#272Petit‘Bloemenvaas’ olieverf op doek. Getekend; Petit. Met schade aan het doek, te restaureren.
#497Val Saint-LambertEen kelkvormige vaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd PU 90/220. Met label.
#396Antieke commode met zwart marmeren blad. Vier laden.
#157Een zilveren theepot met Londense keurmerken. Jaarletter R (1916), makersmerk van Richard William Atkins & William Nathaniel Somersall. Met een brutogewicht van 640 gram.
#358Een koekoeksklok uit het zwarte woud.
A cuckoo clock from the Black Forest.No longer availableDim. 52 x 37 x 26 cmEstimate: € 50 / 75 -
#306Een gesigneerde Italiaanse porseleinen zuil met marmereffect, schilfer.
#50Een 18 kt geelgouden hanger bezet met half edelstenen.
#5Emile Pequignet QuartzEen roestvrij stalen dameshorloge.
A stainless steel ladies watch.No longer availableEstimate: € 100 / 150