#627Duitse bajonet, W.O.1. gemerkt Anker Werke met ijzeren schede. Bodemvonst.
German bayonet, W.W.I. marked Anker Werke with iron scabbard. Found at the bottom.No longer availableDim. L 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#118Een lot varia zilveren items, bestaande uit sigarettendoosjes, lepeltje, zoutvatje, etc. Diverse merktekens.
A lot of various silver items, including cigarette cases, spoon, salt cellar, etc. Various hallmarks.No longer availableDim. 350gEstimate: € 150 / 250 -
#63OKAEen 174-delig verzilverd bestek voor 12 personen gemerkt OKA en een A op een hart in bijhorende cassette bestaande uit 12 grote vorken, 12 medium vorken, 12 kleine vorken, 12 taartvorkjes, 12 visvorken, 12 kreeftenvorkjes, 12 grote messen, 7 kleine messen, 12 botermessen, 12 vismessen, 12 grote lepels, 12 medium lepels, 12 kleine lepels, 12 koffielepels en 11 serveerlepels en vorken.
A 174-piece silver-plated cutlery set for 12 people marked OKA and an A on a heart in accompanying case consisting of 12 large forks, 12 medium forks, 12 small forks, 12 cake forks, 12 fish forks, 12 lobster forks, 12 large knives, 7 small knives, 12 butter knives, 12 fish knives, 12 large spoons, 12 medium spoons, 12 small spoons, 12 coffee spoons, and 11 serving spoons and forks.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#46Ethan AllenEen paarsgeschilderd sideboard model ‘Radius’ - Genummerd 12 9401 222 - 120695.
A purple-painted sideboard model 'Radius' - Numbered 12 9401 222 - 120695.No longer availableDim. 137 x 40 x 71 cmEstimate: € 80 / 120 -
#500Een 18 kt geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
#150Een 18 karaats geelgouden armband.
An 18 carat yellow gold bracelet.No longer availableDim. 38,25 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#40Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met vijf kleine diamantjes.
An 18 kt white and yellow gold ring set with five small diamonds.No longer availableDim. 2,93 gEstimate: € 250 / 350 -
#246Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.
#544Kruisbeeld van gedraaid perenhout, met benen versieringen onderaan en met een zilveren corpus. Kleine manco’s.
Crucifix made of twisted pear wood, with bone decorations at the bottom and a silver corpus. Small imperfections.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#271W. Lübke & C. Lützow“Denkmäler der Kunst”, klassiker Ausgabe. Een antiek kunstboek, door W. Lübke & C. Lützow, 1884.
"Denkmäler der Kunst", classic edition. An antique art book, by W. Lübke & C. Lützow, 1884.No longer availableEstimate: € 75 / 125