#80Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,15 ct.
A lot of silver items including a napkin ring, a keychain, a mini pocket knife, 2 pendants, 2 bracelets, and 4 rings.No longer availableDim. 190 g L: 21 cm armbandEstimate: € 150 / 200
#515Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#15Baccarat, FranceEen kristallen tafelklokje, gemerkt Baccarat, France.
#579Een betonnen wandfontein met leeuwenkop.
"Noble lady with feathered hat", a bust in patinated bronze. Signed R. Gregoire.No longer availableDim. Hoogte 878 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#406Een gefineerde houten commode met 3 laden.
#88“Jezus Christus”, een bronzen Christus aan een koperen kruis, vroeg 20ste eeuws, niet gesigneerd.
"Jesus Christ," a bronze Christ on a copper cross, early 20th century, unsigned.No longer availableDim. 69 x 40.5 cmEstimate: € 80 / 120