#638Een bronzen beeld van een schrijvende jongen op marmeren sokkel, gemerkt C Marcie.
#180Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,51 ct.
A pair of 18k white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 1.51 ct.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#197Een polychroom aardewerken waterkan, decor met Iznikdecor met vergulde accenten. Onderaan gemerkt.
A polychrome earthenware water jug with an Iznik decor with gilded accents. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 120 / 160 -
#200Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,68 ct.
An 18 kt white gold bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.68 ct.No longer availableDim. 17,37 gEstimate: € 2700 / 3000 -
#538“Biddende boer en boerin”. Een paar plaquettes van polychroom Vlaams aardewerk.
#270Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,42 ct. FVVS1
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.42 ct. FVVS1No longer availableDim. 4,88 gEstimate: € 850 / 950 -
#660Een antieke zakhorloge, 800‰, laat 19e eeuw.
#428Capodimonte“Danseres”, een porseleinen beeldje met vergulde delen, onderaan gemerkt Capodimonte en genummerd V20187.
"Dancer", a porcelain figurine with gilded parts, marked Capodimonte at the bottom and numbered V20187.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#646Een lot 2 sierstukken met koperen voet, vervaardigd uit heften van tapkranen.
#298Val Saint LambertEen vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colored red in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 21.5 x Ø 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
An 18 karat white gold pendant set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.14 ct.No longer availableDim. 1 gEstimate: € 300 / 400