Een 18 kt wit en geelgouden schakelhalssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

An 18 kt white and yellow gold chain necklace set with diamonds weighing approximately 0.70 ct in total.
Dim. 56,15 g
SKU: 2801250500.
Auction day: 29 January 2025 19:00
Catalogue #500
Estimate: € 3000 / 3200

  • #21
    Wiskemann

    Een 7-delig lot verzilverd metaal gemerkt Wiskemann bestaande uit 3 schalen, 2 terrines en 2 sauskommen.

    A 7-piece lot of silver-plated metal marked Wiskemann consisting of 3 bowls, 2 tureens, and 2 sauce boats.
    Dim. 45 x 32 schaal
    Estimate: € 40 / 60
  • #38

    Een lot van drie Art Deco sets boekensteunen. Waarvan één van onyx, één marmer en een houten set.

    A lot of three Art Deco sets of bookends. One made of onyx, one of marble, and one wooden set.
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #32

    Een antiek fotoboek met lederen kaft grotendeels gevuld met oude foto’s, circa 1900. Een deel van het slot ontbreekt.

    An antique photo album with a leather cover mostly filled with old photos, circa 1900. Part of the clasp is missing.
    Dim. 7 x 35 x 231 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #522
    André Goezu

    “Sonorité”. Kleurenlitho. Geisigneerd en genummerd 26/35 buiten de plaat.

    "Sonorité". Color lithograph. Signed and numbered 26/35 outside the plate.
    Dim. 49 x40 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #135

    Een groot model Venetiaans glazen luster, 1 lang blad is beschadigd en 1 krom blad vervangen door een kleiner model. Te herbedraden.

    A large Venetian glass chandelier, 1 long leaf is damaged and 1 curved leaf replaced with a smaller model. Needs to be rewired.
    Dim. h 125 x Ø 105 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #564
    Pierre Caille

    “Personages”. Lijntekening in roze op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971. Nummer 22/200.

    "Personnages". Line drawing in pink on panel. Signed and dated 1971. Numbered 22/200.
    Dim. 65 x 47
    Estimate: € 50 / 80
  • #172
    Jacob Ruisdael

    “De Waterval”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan.

    "The Waterfall". Oil on panel. Attributed to.
    Dim. 32 x43 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #534
    Petru Vintila

    “De wolkenwagen”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    "The cloud chariot." Oil on board. Signed.
    Dim. 30 < 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #433

    Een blauw en witte Chinese tulpenvaas met 6 onderverdelingen.

    A blue and white Chinese tulip vase with 6 compartments.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #380

    Een 14 kt roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,27 ct.

    A 14 kt rose gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 1.27 ct in total.
    Dim. 4,28 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #512
    E. Vonet

    “Herfstlandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    "Autumn landscape". Pastel on paper. Signed.
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #11

    Een lot van 2 sets 19e eeuwse messing kandelaars.

    A lot of 2 sets of 19th-century brass candlesticks.
    Dim. h 24.5 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00