Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. (twee kleine steentjes ontbreken).
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. (twee kleine steentjes ontbreken).

Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct (twee kleine steentjes ontbreken).

An 18 kt white and yellow gold ring set with antique cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct. (two small stones missing).
Dim. 3 g
SKU: 2409240420.
Auction day: 25 September 2024 19:00
Catalogue #420
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #547

    Een lot bestaande uit een bonbonnière en vaas van roos en oranje gesatineerd glas.

    A lot consisting of a bonbonnière and vase in rose and orange satin glass.
    No longer available
    Dim. h 32 & 12 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #94
    Frans Van Immerseel
    Period: 1909-1978

    “Zelfportret in Cel 212 te Antwerpen, 30/10/1945”. Potlood op grijs papier, gesigneerd. Van Immerseel werd ter dood veroordeeld wegens collaboratie, als lid van het Vlaams Legioen.

    "Self-Portrait in Cell 212 in Antwerp, 30/10/1945". Pencil on gray paper, signed. Van Immerseel was sentenced to death for collaboration as a member of the Flemish Legion.
    No longer available
    Dim. 25 x 16,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #509

    Een mythisch voorouderbeeld of hampatong van gebeeldhouwd hout. Voorstelling van een vrouw met een uitgestoken tong en een kind aan de borst. Borneo, vroeg XXste eeuw.

    A mythical ancestor figure or "hampatong" made of carved wood. Depicts a woman with a protruding tongue breastfeeding a child. Borneo, early 20th century.
    No longer available
    Dim. H. 135 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #194

    “Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Heidezicht." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 25,5 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #161
    Eugène Marioton
    Period: 1854 - 1933

    “De verleidingsdans”, een bronzen groep met 3 naakten op een marmeren sokkel. Gesigneerd E. Marioton.

    "The Seduction Dance," a bronze group of 3 nudes on a marble pedestal. Signed E. Marioton.
    No longer available
    Dim. h 71 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #656

    Een ronde bronzen plaquette met voorstelling van het hoofd van Christus met de doornkroon. Achteraan gesigneerd ‘S. Norca’.

    A round bronze plaque depicting the head of Christ with the crown of thorns. Signed 'S. Norca' on the back.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #275

    Een lot van 2 zwart metalen draadmanden in kubusvorm.

    A lot of 2 black metal wire baskets in cube shape.
    No longer available
    Dim. 46 & 42 cm³
    Estimate: € 60 / 80
  • #45

    Een meerkleurige Venetiaans glazen luchter met enkele delen beschadigd en manco waaronder de onderste coupe.

    A multicolored Venetian glass chandelier with some parts damaged and missing, including the bottom cup.
    No longer available
    Dim. h 80 x Ø 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #9

    Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.

    Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth century
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #153

    Een antieke Jumeau pop met porseleinen hoofdje en met ledematen van papier machée. We voegen er een klein porseleinen popje aan toe.

    An antique Jumeau doll with a porcelain head and papier-mâché limbs. Includes a small porcelain doll.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #164
    Michail Nikolaevic Yakovlev
    Period: 1880-1942

    “Bloemenstilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Bovenaan gesigneerd “Michel Jakovlev” en gedateerd 25.V.1924, onderaan monogram.

    "Flower still life". A painting, watercolor on paper. Signed "Michel Jakovlev" at the top and dated 25.V.1924, with a monogram at the bottom.
    No longer available
    Dim. 35 x 26 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #51
    Mondial

    “Pistola Mod. 1949”. Een Italiaans alarmpistool, cal. mm 6, genummerd 5780, gemerkt “Brevettata, made in Italy”.

    "Pistola Mod. 1949". An Italian alarm pistol, cal. mm 6, marked with number 5780, inscribed "Brevettata, made in Italy".
    No longer available
    Dim. 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More