Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,52 ct. F VS1.

An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.52 ct. F VS1.
Dim. 4,30 g
SKU: 1712240410.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #410
Estimate: € 650 / 750

  • #438

    Een uit de Chinees gesculpteerd wierrookvat met fo-hond bovenaan, op houten sokkeltje.

    A Chinese jade incense burner sculpted with a foo dog on top, on a wooden baseja
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #284
    Henri Cassiers
    Period: 1858-1944

    “Reflecties in het kanaal”, een kleurenlitho, gesigneerd buiten de plaat H. Cassiers.

    "Reflections in the canal", a color lithograph, signed outside the plate by H. Cassiers.
    Dim. 57 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #268
    Peco

    Een groot lot varia N schaal treinsporen, wisselstukken, bouwdelen, landschap decor etc. Hoofdzakelijk gemerkt Peco. Ook Fleischmann, Roco, Herpa, etc.

    A large lot of various N scale train tracks, switch parts, building components, landscape decor, etc. Mainly branded Peco. Also includes Fleischmann, Roco, Herpa, etc.
    Estimate: € 150 / 250
  • #603

    Een gepatineerd bronzen Vishnu beeldje, Indische origine.

    A patinated bronze statue of Vishnu, of Indian origin.
    Dim. 19,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #305

    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #9
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    “Havenzicht”, een schilderij, aquarel en gouache op papier, gesigneerd R.M. Dujardin.

    "Havenzicht", a painting, watercolor and gouache on paper, signed R.M. Dujardin.
    Dim. 32 x 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #583

    Een Chinese dekselvaas van polychroom porselein. Deksel hersteld en haarscheur op de schouder.

    A Chinese polychrome porcelain lidded vase. Lid repaired and hairline crack on the shoulder.
    Dim. H. 24 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #39
    Jan Keustermanns

    “Christus op de koude steen”, een lithografie, gesigneerd J. Keustermanns en gedateerd 1966, tekst in spiegelbeeld, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 36/150.

    "Christ on the cold stone", a lithograph, signed J. Keustermanns and dated 1966, text in mirror image, signed and numbered 36/150 outside the plate.
    Dim. 39.5 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #591

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken pijp met met afbeelding van 2 kanovaarders, waarvan 1 met hoofd en hand manco.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic pipe depicting 2 canoeists, one missing head and hand.
    Dim. 14 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #372

    Een kunstfoto, detail van een Alfa Romeo Spider, onleesbaar gesigneerd en genummerd 28/100.

    A fine art photograph, detail of an Alfa Romeo Spider, signed illegibly and numbered 28/100.
    Dim. 60 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #460

    Een 18 kt. witgouden halsketting met hanger bezet met briljanten, diamant princesses en markiezen met een gezamenlijke gewicht van 0,42 ct.

    An 18 kt. white gold necklace with a pendant set with brilliant-cut, princess-cut, and marquise-cut diamonds with a total weight of 0.42 ct.
    Dim. 2,15 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #171

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic jar with sculpted face. Peru.
    Dim. 29 x 19 cm
    Estimate: € 150 / 250

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00