#200Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,68 ct.
An 18 kt white gold bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.68 ct.No longer availableDim. 17,37 gEstimate: € 2700 / 3000 -
#483Een Chinees porseleinen vaas met een famille noire decor van personages in een interieur. Onderaan het dynastiemerk van Kangxi in twee concentrische cirkels in zwart onder glazuur.
A Chinese porcelain vase with a famille noire decoration of characters in an interior. At the bottom, the Kangxi dynasty mark in two concentric circles in underglaze black.No longer availableDim. 49 x Ø 17 cmEstimate: € 200 / 300 -
#141Een gepatineerd bronzen schrijfstel en inktpot met beeld van een tijger op rotsen, en bijgevoegde schrijfpen.
A patinated bronze writing set inkwell with a tiger on rocks, including a writing pen.No longer availableDim. 14 x 42 cmEstimate: € 220 / 280 -
#554Antonino Sciortino Serax“Flamingo M”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp met koperen arm. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#562MarpaEen banjoline, gemerkt Marpa. Met stoffern draagtas.
A banjoline, marked Marpa. With a protective carrying case.No longer availableDim. 59cmEstimate: € 75 / 125 -
#352Herra“De denker”. Een kunstreproductie naar Rodin.
"The Thinker". A reproduction of a work by Rodin.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#137Hergé“Le trésor de Rackham le Rouge”, Tintin, HC, 1946, 1ste editie in kleur. Scheurtje boven aan de rug, hoeken licht beschadigd en op het titelblad is een naam geschreven.
"The Treasure of Red Rackham", Tintin, HC, 1946, 1st edition in color. Tear at the top of the spine, corners slightly damaged, and a name written on the title page.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#10Een zilveren munt gemonteerd als broche en een broche. We voegen er drie art nouveau broches en één 18 karaats geelgouden broche met damesprofiel van 1,27g aan toe (sommige sluitingen ontbreken).
A silver coin mounted as a brooch and one brooch. We add three Art Nouveau brooches and one 18 karat yellow gold brooch with a lady's profile weighing 1.27g (some closures missing).No longer availableDim. 42,75 gEstimate: € 80 / 120 -
#45Een meerkleurige Venetiaans glazen luchter met enkele delen beschadigd en manco waaronder de onderste coupe.
A multicolored Venetian glass chandelier with some parts damaged and missing, including the bottom cup.No longer availableDim. h 80 x Ø 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#584Een lot van 7 Victoriaans koperen tulband puddingvormen.
A lot of 7 Victorian copper tulip-shaped pudding molds.No longer availableDim. Ø 29,5 ... Ø 13,5 cmEstimate: € 80 / 120