#164Michail Nikolaevic YakovlevPeriod: 1880-1942“Bloemenstilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Bovenaan gesigneerd “Michel Jakovlev” en gedateerd 25.V.1924, onderaan monogram.
"Flower still life". A painting, watercolor on paper. Signed "Michel Jakovlev" at the top and dated 25.V.1924, with a monogram at the bottom.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 600 / 800 -
#500Een 18 kt geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
#185Dertien verschillende bronzen penningen, twee zilveren, een koperen en één tinnen van de 19de en 20ste eeuw. Belgische, Chinese jaar van de tijger, Duitse, Engelse, Franse Charles de Gaulle van 15 gr., één Italiaanse ecu van 1992 van 50 gr. Een koperen met JFK en Nederlandse.
Fifteen different bronze medals, two in silver, and one in tin from the 19th and 20th century. Belgian, Chinese Year of the Tiger, German, English, French Charles de Gaulle weighing 15g, one Italian ECU from 1992 weighing 50g, and Dutch medals.No longer availableDim. Ø 7,5 cmEstimate: € 300 / 350 -
#628Een zwarte Satsuma kom, met vergulde details, en traditionele figuren, onderaan gemerkt.
A black Satsuma bowl, with gilded details, and traditional figures, marked at the bottom.No longer availableDim. h 15, Ø 30,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#2“Erotisch miniatuur”. Een schilderijtje, gemengde techniek op papier. Eind 18e, vroeg 19e eeuw.
"Erotic miniature." A painting, mixed media on paper. Late 18th, early 19th century.No longer availableDim. Ø 7 cmEstimate: € 80 / 120 -
#317Creil MontereauEen lot van 10 borden en 1 diep bord van Creil Montereau, met zwart-witte gravures van stadsgezichten, 19e eeuw, versierd met florale randen in neoklassieke stijl.
A lot of 10 plates and 1 deep plate from Creil Montereau, with black and white engravings of cityscapes, 19th century, decorated with floral borders in neoclassical style.No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#145Giuseppe Maurizio Scutellà Artemide Milano“Pirce Sospensione”. Een modern design aluminium hanglamp in mat zwart. Ontwerp door Giuseppe Maurizio Scutellà voor Artemide.
#682Een set van twee spekstenen vaasjes met twee en drie niveaus.
#158Roger PintensPeriod: °1954“Arend”. Een polychroom metalen sculptuur op stenen voet.
"Arend." A polychrome metal sculpture on stone base.No longer availableDim. 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#52Een rechthoekige spiegel van deels blauwgepatineerd en met messing beslagen hout.
A rectangular mirror of partially blue-patinated and brass-inlaid wood.No longer availableDim. 99 x 68 cmEstimate: € 60 / 80 -
#382Henri MatisseEen lot van 2 offset-prints naar Henri Matisse, naakte dame met fruit en waterdraagster met fruit.
A lot of 2 offset prints after Henri Matisse, nude lady with fruit and water carrier with fruit.No longer availableDim. 70 x 34 cmEstimate: € 60 / 80