#553Antonino Sciortino Serax“Flamingo M”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp met koperen arm. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#422Van Thuyne“Fruitstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1968.
"Fruit still life". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1968 at the bottom.No longer availableDim. 56 x 66 cmEstimate: € 60 / 90 -
#577StarluxEen lot van 15 loden Napoleontische soldaatjes, bestaande uit 13 Cavaleristen en 2 Infanteristen. Gemerkt Starlux.
A lot of 15 lead Napoleonic soldiers, consisting of 13 cavalrymen and 2 infantrymen. Marked Starlux.No longer availableDim. 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#672Een lot van 4 Afrikaans bronzen beeldjes.
#32V. Serber“Zicht op de baai”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd V. Serber.
"View of the bay", a painting, oil on canvas, signed V. Serber.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#108Schaubach KunstEen art-deco beeld van een elegante danseres in porselein, onderaan gemerkt Schaubach Kunst.
#400Val Saint LambertEen karaf in kristal, Val Saint Lambert, groen in de massa gekleurd, minieme schilferschade onderaan. Toegevoegd 5 groene borrelglaasjes.
#325Een houten commode met 3 laden.
#495HerizEen Heriz, Iraans handgeknoopt tapijt.
A Heriz, Iranian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 257 x 351 cmEstimate: € 200 / 400 -
#530Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct.No longer availableDim. 3,46 gEstimate: € 300 / 400 -
#359Een Japanse print Hoyoshusha.
A Japanese print Hoyoshusha.No longer availableDim. 34 x 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#153Een antieke Jumeau pop met porseleinen hoofdje en met ledematen van papier machée. We voegen er een klein porseleinen popje aan toe.
An antique Jumeau doll with a porcelain head and papier-mâché limbs. Includes a small porcelain doll.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 300