#379Achille Cools
“Dryade” genummerd. 39/50. Gesigneerd buiten de plaat.
"Dryad" numbered. 39/50. Signed outside the plate.No longer availableDim. 11,5 x 11,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#116
Een design bijzettafeltje/vouwtafel op centrale driepoot en volledig in metaal bekleed.
#50
Een paar 18 kt roosgouden oorbellen bezet met 2 centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct. GVS2
A pair of 18 kt rose gold earrings set with 2 central diamonds with a total weight of approximately 0.62 ct. GVS2.No longer availableDim. 1,33 gEstimate: € 800 / 900 -
#342Henri MartinPeriod: 1886 - 1960
Een set van 2 art-deco handbeschilderde glazen vazen door Martin Henri voor Scailmont, de vazen met decornummer 6027 zijn opgenomen in de catalogus ‘Les Verreries de Scailmont à l’époque Art déco’ uit 2013.
A set of 2 art-deco hand-painted glass vases by Martin Henri for Scailmont, the vases with pattern number 6027 are featured in the catalog 'Les Verreries de Scailmont à l’époque Art déco' from 2013.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#636
Een houten kastje met 4 schuifladen.
#47Crosa
Een kunstbronzen tafellamp in de vorm van een jonge knaap met vuurtoorts in melkglas. Onderaan gemerkt “Crosa 2002”.
#347
Chinese gebronzeerd tin kandelaar met uitgewerkte stam met een symbool van het lange leven. XIXde eeuw.
Chinese bronzed tin candlestick with elaborate stem. 19th century.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#498
#45
Een antiek reliek met bas-reliëf in was voorstellend Maria met Jezus en het Lam Gods aan de achterkant.
An antique relic with a wax bas-relief depicting Mary with Jesus and the lamb of God on the back.No longer availableDim. h 10.5 x b 8.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#661Capo di Monte
#157
Een massief zilveren bestek voor 12- personen in 3 koffers, bestaande uit 12 vorken, 12 lepels, 12 messen, 12 grote messen, 12 grote vorken, 12 grote lepels, 12 visvorken, 12 vismessen, 12 dessertmessen, 12 dessertvorken, 12 kleine lepels, 12 kleine vorken. Gemerkt 800‰.
#501
Een set van 2 extra large Chinees porseleinen vazen met huiselijke taferelen, fauna en flora in het decor, op houten sokkel.
A set of 2 extra large Chinese porcelain vases with domestic scenes, fauna, and flora in the decoration, on wooden pedestal.No longer availableDim. h 126 cmEstimate: € 800 / 1200