#3Maria, Jozef en Christus in de kribbe, wassen popjes met fluwelen kleding. Hedendaags werk. 2 kleine herstellingen.
Mary, Joseph, and Christ in the manger, wax dolls with velvet clothing. Contemporary work. 2 minor repairs.No longer availableDim. 10-15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#607Een groot lot verzilverd bestek, bestaande uit 2 etuis (waarvan één met wortelfineer). Eerste etui: Messen en vorken voor 12 personen met ivorine handvaten, gemerkt F.A. & Co. EPNS. Tweede etui: o.a. 6 messen met art-deco handvat, messen vorken en lepels van wiskeman etc. voor een totaal van 74 stuks.
A large lot of silver-plated cutlery, consisting of 2 cases (one with burr veneer). First case: Knives and forks for 12 people with ivorine handles, marked F.A. & Co. EPNS. Second case: including 6 knives with art-deco handles, knives, forks, and spoons from Wiskeman etc. for a total of 74 pieces.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#632“Wit boerenpaard”, een schilderij, olieverf op paneel, draagt handtekening.
"White workhorse", a painting, oil on panel, signed.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#275Een lot van 2 zwart metalen draadmanden in kubusvorm.
#638Een bronzen beeld van een schrijvende jongen op marmeren sokkel, gemerkt C Marcie.
#482Otto RichterPeriod: 1899-1963“Romantisch portret met bloem”. Een pasteltekening op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1905.
"Romantic portrait with flower." A pastel drawing on paper. Signed and dated 1905 at the bottom.No longer availableDim. 42 x 51 cmEstimate: € 200 / 300 -
#311Een lot van 35 varia strips, diverse titels en uitgaven, bestaande uit; 8x Jan Kordaat, 9x Clifton, 6x Blueberry, 7x Lucky Luke, 5x De Smurfen.
A lot of 35 miscellaneous comic books, various titles and editions, including; 8x Jan Kordaat, 9x Clifton, 6x Blueberry, 7x Lucky Luke, 5x The Smurfs.No longer availableEstimate: € 60 / 90 -
#261Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas bordeaux in de massa.
A cut crystal vase in bordeaux in color.No longer availableDim. h 21,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#380Een Chinees houten gesculpteerde piëdestal met floraal decor en marmer ingelegd blad.
#43Marc SleenEen lot van 16 eerste drukken van Nero. Bestaande uit;”De lolifanten, Arthur de vetvogel, De Matras van Madras, De gouden kabouter x2, Baringo, Toffe Theo, De blauwe mannen x2, De dolle dinas, Kakelende kaketoe, Hoed je voor Kastar, Magellaan II x3, Zongo in de kongo”.
A lot of 16 first editions of Nero. Including: "The Lolifanten, Arthur the Fatbird, The Mattress of Madras, The Golden Gnome x2, Baringo, Cool Theo, The Blue Men x2, The Crazy Dinosaurs, Chattering Cockatoo, Beware of Kastar, Magellan II x3, Zongo in the Congo".No longer availableEstimate: € 60 / 90