Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamant solitair van +- 1,25 ct.

Een 18 kt wit-en geelgouden ring bezet met diamant solitair van +- 1,25 ct.

An 18kt white and yellow gold ring set with a diamond solitaire of approximately 1.25 ct.
Dim. 4,03 g
SKU: 2904250440.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #440
Estimate: € 2000 / 2300

  • #410

    Een paar 18 kt driekleurige gouden oorbellen.

    A pair of 18 kt tricolor gold earrings.
    Dim. 13,60 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #11

    Bronzen beeldje van een herdersjongen met hond. Gemonteerd op een marmeren sokkel. Gesigneerd op de voet.

    Bronze statue of a shepherd boy with a dog. Mounted on a marble base. Signed on the foot.
    Dim. Hoogte 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #312
    Henry Kokken
    Period: 1860 - 1941

    ‘Le mise en place’, huishoudster dekt de tafel voor het avondeten. Olieverf op doek getekend Henry Kokken, 1922. Hij kreeg zijn opleiding aan de Akademie van Antwerpen. Hij was werkzaam in België, Nederland, Frankrijk en Groot-Brittannië. Hij was actief in de Antwerpse kunstkringen "De Scalden" en "Als ick kan".

    'The mise en place', housekeeper setting the table for dinner. Oil on canvas by Henry Kokken, 1922. Trained at the Academy of Antwerp, he worked in Belgium, the Netherlands, France, and Great Britain. Active in the Antwerp art circles "De Scalden" and "Als ick kan".
    Dim. 43/54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #178

    Skeletklok in gotische stijl onder glazen stolp.

    Skeleton clock in Gothic style under glass dome.
    Dim. H 50, B 33 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #207

    Een grote knobbelvaas in Delfts Blauw aardewerk, gemerkt.

    A large bulbous vase in Delft Blue earthenware, marked.
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #249

    Een staande klok in massief eikenhouten kast.

    A standing clock in solid oak case.
    Dim. 230 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #10

    Een 18 kt geelgouden ring met bijpassende hanger in de vorm van een kever bezet met turkoois.

    An 18 kt yellow gold ring with matching pendant in the shape of a beetle set with turquoise.
    Dim. 4,55 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #153

    Een porseleinen urne/vaas in de stijl van Sèvres, gemerkt.

    A porcelain urn/vase in the style of Sèvres, marked.
    Dim. h 35 x Ø 25 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #197
    Charles Coypel

    “C’est la Tunique de mon fils, une bête cruelle la dévoré, une bête a devoré Joseph”. Dédié à Son Altesse Royalle Monseigneur le Duc d’Orléans Regent du Royaume. Fr. Poilly Scul. 9 nadrukken.

    "This is my son's tunic, a wild beast devoured it, a beast has devoured Joseph." Dedicated to His Royal Highness the Duke of Orleans, Regent of the Kingdom. Fr. Poilly Scul. 9 engravings.
    Dim. 32 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #54
    Cor Van Reken
    Period: 1878-1959

    Impressionistisch heidezicht in warme tonen. Olieverf op doek getekend; C. V. Reken.

    Impressionist heath landscape in warm tones. Oil on canvas signed; C. V. Reken.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #37
    Christofle

    Een verzilverde art nouveau vaas, gemerkt Christofle.

    A silver-plated Art Nouveau vase, marked Christofle.
    Dim. Hoogte 30.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #257
    Wiskemann

    Een lot verzilverd metalen keukengerei, gemerkt Wiskemann, bestaande uit: 5 schalen, 2 kleine terrines, een sauskom, een sauslepel, 2 taartschepjes, een suikertang en een theeschaaltje in 2 delen.

    A lot of silver-plated kitchenware, marked Wiskemann, including: 5 bowls, 2 small tureens, a sauce boat, a sauce ladle, 2 cake servers, a sugar tong, and a two-part tea strainer.
    Dim. 57 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00