#75Een lang halssnoer met grijze parels.
#205Een 14 kt geelgouden ring bezet met een briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.
A 14 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.24 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 400 / 500 -
#54“Zeilbootjes op open water”, een schilderij, olieverf op board en vergulde kader. Onleesbaar gesigneerd.
"Sailboats on open water," a painting, oil on board with a gilded frame. Signed illegibly.No longer availableDim. 46 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#590Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 1 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of approximately 1 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.10 ct.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 700 / 800 -
#485Een kom van Chinees blauw en wit porselein.
A bowl made of Chinese blue and white porcelain.No longer availableDim. Ø39 cm, H. 17 cmEstimate: € 130 / 150 -
#476KelimEen Iraans handgeknoopt tapijt, Kelim, met lineair patroon.
An Iranian hand-knotted carpet, Kelim, with a linear pattern.No longer availableDim. 317x157 cmEstimate: € 200 / 300 -
#159“Amor & Afrodite bij het schrijn voor Athena.” Olieverf op doek. Uit de omgeving van Louis David. Gedateerd 1818, achteraan dedicatie aan de graaf van Schoenborn te Brussel. Gemaakt door een leerling van L. David, later genummerd N° 17.B. Met een oude expertise en vervaagde notitie van L. David zelf. Craquelé, schilferschade en een oude restauratie onderaan.
"Amor & Aphrodite at the shrine for Athena." Oil on canvas. From the circle of Louis David. Dated 1818, dedication to Count of Schoenborn in Brussels at the back. Created by a student of L. David, later numbered N° 17.B. With an old expertise and faded note by L. David himself. Craquelure, flakes damage, and an old restoration at the bottom.No longer availableDim. 98 x 120 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#691Een set van 4 eikenhouten stoelen met oud gele velours bekleding.
#561Een aardewerken kruikje in Zapotec stijl met afbeelding van een figuur met hoofdtooi en oorringen.
An earthenware jug in Zapotec style depicting a figure wearing a headdress and earrings.No longer availableDim. 11,5 cmEstimate: € 80 / 120