Other lots in this auction
-
#264Gaston BancquartPeriod: 1899 - 1971“Petit pont sur la Somme”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1956.
"Petit pont sur la Somme" - a painting, oil on canvas, signed and dated 1956.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#176Een gesculpteerde massief eikenhouten halbank, toegeschreven aan Horckmans van de Battelse Steenweg, vroeger de beste beeldhouwer van Mechelen.
A sculpted solid oak hallway bench, attributed to Horckmans from Battelse Steenweg, formerly the finest sculptor in Mechelen.No longer availableDim. 119 x 170 x 53 cmEstimate: € 300 / 500 -
#191Een aardewerken hond met resten van polychromie.
An earthenware dog with remains of polychromy.No longer availableDim. 41 x 25 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#157“De Zwarte Ruiter.” Abstract, Litho met droogstempel. Niet gesigneerd. Ontwerp Salvador Dali, met droogstempel.
"The Black Rider." Abstract, lithograph with dry stamp. Not signed. Design Salvador Dali, whit dry stamp.No longer availableDim. 40 x 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#33Een keramisch art-nouveau vaasje met paarse bloemetjes in het reliëf. Vermoedelijk Amphora, Austria.
A ceramic art-nouveau vase with purple flowers in relief. Presumably Amphora, Austria.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#18Twee aardewerken vazen, art-deco, Faiencerie de Thulin, gemerkt 30 Made in Belgium.
Two earthenware vases, art-deco style, Faiencerie de Thulin, marked 30 Made in Belgium.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#205Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een diamant van +- 1 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with a diamond of approximately 1 carat.No longer availableDim. 2,15 gEstimate: € 700 / 800 -
#132‘Abstracte compositie’, gemengde techniek op papier. Getekend Mathieu. Met op de rug een toewijzing aan Georges Mathieu.
'Abstract composition', mixed media on paper. Signed Mathieu. With dedication on the back to Georges Mathieu.No longer availableDim. 20/27 cmEstimate: € 200 / 300 -
#68“Moeder met kind”. Een groengepatineerd gipsen beeld. Achteraan gesigneerd. Kleine barst in de basis.
Mère à l'enfant. Une statue en plâtre patiné vert. Signée au dos.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#206Een paar witte gietijzeren piedestals.
A pair of white cast iron pedestals.No longer availableDim. h 70 x Ø 36 cmEstimate: € 180 / 220 -
#165Een 18 kt witgouden ring bezet met 4 saffieren met een gezamenlijk gewicht van 0,52 ct en met briljanten van een gezamenlijk gewicht van 1,16 ct.
An 18 kt white gold ring set with 4 sapphires totaling 0.52 ct and with diamonds totaling 1.16 ct.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200 -
#112‘Geel’, een abstracte compositie van plaaster en pigment op doek. In de stijl van Bram Bogart. Niet getekend.
'Yellow', an abstract composition of plaster and pigment on canvas. In the style of Bram Bogart. Not signed.No longer availableDim. 51/51 cmEstimate: € 200 / 300


