#208Een bronzen “lange denker”, een pastiche op de Denker van Rodin.
A bronze "tall thinker", a pastiche of Rodin's Thinker.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 160 / 200 -
#312“Gevacolor”, een vintage reclame voor Gevaert film, op karton.
#502Een zeldzame antieke Nyishi gevlochten helmhoed, Assam. Versierd met vederen, neushoornvogel bek, plantenvezels. Indië, eind 19e, begin 20e eeuw.
#119“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#126Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.
#276Een massief eikenhouten halbank met opbergkoffer.
#106Een ovalen glazen design salontafel met 2 hoekvormige poten
#679Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.
#275Thonet, ViennaEen lot van 4 stoelen in stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit, onderaan in het hout en met label gemerkt; Thonet, Austria, Vienna. Eerste helft XXe eeuw.
#203Een paar kristallen girandoles met pendeloques/
#572Een gepatineerd notenhouten muziek standaard met fijn snijwerk.
A patinated walnut music stand with fine carving.No longer availableDim. 104 cmEstimate: € 80 / 120