldee, including 12 large forks, 11 dessert forks, 12 fish forks, 11 large knives, 12 dessert knives, 12 fish knives, 12 soup spoons, 11 coffee spoons, and 8 pieces of serving utensils.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#148Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.
An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 600 / 800 -
#55Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,38 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.38 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 950 / 1100 -
#222WunsiedelEen koffieservies voor 6 personen van wit porselein met karteldecoratie en zilverkleurige rand. Gemerkt Wunsiedel, Bavaria Porcelaine.
#541Een kunstbronzen Art Deco beeldje van 3 hertjes op zwart marmeren voet.
#425Een 18 kt witgouden ring met fantasiestenen.
#384AM GermanyEen antiek popje, Armand Marseille Germany Dream Baby 341, circa 1920.
An antique doll, Armand Marseille Germany Dream Baby 341, circa 1920.No longer availableDim. l 27 cmEstimate: € 50 / 75 -
#83Een comtoiseklok van gedreven messing met een geëmaiillleerde wijzerplaat met inscriptie Mathias Kienzler à Moulins.
A pendulum wall clock with front and pendulum in brass and enamel dial. Inscribed Mathias Kienzler à Moulins.No longer availableDim. 130 x 34 x 15 cmEstimate: € 100 / 150 -
"Flower still life," a screen print on paper, signed and numbered outside of the plate.No longer availableDim. 54 x 65 cmEstimate: € 60 / 80