#546Een klein Italiaans meubel van goudgepatineerd hout met twee laden.
A small Italian piece of furniture made of gold-patinated wood with two drawers.No longer availableDim. H 70, B 77, D 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#218Simon & HalbigEen antieke pop met bewegende ogen, gemerkt Germany Simon & Halbig #4. Biscuit hoofdje met echt haar. In goede staat. Toegevoegd een doosje met kledij. Circa 1900.
#172Loevsky & LoevskyEen set Hollywood Regency tafellampen met vergulde adelaar, gemerkt L&L (Loevsky & Loevsky). Zwarte kap met landkaart.
A set of Hollywood Regency table lamps with gilded eagle, marked L&L (Loevsky & Loevsky). Black shade with map design.No longer availableDim. h 67 cmEstimate: € 300 / 400 -
#204Een klassiek bijzettafeltje met twee laden. De laden zijn ingelegd met wortelfineer en het front heeft een ornamentje in relief.
#485IsfahanEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#123Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.
A pair of bronze girandoles with crystal pendeloques.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 240 / 280