Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,52 ct. F VS1.

An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.52 ct. F VS1.
Dim. 4,30 g
SKU: 1712240410.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #410
Estimate: € 650 / 750

  • #479

    Een tweeloops geweer - A Marseille. 11-Gauge. Midden tot laat 19e eeuw.

    A double-barreled gun - A Marseille. 11-Gauge. Mid to late 19th century.
    Dim. L: 120cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #466

    Een Bidjar, handgeknoopt tapijt uit India.

    A Bidjar, hand-knotted carpet from India.
    Dim. 170 x 240 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #422

    “Jezus, Sint-Jan en een lammetje”. Olieverf op doek. Omstreeks 1900.

    "Jesus, St. John, and a lamb". Oil on canvas. Circa 1900.
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #307

    Een Art-Nouveau Album met oude postkaarten van rond de vorige eeuwwisseling.

    An Art Nouveau album with old postcards from around the turn of the previous century.
    Estimate: € 35 / 45
  • #655

    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #416

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.

    A Persian hand-knotted rug with geometric decoration.
    Dim. 160 x 113 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #656

    Een massief gesculpteerde houten piëdestal naar Chinees voorbeeld met zeshoekig marmeren tablet.

    A solid wood sculpted pied de stal in the Chinese style with a hexagonal marble top.
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #681

    Een juwelenkistje/koffertje in messing met middeleeuwse taferelen in het decor.

    A jewelry box/case in brass with medieval scenes in the decoration.
    Dim. 10 x 21 x 11.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #197

    Een paar marmeren obelisken. Grijs en beige gekleurd.

    A round butler's mirror.
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 320 / 340
  • #398

    Een blauw-wit Chinees porseleinen schenkkannetje in de vorm van 2 kippen en een worm. Onderaan gemerkt.

    A blue and white Chinese porcelain pourer in the form of 2 chickens and a worm. Marked at the bottom.
    Dim. 8 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #264
    Mavy

    “Nederlands zeezicht bij nacht”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde lijst, gesigneerd Mavy.

    "Dutch maritime scene at night", a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed by Mavy.
    Dim. 60 x 91 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #423

    Een koperen scheepsbel waarop de vermelding ‘ZEEWIND’ en datum 12-4-50 met smeedijzeren wandbevestiging.

    A copper ship's bell with the inscription 'ZEEWIND' and date 12-4-50 with wrought iron wall mounting.
    Dim. h 16 x Ø 23 cm (bel)
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00