#671Een lot van 10 Suske & Wiske’s met één eerste druk van het Sprekende Testament. In zwaar gelezen staat. Verder: De Zwarte Madam (ed. 1959), De Stierentemmer (ed. 1956), De Dolle Musketiers (ed. 1955), De Tamtamklopper (ed. 1954), De Knokkersburcht (ed. 1954), De IJzeren Schelvis (ed. vl. 1963, nl. 1963), De Kleppende Klipper (ed. 1956), De Stemmenrover (ed. 1958).
A lot of 10 Suske & Wiske comics including a first edition of "Het Sprekende Testament". In heavily read condition. Also includes: "De Zwarte Madam" (ed. 1959), "De Stierentemmer" (ed. 1956), "De Dolle Musketiers" (ed. 1955), "De Tamtamklopper" (ed. 1954), "De Knokkersburcht" (ed. 1954), "De IJzeren Schelvis" (ed. Flemish 1963, Dutch 1963), "De Kleppende Klipper" (ed. 1956), "De Stemmenrover" (ed. 1958).No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#648Delheid Val Saint LambertEen kristal handgeslepen vaasje met groen in de massa en geometrisch patroon. Bovenaan een zilveren halsmontuur, gemerkt Delheid - 800‰.
A crystal hand-cut vase with green in the mass and a geometric pattern. Silver neck mount marked Delheid - 800‰.No longer availableDim. 20 x Ø 7 cm - 800‰Estimate: € 80 / 120 -
#657Een gewei op houten sokkeltje. Vermoedelijk gazelle.
An antler on a wooden base. Probably from a gazelle.No longer availableDim. 42 cmEstimate: € 60 / 90 -
#174Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Landschappen met bebouwing”. Een lot van 6 schilderijtjes, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld. “Ranst”, “Wouter’s Hoeve”, “Ranst”, “Villa Wellin”, “Chateau de Lavaux St-Anne”, “Wouter’s Hoeve de Polder”.
#189Een spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het lijstwerk.
#276Pierre VandelPeriod: 1970Een vintage rechthoekige salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. De spiegelrand van de glazen bladen zijn deels afgeschilferd.
#211Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
#644Een lot van Noord-Afrikaans verzilverd metaal bestaande uit een grote theepot met warmhouder, 2 kleine theepotten en een suikerpot.
#535BidjarEen handgeknoopt Iraans tapijt, Bidjar Red/Cream.
A hand-knotted Iranian carpet, Bidjar Red/Cream.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 200 / 300 -
A pair of 18 kt white gold earrings set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 0,79 gEstimate: € 300 / 350 -
#452Keith Haring“Untitled”. Een litho op papier, genummerd 18/150, met naamstempel Keith Haring + droogstempel & stempel “The Keith Haring Foundation Inc.”
"Untitled". A lithograph on paper, numbered 18/150, with name stamp Keith Haring + dry stamp & stamp "The Keith Haring Foundation Inc."No longer availableDim. 49 x 37 cmEstimate: € 150 / 200