#649Bree BelgiumEen rood aardewerken vaas en asbak. Onderaan gemerkt.
A red earthenware vase and ashtray. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 20, Ø 8 cm & 35 x 11 cEstimate: € 40 / 60 -
#101Een Chinees antiek bronzen inktpotje in de vorm van een mannetje op een os. Vroeg 19e eeuw.
A Chinese antique bronze inkwell in the shape of a man on an ox. Early 19th century.No longer availableDim. 9 x 10 cmEstimate: € 100 / 150 -
#552Antonino Sciortino Serax“Flamingo M”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp met koperen arm. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#128Ritzenhoff Smoking ca 2000Een collectie van 6 asbakken gedecoreerd door diverse kunstenaars (Thomas Marutschke, Auge, Sieger, Selden, Stappert, Ladeiro). In oorspronkelijke houten kistjes. Zes stuks. We voegen er een aansteker van Dupont aan toe.
A collection of 6 ashtrays decorated by various artists (Thomas Marutschke, Auge, Sieger, Selden, Stappert, Ladeiro). In original wooden boxes. Six pieces. Includes a Dupont lighter.No longer availableDim. div.Estimate: € 225 / 275 -
#39Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“Verliefden”, een litho in kleur door Alfred Ost.
"Verliefden", a color lithograph by Alfred Ost.No longer availableDim. 36 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#363LladroEen lot van 3 beeldjes van honden bestaande uit een groep spelende poedels met fruitmand, een groep met mama poedel en 5 zogende puppys, beide gesigneerd Lladro en een langharige windhond met stempel ‘made in Russia’.
A lot of 3 dog figurines including a group of playing poodles with a fruit basket, a group with mother poodle and 5 suckling puppies, both signed Lladro, and a long-haired greyhound with stamp 'made in Russia'.No longer availableDim. h 14,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#530Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct.No longer availableDim. 3,46 gEstimate: € 300 / 400 -
#332“Lithographies Originales”, een spiegel in art-nouveau stijl naar Georges De Feure.
"Original Lithographs", a mirror in Art Nouveau style after Georges De Feure.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 30 / 50 -
#421Een lot van 2 dekselvazen in porselein met een Midden-Oosters floraal decor en wapenschilden met leeuwen.
#415Een paar Iraans handgeknoopt zijden tapijtjes.
A pair of Iranian hand-knotted silk rugs.No longer availableDim. 185 x 78 en 200 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#325Een houten commode met 3 laden.
A wooden chest of drawers with 3 drawers.No longer availableDim. 90 x 103 x 53 cmEstimate: € 50 / 75