Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met een centrale Columbiaanse smaragd gewicht van +- 2 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

Een 18 kt platina en geelgouden ring bezet met een centrale Columbiaanse smaragd gewicht van +- 2 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

An 18 kt platinum and yellow gold ring set with a central Colombian emerald weighing approximately 2 ct. and with diamonds totaling approximately 0.60 ct.
Dim. 6,79 g
SKU: 2810250500.
Category: Uncategorized.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #500
Estimate: € 1500 / 1600

  • #525

    Een Anatolische wollen Saf-loper versierd met vijf mirhabs.

    A Persian woolen runner decorated with five prayer niches.
    Dim. 130 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #139
    Val Saint-Lambert

    Twaalf gekleurde longdrinkglazen met bijpassende karaf. Danse De Flore. Versierd met vergulde Griekse fries. Eén groen glas met schilfer.

    Twelve colored highball glasses with matching carafe. Dance of Flora design. Decorated with gilded Greek frieze. One green glass with chip.
    Dim. Karaf - H: 25 cm Glas - H: 14 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #161
    Daum, France

    Een massief beeldje van een staande beer uit donkergroen getint glaspasta. Onderaan gemerkt en genummerd 76/200.

    A solid figurine of a standing bear in dark green tinted glass paste. Marked and numbered 76/200 at the bottom.
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #455
    Naïn

    Een Perzisch handgeknoopt wollen en zijden tapijt.

    A Persian hand-knotted wool and silk rug.
    Dim. 140/200 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #250

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een diamant van +- 1 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with a diamond of approximately 1 carat.
    Dim. 2,15 g
    Estimate: € 900 / 1000

  • #532
    Robert Mols

    "Fishing Boats on the Beach". Oil on panel. Signed.
    Dim. 21 x 32.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #3

    “Madonna en Kind” en “Sint-Jozef”. Twee beeldjes van polychroom biscuit en porselein. Mogelijk Brussel begin XXste eeuw.

    "Madonna and Child" and "Saint Joseph." Two figurines in polychrome biscuit and porcelain. Possibly Brussels, early 20th century.
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #507

    Een set van 2 massief houten gesculpteerde tempelleeuwen.

    A set of 2 solid wood carved temple lions.
    Dim. h 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #478
    Mangani Porcellane d’arte, Italia

    A blue porcelain, vintage Italian table lamp with a glass shade. Decorated with plant motifs and marked at the base.
    Dim. h 48 x Ø 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #447

    Oud Boeddhabeeld van metaal.

    Old Buddha statue made of metal.
    Dim. H 22 cm
    Estimate: € 180 / 280
  • #68
    Steiff, Germany

    Vijf vintage pluche uilen, drie gemerkt Steiff, twee met de knop manco.

    Five vintage plush owls, three marked Steiff, two missing the button.
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #486

    Een set van 4 stoelen in Lodewijk XVI stijl, 2 met en 2 zonder armleuning.

    A set of 4 chairs in Louis XVI style, 2 with armrests and 2 without.
    Dim. H: 90 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #477

    Een houten theekastje met afneembaar dienblad en vitrinedeurtjes.

    A wooden tea cabinet with removable tray and glass display doors.
    Dim. 74x45x65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #598

    Een kleine pendule, rood en goud gelakt in de stijl van Neuchatel. Met slinger en sleutel.

    A small clock, red and gold lacquered in the style of Neuchatel. With pendulum and key.
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #564
    Petrus Verbist

    ‘Dioecesis Eposcopatus Antverpiensis’, een 17e eeuwse ingekleurde gravure. Toegevoegd het boek; ‘Hoogtepunten uit de wereld van de Cartografie’, door Tony Campbell.

    'Dioecesis Episcopatus Antverpiensis', a 17th-century hand-colored engraving. Included is the book; 'Highlights from the World of Cartography', by Tony Campbell.
    Dim. 36/41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #332
    Prosper De Roover
    Period: 1899-1974

    “Kempense hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder.

    "Kempen farmhouse". Oil on panel. Signed lower left.
    Dim. 32 x 37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #5
    Emile Pequignet Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge.

    A stainless steel ladies watch.
    Estimate: € 100 / 150

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00