#9René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Havenzicht”, een schilderij, aquarel en gouache op papier, gesigneerd R.M. Dujardin.
"Havenzicht", a painting, watercolor and gouache on paper, signed R.M. Dujardin.No longer availableDim. 32 x 41 cmEstimate: € 50 / 70 -
#332Een messingen kloosterbel met Latijnse inscriptie: “Vocem meam audi, qui me tangit” (Wie mij aanraakt zal mijn stem horen).
A brass monastery bell with Latin inscription: "Vocem meam audi, qui me tangit" (He who touches me will hear my voice).No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#216Een elegant bankje voor 2 personen bekleed met gestreepte stof.
#464Een vintage Venetiaanse glazen kroonluchter met 6 lichtpunten.
#153Alfred DubucandPeriod: 1828-1894“Terugkeer van de jacht”. Een gepatineerd bronzen groep op marmeren voet, op de bodem gesigneerd, 19e eeuw.
"Return from the Hunt." A patinated bronze group on marble base, signed on the bottom, 19th century.No longer availableDim. 26 x 33 x 20 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#473Een aardewerken beeldje van een geknielde vrouw in Jaina Mayaanse stijl.
#135Een paar 18 kt roosgouden oorbellen bezet met centrale briljanten gezamenlijk 1,08 ct. HVS2 en briljanten gezamenlijk 0,28 ct. FVVS1.
A pair of 18kt rose gold earrings set with central brilliant-cut diamonds totaling 1.08 ct. HVS2 and brilliant-cut diamonds totaling 0.28 ct. FVVS1.No longer availableDim. 3,32 gEstimate: € 2100 / 2300