#272Rémy De PillecijnPeriod: 1920-1985
“Meisje met de grote ogen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 8-’63.
#467
Een bronzen Boeddhabuste.
A bronze Buddha bust.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 220 / 280 -
#246Vibia
Een vintage goudkleurige staande lamp. In de hoogte verstelbaar, gemerkt “Vibia”.
#411
Een meerkleurig Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor en familiaal tafereel. Bovenaan een verguld foo dog.
#98
Een lot van 3 vermoedelijk oud Romeinse bodemvondsten bestaalde uit 2 olielampjes en een potje met deksel. Het kleinste olielampje is gebroken/gelijmd.
A lot of 3 presumably ancient Roman finds consisting of 2 oil lamps and a jar with lid. The smallest oil lamp is broken/repaired.No longer availableDim. h 9 x Ø 9.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#152Paul Jean ClaysPeriod: 1819-1900
“Maritiem zicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1887.
#24
“Herberg bij bergrivier.” Olieverf op doek. Draagt handtekening A. Bartholomé, gedateerd 1914.
#479Pilar Gonzalez
“Surreëel landschap met baby”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘80.
#341
Een aardewerken beeld van een herdershond. Gemerkt St. Clement France. 862 1.
#395
Een lot van 18 munten uit Hongarije. Penning Lodewijk I, Ag. Frans Joseph I, 1 fl. 1881, 900/1000 12,34 g, 1 Kr. 1896 & 1915, 2 Kr. 1912, deze 835/1000. En 6 kleinere waarden. 5 Pengö 1939, 2 Pengö, 1941, 1 Pengö 1937 & 1944, alle 640/1000. 50 Schilling 1978, 500 Schilling 1980, 500 Schilling 1980 1000 J. Steyr, alle Ag 640/1000.
A lot of 18 coins from Hungary. Coinage Louis I, Ag. Francis Joseph I, 1 florin 1881, 900/1000 12.34 g, 1 Kr. 1896 & 1915, 2 Kr. 1912, the latter 835/1000. And 6 smaller denominations. 5 Pengo 1939, 2 Pengo 1941, 1 Pengo 1937 & 1944, all 640/1000. 50 Schilling 1978, 500 Schilling 1980, 500 Schilling 1980 1000 J. Steyr, all Ag 640/1000.No longer availableDim. Ag. Brut.> 130 gEstimate: € 200 / 240 -
#485
Een Zuid-Afrikaans muntstuk. 1/2 Pond, George VI, 1952. Au 917/1000 3,99 g.
A South African coin. 1/2 Pound, George VI, 1952. Au 917/1000 3.99 g.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#59Jean Sébastien
“Mijnwerker”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en gedateerd.
"Miner". A drawing, pastel on paper. Signed, titled, and dated at the bottom.No longer availableDim. 53 x 35 cmEstimate: € 80 / 120