#240Vaucher ParisEen 18 kt geelgouden zakhorloge met een jachttafereel aan de achterkant. Met sleuteltjes.
An 18 kt yellow gold pocket watch with a hunting scene on the back. With keys.No longer availableDim. Bruto:34,65 gEstimate: € 600 / 800 -
#4Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965‘Een dichter met visioenen’, een monochrome ets met droogstempel van M. Langaskens. Niet ingelijst.
#432Ronald Ergo“Staand naakt.” Olieverf op board. Gesigneerd.
"Standing nude." Oil on board. Signed.No longer availableDim. 89 x 33 cmEstimate: € 180 / 220 -
#128Val Saint LambertEen geslepen kristallen coupe met groen, coupe Borodine, Danse De Flore.
A cut crystal coupe with green, Borodine coupe, Danse De Flore.No longer availableDim. h 18 x Ø 23.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#384Lode sebregtsPeriod: 1906 - 2002‘De jeugd van Bilzen’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.
#316Een gesculpteerd teakhouten bijzettafeltje, Aziatisch.
A sculpted teak wood side table, Asian.No longer availableDim. H 40, B 51, D 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#577Een oude viool in koffer. Met label ‘Compagnon’.
#18Een bronzen mantelklok in barokke stijl, toegevoegd een paar kandelaars.
A bronze mantel clock in baroque style, accompanied by a pair of candlesticks.No longer availableDim. Hoogte 42 cmEstimate: € 40 / 60