Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet een diamant oude slijp diamant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet een diamant oude slijp diamant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet een diamant oude slijp diamant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

An 18 kt white and yellow gold ring set with an old cut diamond with a total weight of approximately 0.50 ct.
Dim. 3,22 g
SKU: 2708240430.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #430
Estimate: € 700 / 800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #133
    Capo di Monte

    “Romantisch muzikale compositie van 2 vrouwen”, Capo Di Monte, met gerestaureerde delen.

    "Romantic musical composition by 2 women", Capo Di Monte, with restored parts.
    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #495

    Een set van een Afrikaanse speer en schild.

    A set of an African spear and shield.
    No longer available
    Dim. 68 & 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #289
    Val Saint Lambert

    Een grote zware kristallen coupe, bordeaux en kleurloos, gemerkt met sticker Val Saint Lambert. Kleine schilferschade aan de voet.

    A large heavy crystal coupe, bordeaux and colorless, marked with Val Saint Lambert sticker. Small chipping damage on the base.
    No longer available
    Dim. h 18 x Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #718

    Een Bajonet uit de eerste wereldoorlog met inkervingen naargelang het aantal slachtoffers.

    A bayonet from World War I with notches indicating the number of victims.
    No longer available
    Dim. l 42.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #717

    Een lot van 2 vintage schalen in Murano stijl.

    A lot of 2 vintage bowls in Murano style.
    No longer available
    Dim. 25,5 & 15,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #429
    Jaky Lefrançois

    “Vissersboten”, een aquarel op papier, gesigneerd Jacky Lefrançois. Met gegevens aan de achterkant.

    "Fishermen's boats," a watercolor on paper, signed by Jacky Lefrançois. With details on the back.
    No longer available
    Dim. 47 x 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #592
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped ceiling lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 40 x Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #572

    Een tafellamp in gepatineerd messing met zes lichtpunten en bijbehorende kapjes.

    A table lamp in patinated brass with six light points and matching shades.
    No longer available
    Dim. h 62 x Ø 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #331
    Marc Sleen

    “De avonturen van Nero en Co”, een lot van 2 Nero albums, eerste druk met originele schets, gesigneerd door Marc Sleen. ‘De paarse futen’ en ‘De blauwe mannen’.

    "The Adventures of Nero and Co", a lot of 2 Nero albums, first edition with original sketch, signed by Marc Sleen. 'The Purple Grebes' and 'The Blue Men'.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #106

    Een massief houten kast met 4 deuren en 1 lade en ijzeren beslag.

    A solid wood cabinet with 4 doors, 1 drawer, and iron fittings.
    No longer available
    Dim. 218 x 127 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #56

    Een vintage commode met 4 laden en een deurtje.

    A vintage chest of drawers with 4 drawers and a door.
    No longer available
    Dim. 73 x 87 x 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #30

    Een 18 karaats geelgouden schakelarmband.

    An 18 karat yellow gold link bracelet.
    No longer available
    Dim. 3,82 g
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More