#410Een paar 18 kt driekleurige gouden oorbellen.
#312Henry KokkenPeriod: 1860 - 1941‘Le mise en place’, huishoudster dekt de tafel voor het avondeten. Olieverf op doek getekend Henry Kokken, 1922. Hij kreeg zijn opleiding aan de Akademie van Antwerpen. Hij was werkzaam in België, Nederland, Frankrijk en Groot-Brittannië. Hij was actief in de Antwerpse kunstkringen "De Scalden" en "Als ick kan".
'The mise en place', housekeeper setting the table for dinner. Oil on canvas by Henry Kokken, 1922. Trained at the Academy of Antwerp, he worked in Belgium, the Netherlands, France, and Great Britain. Active in the Antwerp art circles "De Scalden" and "Als ick kan".No longer availableDim. 43/54 cmEstimate: € 200 / 300 -
#178Skeletklok in gotische stijl onder glazen stolp.
Skeleton clock in Gothic style under glass dome.No longer availableDim. H 50, B 33 cmEstimate: € 250 / 350 -
#249Een staande klok in massief eikenhouten kast.
#153Een porseleinen urne/vaas in de stijl van Sèvres, gemerkt.
A porcelain urn/vase in the style of Sèvres, marked.No longer availableDim. h 35 x Ø 25 cmEstimate: € 50 / 75 -
"This is my son's tunic, a wild beast devoured it, a beast has devoured Joseph." Dedicated to His Royal Highness the Duke of Orleans, Regent of the Kingdom. Fr. Poilly Scul. 9 engravings.No longer availableDim. 32 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#257WiskemannEen lot verzilverd metalen keukengerei, gemerkt Wiskemann, bestaande uit: 5 schalen, 2 kleine terrines, een sauskom, een sauslepel, 2 taartschepjes, een suikertang en een theeschaaltje in 2 delen.
A lot of silver-plated kitchenware, marked Wiskemann, including: 5 bowls, 2 small tureens, a sauce boat, a sauce ladle, 2 cake servers, a sugar tong, and a two-part tea strainer.No longer availableDim. 57 x 35 cmEstimate: € 40 / 60