Other lots in this auction
-
#190Een 18 kt witgouden halssnoer met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,77 ct. DVVS1.
An 18 kt white gold necklace with diamonds totaling 0.77 ct. DVVS1.No longer availableDim. 22 g27,60 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#248Noblet, Paris en A.Een klarinet in draagkoffertje gemerkt Noblet, Paris.
A clarinet in carrying case marked Noblet, Paris.No longer availableDim. l 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#270Jaeger Swiss MadeEen goudkleurig messingen wekkertje. Gemerkt. Af te stellen.
A gold-colored brass alarm clock. Marked. Adjustable.No longer availableDim. Hoogte 10, Ø 8 cmEstimate: € 50 / 80 -
#299Een antieke kolenkit, hout met koperen beslag alsook de kolenschop.
An antique coal scuttle, wood with copper fittings and a coal scoop.No longer availableDim. 36 x 34 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#164Eugène LaermansPeriod: 1864-1940“Meules en Campine (esquisse)”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 18 juillet 1906. Achteraan handgeschreven eigendomsverklaring van de kunstenaar, later in het bezit van een bevriende familie gekomen.
No longer availableDim. 68 x 98 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#352“Compositie”. Litho. Onleesbaar gesigneerd, gedateerd 1973 en E.A. buiten de plaat.
"Composition". Lithograph. Indistinctly signed and dated 1973 with E.A. outside the plate.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 25 / 35 -
#555Willy VandersteenSuske en Wiske. Rode reeks, ongekleurd. Nummers 4 (ed. 1960), 6 & 8 (ed. 1958), 11 (ed. 1961), 12 (1e uitgave), 16 (ed. 1954), 18 (ed. 1962), 20 (ed. 1959), 21 (ed. 1962), 22 (ed. 1960), 23 (ed. 1962), 24 (ed. 1960), 25 (ed. 1962), 27 (ed. 1960), 28 (ed. 1959), 29 (ed. 1960), 30 (ed. 1961), 31 (ed. 1962), 32 (ed. 1959), 34 (ed. 1958). 20 stuks, zeer gelezen tot redelijke staat.
Suske and Wiske. Red series, uncolored. Numbers 4 (ed. 1960), 6 & 8 (ed. 1958), 11 (ed. 1961), 12 (1st edition), 16 (ed. 1954), 18 (ed. 1962), 20 (ed. 1959), 21 (ed. 1962), 22 (ed. 1960), 23 (ed. 1962), 24 (ed. 1960), 25 (ed. 1962), 27 (ed. 1960), 28 (ed. 1959), 29 (ed. 1960), 30 (ed. 1961), 31 (ed. 1962), 32 (ed. 1959), 34 (ed. 1958). 20 pieces, very well-read to reasonable condition.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#488Val Saint LambertEen lot van twaalf geslepen kristallen glazen op voet met gekleurde kelken, 6 groene en 6 roze. Niet gemerkt.
A lot of twelve cut crystal glasses on a foot with colored cups, 6 green and 6 pink. Not marked.No longer availableDim. Hoogte 13.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#137Een schaakbord van marmer en onyx in mahoniehouten frame, met schaakset van messing en tin, in de stijl van 1969 Dunhill Hong Kong in originele houten etui.
A marble and onyx chessboard in mahogany frame, with chess set in brass and tin, in the style of 1969 Dunhill Hong Kong in original wooden case.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#451Steiff, GermanyZes pluchen eekhoorns waarvan vijf gemerkt Steiff.
Six plush squirrels, five marked Steiff.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 150 / 200 -
#638Zes gekleurd kristallen wijnglazen, rode en groene, gelabeld Barthmann, cristall 30’/. Blei, Handarbeit.
Six colored crystal wine glasses, red and green, labeled Barthmann, crystal 30% lead, handmade.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#211‘Herdersjongen met mand’, een massief houten beeld.
‘Shepherd Boy with Basket’, a solid wooden sculpture.No longer availableDim. Hoogte 114 cmEstimate: € 75 / 100


