#495HerizEen Heriz, Iraans handgeknoopt tapijt.
A Heriz, Iranian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 257 x 351 cmEstimate: € 200 / 400 -
#383Val Saint LambertEen vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colored red in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 16 x Ø 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#177Hergé“L’étoile mystéreuse”, Tintin, HC, A23, 1ste blauwe rug, 1944. Naam geschreven op het titelblad.
#400Val Saint LambertEen karaf in kristal, Val Saint Lambert, groen in de massa gekleurd, minieme schilferschade onderaan. Toegevoegd 5 groene borrelglaasjes.
#629Een Chinees porseleinen dekselpot. Meerkleurig floraal decor met familiaal tafereel. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain lidded pot. Multicolored floral decoration with a family scene. Marked at the bottom.No longer availableDim. 27 x Ø 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#244“Het bospad”, een groot 19e eeuws schilderij, olieverf op doek, draagt de naam J. Goosemans.
"The forest path," a large 19th-century painting, oil on canvas, bears the name J. Goosemans.No longer availableDim. 103 x 168 cmEstimate: € 100 / 150 -
#39Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“Verliefden”, een litho in kleur door Alfred Ost.
"Verliefden", a color lithograph by Alfred Ost.No longer availableDim. 36 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#506Een Regency D-End tafel bestaande uit drie afzonderlijke bladen met telkens een centrale poot en met twee verlengbladen. Met messingen trekkers.
#10Een zilveren munt gemonteerd als broche en een broche. We voegen er drie art nouveau broches en één 18 karaats geelgouden broche met damesprofiel van 1,27g aan toe (sommige sluitingen ontbreken).
A silver coin mounted as a brooch and one brooch. We add three Art Nouveau brooches and one 18 karat yellow gold brooch with a lady's profile weighing 1.27g (some closures missing).No longer availableDim. 42,75 gEstimate: € 80 / 120 -
#422Van Thuyne“Fruitstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1968.
"Fruit still life". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1968 at the bottom.No longer availableDim. 56 x 66 cmEstimate: € 60 / 90 -
#444“Tuin van Eden”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “G. Vanneste”. Vermoedelijk “Gustave Vaneste”.
"Garden of Eden." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom "G. Vanneste." Presumably "Gustave Vaneste."No longer availableDim. 54 x 64 cmEstimate: € 80 / 120