Een 18 kt wit en omkeerbare geelgouden halssnoer met hanger bezet met fantasiestenen. We voegen er een 18 kt witgouden oorbel bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct en 1,32 g aan toe.

An 18 kt white and reversible yellow gold necklace with pendant set with fantasy stones. We will include an 18 kt white gold earring set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct and weighing 1.32 grams.
Dim. 10,40 g
SKU: 2810250030.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #30
Estimate: € 400 / 600

  • #66

    Een gesculpteerde houten piëdestal. Indonesisch werk.

    A carved wooden pedestal. Indonesian work.
    Dim. Hoogte 146 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #314
    Bruynseels

    “Vier diverse straatzichten”, gouache op papier, 3 x gesigneerd Bruynseels.

    "Four diverse street views", gouache on paper, 3x signed by Bruynseels.
    Dim. 20 x 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #102
    Fred Bervoets
    Period: 1960

    ‘Oud Antwerpen’, een monochrome ets. Getekend; Bervoets, ‘60. Niet genummerd.

    'Old Antwerp', a monochrome etching. Signed; Bervoets, '60. Not numbered.
    Dim. 37/51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #418

    "Dancer with ball." An Art Deco statue of gilded bronze and celluloid on an onyx base.
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #264
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    ‘Polderzicht’, olieverf op paneel. Getekend.

    ‘Polder View’, oil on panel. Signed; Jordaens.
    Dim. 42/38 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #124
    Louis Verboeckhoven
    Period: 1802-1889

    “Hollandse vissersboot op woelige zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Dutch fishing boat on rough sea". Oil on panel. Signed.
    Dim. 35 x 58.5 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #562
    Renée Kempen
    Period: 1914 - 2002

    “Dorpszicht met figuren”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Village view with figures", a painting, oil on canvas, signed.
    Dim. 46 x 55 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #292

    “Brugse reien”. Kleurenets. Jaren 1930.

    "Bruges Canals". Color etching. 1930s.
    Dim. 47 x 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #381
    Raf Verjans
    Period: °1935

    “Face”, een beeldhouwwerk in brons. Getekend.

    "Face", a bronze sculpture. Signed: Verjans Raf.
    Dim. 20/20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #259

    Twee messingen patrijspoorten, voorzien van een spiegel.

    Two brass portholes, equipped with a mirror.
    Dim. Ø 36 & 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #98
    Montegrappa

    Een zilveren balpen, Montegrappa model 1140MI. Gemerkt 925. Met origineel doosje.

    A silver ballpoint pen, Montegrappa model 1140MI. Marked 925. With original box.
    Dim. Lengte 13 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #599
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, roze in de massa gekleurd, gesigneerd Val Saint Lambert, toegevoegd een VSL asbak.

    A crystal vase, pink colored in the mass, signed Val Saint Lambert, accompanied by a VSL ashtray.
    Dim. h 15 x Ø 13.5 cm
    Estimate: € 50 / 60

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00