#487Een Chinees porseleinen dekselvaas met 4 dames en teksten in het decor. Met certificaat door Galerie Stampaert, “Shieng-Fen”, 19e eeuw. Met houten en deksel en op sokkel.
A Chinese porcelain lidded vase with 4 ladies and texts in the decoration. With certificate from Galerie Stampaert, "Shieng-Fen", 19th century. With wooden lid and base.No longer availableDim. 46 x Ø 25 cmEstimate: € 300 / 400 -
#137Hergé“Le trésor de Rackham le Rouge”, Tintin, HC, 1946, 1ste editie in kleur. Scheurtje boven aan de rug, hoeken licht beschadigd en op het titelblad is een naam geschreven.
"The Treasure of Red Rackham", Tintin, HC, 1946, 1st edition in color. Tear at the top of the spine, corners slightly damaged, and a name written on the title page.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#652“Interieur met musicerend koppel”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader. Niet gesigneerd.
"Interior with music-playing couple", a painting, oil on canvas laid down on board in gilded frame. Not signed.No longer availableDim. 21 x 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#252“Bospad”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en verso gedateerd “190X”.
"Bospad." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom and dated on the reverse "190X."No longer availableDim. 33 x 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#632“Wit boerenpaard”, een schilderij, olieverf op paneel, draagt handtekening.
"White workhorse", a painting, oil on panel, signed.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#228Een lot van 2 wandlampen in verguld smeedijzer en 2 glazen vlammen.
A lot of 2 wall lamps in gilded wrought iron and 2 glass flame torches.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 120 / 180 -
#344Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.
#448Een uit vulkanisch gesteente gesculpteerd beeldje van een staand figuur, in precolumbiaanse stijl.
A figurine of a standing figure sculpted from volcanic stone, in Precolumbian style.No longer availableDim. 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#103Hergé“De Krab met de Gulden Scharen”. Met vier pleine page kleurplaten. Ed. Casterman 1946. Eerste druk, A46. Goede staat, naam, stempeltje, sletige rug, zeldzaam.
"De Krab met de Gulden Scharen". With four full page colour pages. Ed. Casterman 1946. First edition, A46. Good condition, name, stamp, worn spine, rare.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#380Een Chinees houten gesculpteerde piëdestal met floraal decor en marmer ingelegd blad.
#490Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,57 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.57 ct.No longer availableDim. 14,55 gEstimate: € 2000 / 2200