#60Een 18 kt witgouden halsketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijke gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,67 gEstimate: € 600 / 700 -
#680Een lot van 11 zilveren ringen bezet met halfedelstenen of markasiet.
#304Danny VlaminckPeriod: 1959 - ....“Stilleven met aardbeien en druiven”, ssn schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd D. Vlaminck en gedateerd ‘88.
"Still life with strawberries and grapes", painting, oil on panel in a gilded frame, signed D. Vlaminck and dated '88.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#43Een eikenhouten wandconsole met gesculpteerd hoofd, monogram aan de zijkant. Vroeg 19e eeuw.
An oak wall console with sculpted head, monogram on the side. Early 19th century.No longer availableDim. 21 x 11 x 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#671Een lot van 6 hardcovers erotische strips. Uitgeverijen: Folies, Loempia, Maxima.
A lot of 6 hardcover erotic comic books. Publishers: Folies, Loempia, Maxima.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#362HJP HenreotStudie over het thema ‘La Licorne’, een tekening, potlood op papier, gesigneerd en gedateerd 1985.
Study on the theme 'La Licorne', a drawing, pencil on paper, dated 1985.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#596Een paar gesculpteerde houten armstoelen met klauwpoten en onderaan H-verbinding. Gestoffeerde bekleding met floraal decor.
A pair of carved wooden armchairs with claw feet and H-connection at the bottom. Upholstered with floral decoration.No longer availableDim. 112 x 74 x 67 cmEstimate: € 120 / 180 -
#330Twee verschillende fijne parelhalssnoeren waarvan één met zilveren slot.
Two different fine pearl necklaces, one with a silver clasp.No longer availableDim. L: 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#89August CostenoblePeriod: 1894-1976“Quai vert automne”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan en verso gesigneerd, getiteld en gedateerd.
"Quai vert automne". A painting, oil on canvas, signed and titled at bottom and on the verso, dated.No longer availableDim. 58 x 49 cmEstimate: € 120 / 180 -
#643PunkinEen reproductie naar een originele pop van Dehetre. Vol porselein.
#587Een aardewerken godheidsvat in Sicán stijl, Peru. Achterste deel onderste rand afgebroken en gaatje vooraan in de kruik.
An earthenware deity vessel in Sicán style, Peru. Back lower rim broken off and small hole at the front of the jug.No longer availableDim. 18,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#269Reys“Havenzicht te Gravelines”, een schilderij, gemengde techniek op papier. Gesigneerd Reys en gedateerd 1937.
"Harbor View in Gravelines", a painting, mixed media on paper. Signed by Reys and dated 1937.No longer availableDim. 35 x 47 cmEstimate: € 80 / 120