#206Een eikenhouten ommode met drie laden en 3 deuren
#422“Jezus, Sint-Jan en een lammetje”. Olieverf op doek. Omstreeks 1900.
#450Een parelhalssnoer met verschillende kleuren bruin, grijs en verzilverd slot.
A pearl necklace with various shades of brown, grey, and a silver clasp.No longer availableDim. L: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#435Een vuurketting en een zilveren parfumflesje als hanger te gebruiken.
#63Een groot lot papieren betaalbiljetten.
A large lot of paper payment notes.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#404Willy LambillotteEen schets van “Arme Lambil” met opdracht “bien amicalement”.
A sketch of "Poor Lambil" with dedication "bien amicalement".No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#386Mori YomoudEen Pakistaans tapijt van wol.
A woolen carpet.No longer availableDim. 159x256 cmEstimate: € 50 / 80 -
#261Steiff, GermanyPeriod: 1994“Eisbär 30 for Märklin”, een pluche ijsbeer geproduceerd voor de 70ste verjaardag van Märklin door Steiff in 1994. Nr 999758.
"Eisbär 30 for Märklin," a plush polar bear produced by Steiff for Märklin's 70th anniversary in 1994. No. 999758.No longer availableDim. 31 x 55 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#197Een paar marmeren obelisken. Grijs en beige gekleurd.
A round butler's mirror.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 320 / 340 -
#259Alfons II Van BeurdenPeriod: 1878-1961“Oeverlandschap met bootjes en molen”. Een tekening, pastel op papier, onderaan gesigneerd.
#640Een ronde zilveren poederdoos met spiegel. Londen, met Engelse keuren. KLD: Kigu Ltd. Londen 1951-1977.
A round silver powder box with mirror. London, with English hallmarks. KLD: Kigu Ltd. London 1951-1977.No longer availableDim. Ø 9 cm Bruto: 148 gEstimate: € 100 / 130