#12Joris MinnePeriod: 1897 - 1988“De Heilige Franciscus”, een ets, binnen en buiten de plaat gesigneerd door Joris Minne en genummerd 2/100.
"The Saint Francis", an etching, signed inside and outside the plate by Joris Minne and numbered 2/100.No longer availableDim. 25.5 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#375Een lot diverse bodemvondsten, bronzen en ijzeren items.
#10Een zilveren munt gemonteerd als broche en een broche. We voegen er drie art nouveau broches en één 18 karaats geelgouden broche met damesprofiel van 1,27g aan toe (sommige sluitingen ontbreken).
A silver coin mounted as a brooch and one brooch. We add three Art Nouveau brooches and one 18 karat yellow gold brooch with a lady's profile weighing 1.27g (some closures missing).No longer availableDim. 42,75 gEstimate: € 80 / 120 -
#469“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Harbor View." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#77Een handgeweven Kelim band met geometrisch patroon.
A handwoven Kilim tape with a geometric pattern.No longer availableDim. 303 x 23 cmEstimate: € 120 / 180 -
#628Een zwarte Satsuma kom, met vergulde details, en traditionele figuren, onderaan gemerkt.
A black Satsuma bowl, with gilded details, and traditional figures, marked at the bottom.No longer availableDim. h 15, Ø 30,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#607Een groot lot verzilverd bestek, bestaande uit 2 etuis (waarvan één met wortelfineer). Eerste etui: Messen en vorken voor 12 personen met ivorine handvaten, gemerkt F.A. & Co. EPNS. Tweede etui: o.a. 6 messen met art-deco handvat, messen vorken en lepels van wiskeman etc. voor een totaal van 74 stuks.
A large lot of silver-plated cutlery, consisting of 2 cases (one with burr veneer). First case: Knives and forks for 12 people with ivorine handles, marked F.A. & Co. EPNS. Second case: including 6 knives with art-deco handles, knives, forks, and spoons from Wiskeman etc. for a total of 74 pieces.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#152“Italiaans campagnezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “ M. Van Cuyck”. Toegeschreven aan Michiel Thomas Ant. Van Cuyck.
"Italian countryside view." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom "M. Van Cuyck." Ascribed to Michiel Thomas Ant. Van Cuyck.No longer availableDim. 75 x 98 cmEstimate: € 400 / 500 -
#224“Fragment strijdtoneel”. Een schilderij, olieverf op doek. 19e eeuws. Diverse restauraties.
"Fragment battlefield". A painting, oil on canvas. 19th century. Various restorations.No longer availableDim. 113 x 99 cmEstimate: € 100 / 150 -
#299Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.
#192Edgard FarasynPeriod: 1858-1938“Zeezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Eind 19e, begin 20e eeuw.
"Seascape." A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Late 19th, early 20th century.No longer availableDim. 14 x 23 cmEstimate: € 200 / 300