#66Een art deco buffetkast met drie deuren en drie laden.
#12J. Maes‘Abstracte compositie’, gouache op papier. Getekend J. Maes.
'Abstract composition', gouache on paper. Signed J. Maes.No longer availableDim. 35/25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#208Een paar witte gietijzeren piedestals.
#99“Bruggetje met kapel”. Een schilderij, olieverf op doek.
#117Een grote geslepen spiegel, vergulde kader met kuif.
A large cut mirror, gilt frame with crest.No longer availableDim. 170 x 89 cmEstimate: € 280 / 340 -
#26BuloEen set van 2 Bulo vergaderstoelen.
#40Een 18 kt geelgouden ketting met twee hangers met de voorstelling van Modonna en kind en een Heilige voordtelling en Heilig Hart. Gemerkt France. M.F. 1921.
An 18 kt yellow gold necklace with two pendants depicting Madonna and Child and a Holy representation with Sacred Heart. Marked France. M.F. 1921.No longer availableDim. 6,52 gEstimate: € 500 / 600 -
#206Een paar witte gietijzeren piedestals.
#234Een ingekleurde oude kaart van Vlaanderen. Ingelijst.
A hand-colored antique map of Flanders. Framed.No longer available -
#194A. Grimberg‘Landschap met kerk en bloesembomen’, olieverf op paneel. Getekend A Grimberg.
'Landscape with church and blossoming trees', oil on panel. Signed by A. Grimberg.No longer availableDim. 40/45 cmEstimate: € 60 / 80