#250
Place a bid ›Dim. 4,54 g -
#59
“De peerdenbrug in Brugge”, een schilderij, olieverf op doek, lings onder gesigneerd.
#354
Een vintage zonspiegel, messing frame en bol spiegelglas.
#241Val Saint Lambert
Place a bid ›Dim. 24,5 cm -
#138
Een uit kalksteen gesculpteerd beeldje van vermoedelijk St-Joris met de draak. 17e-18e eeuw.
#617
Een paar drageoirs in geslepen kleurloos kristal, eind 19e, begin 20e eeuw. 1 deksel met schade.
#14
“Hawking - The Fatal Stoop”. Engelse kleurenprent. Reeve naar F.G. Turner.
#452Keith Haring
“Untitled”. Een litho op papier, genummerd 18/150, met naamstempel Keith Haring + droogstempel & stempel “The Keith Haring Foundation Inc.”
#397
“Zittend naakt”, een beeld van een jong meisje in albast, niet gesigneerd.
#262Guerin Keller
Een meerkleurig porseleinen vide-poche, craquellé met divers mythische figuren in het decor. Onderaan gemerkt “GK”.