#532Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein met veelkleurige decors. XXe eeuw, allemaal gemerkt aan de onderkant.
#591Een paar antieke drageoirs geslepen kleurloos kristal.
A pair of antique cut colorless crystal drageoirs.No longer availableDim. 23,5 x Ø 17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#550Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,84 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.84 ct.No longer availableDim. 3,03 gEstimate: € 750 / 800 -
#44Een lot grafisch werk met o.m. zes geëtste landschappen door Giambattista Benardelli (1819-1958), gegraveerde portretten uit de XVIIIde eeuw, schetsen landschappen, litho’s e.d.
A lot of graphic work including six etched landscapes by Giambattista Benardelli (1819-1958), engraved portraits from the 18th century, landscape sketches, lithographs, etc.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#658Een lot van 4 erotische strips in hardcover. Waarvan uit de Tango collectie nr. 2, 3, 4, van uitgeverij Maxima. En ‘Sarah’ van uitgeverij Loempia.
A lot of 4 erotic hardcover comic books. Including Tango collection numbers 2, 3, 4 from publisher Maxima. And 'Sarah' from publisher Loempia.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#516Antonino Sciortino Serax“Flamingo L”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#572Drie Japanse Imari borden.
#21Een lot van 5 kruisbeelden en 4 wijwatervaatjes waarvan enkele stuks 19e eeuws. Twee wijwatervaatjes hebben schade.
A lot of 5 crucifixes and 4 holy water fonts, some from the 19th century. Two holy water fonts are damaged.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#666Vier diverse groepjes van biscuit, waarvan één geglazuurd. Eerste kwart XXste eeuw.
Four assorted groups of biscuit, one of which is glazed. Early 20th century.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 50 / 60 -
#205Een rechthoekige spiegel, houten lijst met rijk gedetailleerd bloem- en parelmotief, vervaardigd in traditionele stijl. De lijst is gedeeltelijk gepatineerd. 19e eeuw.
A rectangular mirror frame with intricately detailed floral and pearl motif, crafted in a traditional style. The frame has some patina. 19th century.No longer availableDim. 77 x 70 cmEstimate: € 80 / 120