#346Een ronde Chinese houten salontafel met een landschap en vogel gedecoreerd.
#520Een 18 kt witgouden ring bezet met fantasiestenen.
#8Steiff, GermanyVijf pluche knuffels, één varken, twee everzwijnen en twee kangoeroes, op de kleinste kangoeroe na allen gemerkt Steiff.
Five plush cuddly toys, one pig, two boars, and two kangaroos, all marked Steiff except for the smallest kangaroo.No longer availableDim. h 15.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#145Léon GoupilPeriod: 1834-1890“Jachtstilleven met fazant”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder. Kleine letsels.
#338“Hert aangevallen door jachthonden”. Fijn porseleinen groepje. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900. Diverse kleine letsels.
#2Een miniatuur van paus Pius XII, in een benen kadertje.
#144Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945‘De wrok van Signoor’, een monochrome ets. Getekend, 1930. 1ste staat.
#299Een vintage Lloyd Loom linnenmand met messing beslag en glazen blad. Blauw en goudkleurig. Met label.
A vintage Lloyd Loom linen basket with brass fittings and glass top. Blue and gold-colored. With label.No longer availableDim. H 60, B 31, D 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
Two sealing wax stamps in their original case, one silver with Minerva hallmark and one silver-plated with a marble sphere.No longer availableDim. h 7.5 cm (zilver)Estimate: € 40 / 60