• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,52 ct. F VS1.

An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.52 ct. F VS1.
Dim. 4,30 g
SKU: 1712240410.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #410
Estimate: € 650 / 750

  • #75

    Een lang halssnoer met grijze parels.

    A long necklace with grey pearls.
    Dim. L: 59 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #205

    Een 14 kt geelgouden ring bezet met een briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.

    A 14 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.24 ct.
    Dim. 3,97 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #54

    “Zeilbootjes op open water”, een schilderij, olieverf op board en vergulde kader. Onleesbaar gesigneerd.

    "Sailboats on open water," a painting, oil on board with a gilded frame. Signed illegibly.
    Dim. 46 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #590

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 1 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of approximately 1 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.10 ct.
    Dim. 4,70 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #169

    An antique French zamak clock on a marble base in the Louis XVI style. Circa 1870. Decoration after Moreau.
    Dim. 38 x 55cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #485

    Een kom van Chinees blauw en wit porselein.

    A bowl made of Chinese blue and white porcelain.
    Dim. Ø39 cm, H. 17 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #476
    Kelim

    Een Iraans handgeknoopt tapijt, Kelim, met lineair patroon.

    An Iranian hand-knotted carpet, Kelim, with a linear pattern.
    Dim. 317x157 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #159

    “Amor & Afrodite bij het schrijn voor Athena.” Olieverf op doek. Uit de omgeving van Louis David. Gedateerd 1818, achteraan dedicatie aan de graaf van Schoenborn te Brussel. Gemaakt door een leerling van L. David, later genummerd N° 17.B. Met een oude expertise en vervaagde notitie van L. David zelf. Craquelé, schilferschade en een oude restauratie onderaan.

    "Amor & Aphrodite at the shrine for Athena." Oil on canvas. From the circle of Louis David. Dated 1818, dedication to Count of Schoenborn in Brussels at the back. Created by a student of L. David, later numbered N° 17.B. With an old expertise and faded note by L. David himself. Craquelure, flakes damage, and an old restoration at the bottom.
    Dim. 98 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #249
    Staf Zerk

    “Het droogdok te Antwerpen”, een schilderij, olieverf op doek, links onder gesigneerd.

    "The drydock in Antwerp", a painting, oil on canvas, signed in the lower left corner.
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #489

    Dim. 25 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #691

    Een set van 4 eikenhouten stoelen met oud gele velours bekleding.

    A set of 4 oak chairs with old yellow velvet upholstery.
    Dim. 94 x 40 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #561

    Een aardewerken kruikje in Zapotec stijl met afbeelding van een figuur met hoofdtooi en oorringen.

    An earthenware jug in Zapotec style depicting a figure wearing a headdress and earrings.
    Dim. 11,5 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00