#27Een Yashica-D camera. Copal MXV, made in Japan.
#219Twee studies naar vrouwelijk naakt. Rood krijt op doek, getekend E. Steel.
#139Frida JanssensBloemenvaas. Aquarel, getekend, Frida Janssens.
#108Een bronzen beeld van een Griekse krijger met schild. Op arduinen sokkel.
#103WilhelmsfeldEen vroeg 20ste eeuws geglazuurd keramisch beeld van twee leeuwinnen in rust, gemerkt Wilhelmsfeld.
#279Victor Renty‘Fantasia’, olieverf op doek. Een Abstract expressionistisch werk, getekend V. Renty ‘69.
#214Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891-1964‘Vrachtschepen op een mistige Schelde’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werk, getekend P. Jan De Clercq.
#117Een grote geslepen spiegel, vergulde kader met kuif.
A large cut mirror, gilt frame with crest.No longer availableDim. 170 x 89 cmEstimate: € 280 / 340