Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. (twee kleine steentjes ontbreken).
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. (twee kleine steentjes ontbreken).

Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct (twee kleine steentjes ontbreken).

An 18 kt white and yellow gold ring set with antique cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct. (two small stones missing).
Dim. 3 g
SKU: 2409240420.
Auction day: 25 September 2024 19:00
Catalogue #420
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #352
    Herra

    “De denker”. Een kunstreproductie naar Rodin.

    "The Thinker". A reproduction of a work by Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #377

    Een lot van 4 beelden in Italiaans porselein bestaande uit 3 honden en een poes. 3 van de 4 zijn gemerkt.

    A lot of 4 Italian porcelain figures including 3 dogs and a cat. 3 out of the 4 are marked.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #296

    Een salontafel met groen marmeren blad op een koperen onderstel in Louis-XV stijl.

    A coffee table with green marble top on a copper base in Louis XV style.
    No longer available
    Dim. 45 x 88 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #400
    Val Saint Lambert

    Een karaf in kristal, Val Saint Lambert, groen in de massa gekleurd, minieme schilferschade onderaan. Toegevoegd 5 groene borrelglaasjes.

    A crystal decanter by Val Saint Lambert, green stained in the mass, minimal flake damage at the bottom. Includes 5 green shot glasses.
    No longer available
    Dim. h 32.5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #357

    Een Nepalese olielamp met 7 lichtpunten. Vroeg 19de eeuws.

    A Nepalese oil lamp with 7 light points. Early 19th century.
    No longer available
    Dim. h 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #616

    Een kleine balustervaas met meerkleurig decor van geisha’s in cartouches. Onderaan gemerkt.

    A small baluster vase with multicolored decor of geishas in cartouches. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h: 41,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #685
    Holmegaard, Denemarken

    Een rookgrijs glazen designcoupe en een klein vaasje. Beide gemerkt. Ontwerp Per Lutken.

    A smoke grey glass design coupe and a small vase. Both marked. Designed by Per Lutken.
    No longer available
    Dim. h: 9,5 & 12,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #401
    Lego Technic

    Een lot van 3 vintage Lego Technic speelsets. Nummers; 8851, 8090 & 8700, in originele dozen met handleiding.

    A lot of 3 vintage Lego Technic play sets. Numbers; 8851, 8090 & 8700, in original boxes with manuals.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #346

    Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.

    Trois pichets orientaux différents en cuivre martelé.
    No longer available
    Dim. h: 23, 30 & 45 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #689

    Een paar massieve messingen vijzels.

    A pair of solid brass mortars.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #586

    Een paar messingen kerkkandelaars met rand van Franse lelies.

    A pair of brass church candlesticks with a border of French lilies.
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #271
    W. Lübke & C. Lützow

    “Denkmäler der Kunst”, klassiker Ausgabe. Een antiek kunstboek, door W. Lübke & C. Lützow, 1884.

    "Denkmäler der Kunst", classic edition. An antique art book, by W. Lübke & C. Lützow, 1884.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 125
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More