#329Willem Van HeckePeriod: 1893-1976‘Compositie met personages’. Kleurenlitho. Nr. 39 van een oplage van 74 exemplaren. Getekend Van Hecke Willem.
'Composition with Figures'. Color lithograph. Number 39 of an edition of 74 copies. Signed by Van Hecke Willem.No longer availableDim. 25.5/30 cmEstimate: € 70 / 100 -
#124Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003“Frans landhuis”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd A. De Deken. 1981 of 1987.
#568Een handgeknoopt Bidjar tapijt, centraal slijtage.
A hand-knotted Bidjar carpet, central wear.No longer availableDim. 204 x 138 cmEstimate: € 40 / 60 -
#251Bing & Grondahl“Dansende schoolkinderen”, een porseleinen groep, gemerkt Bing & Grondahl.
"Dancing school children", a porcelain group, marked Bing & Grondahl.No longer availableDim. h 21.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#310Een 18 kt geelgouden ring bezet met een saffier van +- 3 ct.
#400Een 18 kt geelgouden geweven halssnoer.
A porcelain figurine of a lady, marked Volkstedt-Rudolstadt, dating from the period 1915 - 1934.No longer availableDim. h 22.5 cmEstimate: € 100 / 150