• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,52 ct. F VS1.

An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.52 ct. F VS1.
Dim. 4,30 g
SKU: 1712240410.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #410
Estimate: € 650 / 750

  • #692
    Lena Switsers

    “Alpenlandschap.” Olieverf op papier. Gesigneerd. Gedateerd 2011. Zonder glas.

    "Landscape in the Alps." Oil on paper. Signed. Dated 2011. Glas missing.
    Dim. 62 x 87 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #102
    A. Vermont

    'Farm view with country road, oil on canvas in gilded frame, signed A. Vermont.'
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #317
    VB

    Een inktpothouder in verzilverd metaal op groen marmeren sokkel met 4 gelaatsuitdrukkingen. Gemonogrammeerd VB.

    An inkwell holder in silver-plated metal on a green marble base with 4 facial expressions. Monogrammed VB.
    Dim. 15 x 18 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #243
    Abraham Van Emden

    Een sextant in messing en staal met zijn originele koffer. Gemerkt A. Van Emden Amsterdam 319. Op bijhorend papier een aankoopplaats en datum: Leiden, 30 - 04 - 1937.

    A brass and steel sextant with its original case. Marked A. Van Emden Amsterdam 319. Includes accompanying paper with purchase location and date: Leiden, 30 - 04 - 1937.
    Dim. 12.5 x 28 x 25 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #667
    E. Benezit

    “Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.

    "Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.
    Estimate: € 60 / 80
  • #287

    Een vaas van geslepen kristal, groen in de massa gekleurd met florale alsook symmetrische motieven.

    A vase in cut crystal, green in color with floral and symmetrical motifs.
    Dim. h 20 x Ø 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #281

    “De Vier Uyterste van den Mensch”, “met eene voor-afgaende beschryvinge van de kortheyd, ellendigheyd, en het oogwit van 't menschelyk leven”. Een boek door J.H. Heyliger, t’Antwerpen, 1754. Bijgevoegd “De navolging van Christus” door “Thomas A Kempis”, 1855.

    "The Four Last Things of Man", "with a preceding description of the brevity, misery, and purpose of human life." A book by J.H. Heyliger, Antwerp, 1754. Included "The Imitation of Christ" by Thomas A Kempis, 1855.
    Estimate: € 80 / 120
  • #542

    Dim. h 92 x Ø 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #606

    Een rechthoekig eikenhouten salontafel in rustieke stijl.

    A rectangular oak coffee table in rustic style.
    Dim. 44 x 195 x 115 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #413
    Satsuma

    Een paar polychroom Japanse Satsuma vazen als lampenvoet, met figuratief decor.

    A pair of polychrome Japanese Satsuma vases converted into lamp bases, featuring figurative decoration.
    Dim. 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #510

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van 0,82 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,26 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of 0.82 ct. and diamonds totaling 0.26 ct.
    Dim. 7,13 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #309
    Danny Vlaminck
    Period: 1959 - ....

    “Stilleven met aardbeien”, ssn schilderij, olieverf op paneel in licht vergulde kader, gesigneerd D. Vlaminck en gedateerd ‘89.

    "Still Life with Strawberries", a painting, oil on panel in a lightly gilded frame, signed D. Vlaminck and dated '89.
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00