Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet een diamant oude slijp diamant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet een diamant oude slijp diamant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet een diamant oude slijp diamant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

An 18 kt white and yellow gold ring set with an old cut diamond with a total weight of approximately 0.50 ct.
Dim. 3,22 g
SKU: 2708240430.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #430
Estimate: € 700 / 800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #538

    Een Chinees porseleinen pagode in blauw en wit decor in vier niveaus.

    A Chinese porcelain pagoda in blue and white decoration, in four levels.
    No longer available
    Dim. 51 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #728

    Een lot bestaande uit een vintage Italiaans lampjes en spotje in emaille en gechromeerde arm.

    A lot consisting of a vintage Italian small lamp and spotlight in enamel and chrome arm.
    No longer available
    Dim. 33 & 21 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #504

    Een rechthoekige spiegel, houten lijst met rijk gedetailleerd bloem- en parelmotief, vervaardigd in traditionele stijl. De lijst is gedeeltelijk gepatineerd. 19e eeuw.

    A rectangular mirror frame with intricately detailed floral and pearl motif, crafted in a traditional style. The frame has some patina. 19th century.
    No longer available
    Dim. 77 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #456

    Een handgeknoopt tapijt in aardetinten.

    A hand-knotted rug in earth tones.
    No longer available
    Dim. 285x 200 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #239

    Een spiegel in barokke lijst van verguld brons met vogels en floraal decor.

    A mirror in a baroque frame of gilded bronze with birds and floral decoration.
    No longer available
    Dim. 100 x 56 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #448

    Een Japans porseleinen vaas met figuratief decor en foo dogs, als tafellamp.

    A Japanese porcelain vase with figurative decor and foo dogs, converted into a table lamp.
    No longer available
    Dim. 42 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #49

    Een lithografie op papier, gemonogrammeerd ‘GP’ en genummerd 7/8.

    A lithograph on paper, monogrammed 'GP' and numbered 7/8.
    No longer available
    Dim. 54 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #72
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Kapel aan het dorp”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd H. J. Pauwels.

    "Chapel in the village", a painting, oil on canvas, signed H. J. Pauwels.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #253

    Een set van 2 gietijzeren beelden; een geklede rat en konijn met een roestige patina.

    A pair of 2 cast iron sculptures; a clothed rat and rabbit with a rusty patina.
    No longer available
    Dim. 45,5 & 42,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #602

    “St Constantine & Helen”. Een icoon op paneel. 20e eeuw. Verfschade onderaan het kruis.

    "St. Constantine & Helen". An icon on panel. 20th century. Paint damage at the bottom of the cross.
    No longer available
    Dim. 27 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #225

    Een grote verguld bronzen kroonluchter, rijkelijk versierd met verschillende kristallen bellen, 15 lichtpunten.

    A large gilt bronze chandelier, richly decorated with various crystal drops, 15 lights.
    No longer available
    Dim. h 80 x Ø 86 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #348
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, groen in de massa gekleurd, gemerkt onderaan en met sticker ‘Val Saint Lambert’.

    A crystal vase, green colored in the mass, marked underneath and with sticker 'Val Saint Lambert'.
    No longer available
    Dim. h 18 x Ø 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More