#221Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurkorf. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.
A 19th-century Greek plate 'Grand Tour', depicting a satyr and youth by a hearth. We are including a Kylix drinking cup in black glazed earthenware.No longer availableDim. Ø 33,5 cm & Ø 14 cmEstimate: € 120 / 180 -
#399Een aardewerken potje in precolumbiaanse stijl.
An earthenware pot in pre-Columbian style.No longer availableDim. 9,5 x Ø 11 cmEstimate: € 60 / 90 -
#315Thieme-Becker“Allgemeines Lexikon der bildenden Künstler von der Antike bis zur Gegenwart”. Softcover, 37 delen in 19 banden. Evenals Vollmer, “Allgemeines Lexikon der bildenden Künstler Zwanzigsten Jahrhundert”. Sotcover, 6 banden. Beide in gelijkvormige uitgave, Ed. Deutscher Taschenbuch Verlag, München 1992. Zeer goede staat.
"General lexicon of artists from antiquity to the present". Softcover, 37 volumes in 19 books. Also Vollmer, "General lexicon of artists of the twentieth century". Softcover, 6 volumes. Both in uniform edition, Ed. Deutscher Taschenbuch Verlag, Munich 1992. Very good condition.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#306Een set van 2 vintage cognac-lederen clubzetels, dans son jus.
#414Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Baignade”. Kleurenlitho. Gesigneerd, gedateerd ‘97 en genummerd E.A. 29/30.
"Baignade". Color lithograph. Signed, dated '97, and numbered E.A. 29/30.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#310Twee zilveren horloges bezet met markasiet. Jaren twintig.
Two silver watches set with marcasite. Dating from the twenties.No longer availableDim. 42 g brutEstimate: € 35 / 40