Other lots in this auction
-
#494Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
A ceremonial hat of the Naga, made of woven bamboo, decorated with a monkey skull and boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 400 / 500 -
#163Een lot zilveren bestek, bestaande uit 13 grote vorken en 1 kleine, 13 grote lepels en 1 kleine, gemerkt “VK” (Van Kempen en Begeer) met Leeuw II (835‰), en bijgevoegd een soeplepel.
A set of silver cutlery, comprising 13 large forks and 1 small, 13 large spoons and 1 small, marked "VK" (Van Kempen en Begeer) with Lion II (835‰), and includes a soup ladle.No longer availableDim. 1820g - 835‰Estimate: € 900 / 1100 -
#506Roos Van de VeldePeriod: °1961Een kunstwerkje met twee fijn porseleinen vaasjes in een smeedijzeren houder. Met documentatie.
Une œuvre d'art avec deux vases en porcelaine fine dans un support en fer forgé. Avec documentation.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 150 / 200 -
#214TivEen terracotta ritueel, medicinaal schaaltje met dierfiguren gesculpteerd. Afkomst Tiv, Nigeria, gebruikt bij animisme. Bijgevoegd gesculpteerd aardewerken schaaltje, Dakarkari.
A terracotta ritual, medicinal dish sculpted with animal figures. Origin Tiv, Nigeria, used in animism. Included sculpted earthenware dish, Dakarkari.No longer availableDim. 14 cm & Ø 15 cmEstimate: € 75 / 125 -
#187Een zittende panter van brons. Naar een origineel van Pompon.
A seated bronze panther. Based on an original by Pompon.No longer availableDim. H. 24 x 37 cmEstimate: € 380 / 420 -
#203Een paar kristallen girandoles met pendeloques/
A pair of crystal girandoles with pendeloques.No longer availableDim. H.64 cmEstimate: € 260 / 280 -
#582Georges Boyer Limoges France“Mon Village”. Een vintage Frans porseleinen koffieservies met landschap in het decor. Bestaande uit 4 kopjes en schotels, koffiekan, suikerpot, 4 kleine bordjes en 1 groot. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
"Mon Village". A vintage French porcelain coffee set with landscape decoration. Consisting of 4 cups and saucers, coffee pot, sugar bowl, 4 small plates, and 1 large plate. Marked and signed on the bottom.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#395Een antiek Chinees kastje met 2 deurtjes en 5 lades.
A Chinese cabinet with 2 doors and 5 drawers.No longer availableDim. 103 x 100 x 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#6Een lot van 3 kleine terrines van Frans porselein, waaronder Limoges, met vergulde details en floraal decor. Onderaan gemerkt.
A lot of 3 small terrines of French porcelain, including Limoges, with gilded details and floral decoration. Marked on the bottom.No longer availableDim. 20 x Ø 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#675Gamages London“Intrinsic Rotator Steel”. Een polshorloge-chronograph met automatisch werk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.
"Intrinsic Rotator Steel": A wristwatch chronograph with automatic movement and metal band. In original packaging. Like new condition.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#408ImariEen lot van 2 Japanse Imari porseleinen vazen met floraal decor, waarvan 1 met koperen deksel.
A lot of 2 Imari Japanese porcelain vases with floral decoration, one with a copper lid.No longer availableDim. 32 & 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#144“Het kegelspel”, een schilderij, olieverf op doek in deels vergulde kader, naar David Teniers. Waarschijnlijk XVIIIde eeuw.
"The bowling game", a painting, oil on canvas in a partly gilded frame, after David Teniers.No longer availableDim. 54 x 91 cmEstimate: € 800 / 1000


