#663Een comtoise klok in Dinanterie, circa 1980.
A Comtoise clock in Dinanterie style, circa 1980.No longer availableDim. 48 x 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#518Antonino Sciortino Serax“Flamingo L”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#607Een groot lot verzilverd bestek, bestaande uit 2 etuis (waarvan één met wortelfineer). Eerste etui: Messen en vorken voor 12 personen met ivorine handvaten, gemerkt F.A. & Co. EPNS. Tweede etui: o.a. 6 messen met art-deco handvat, messen vorken en lepels van wiskeman etc. voor een totaal van 74 stuks.
A large lot of silver-plated cutlery, consisting of 2 cases (one with burr veneer). First case: Knives and forks for 12 people with ivorine handles, marked F.A. & Co. EPNS. Second case: including 6 knives with art-deco handles, knives, forks, and spoons from Wiskeman etc. for a total of 74 pieces.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#671Een lot van 10 Suske & Wiske’s met één eerste druk van het Sprekende Testament. In zwaar gelezen staat. Verder: De Zwarte Madam (ed. 1959), De Stierentemmer (ed. 1956), De Dolle Musketiers (ed. 1955), De Tamtamklopper (ed. 1954), De Knokkersburcht (ed. 1954), De IJzeren Schelvis (ed. vl. 1963, nl. 1963), De Kleppende Klipper (ed. 1956), De Stemmenrover (ed. 1958).
A lot of 10 Suske & Wiske comics including a first edition of "Het Sprekende Testament". In heavily read condition. Also includes: "De Zwarte Madam" (ed. 1959), "De Stierentemmer" (ed. 1956), "De Dolle Musketiers" (ed. 1955), "De Tamtamklopper" (ed. 1954), "De Knokkersburcht" (ed. 1954), "De IJzeren Schelvis" (ed. Flemish 1963, Dutch 1963), "De Kleppende Klipper" (ed. 1956), "De Stemmenrover" (ed. 1958).No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#648Delheid Val Saint LambertEen kristal handgeslepen vaasje met groen in de massa en geometrisch patroon. Bovenaan een zilveren halsmontuur, gemerkt Delheid - 800‰.
A crystal hand-cut vase with green in the mass and a geometric pattern. Silver neck mount marked Delheid - 800‰.No longer availableDim. 20 x Ø 7 cm - 800‰Estimate: € 80 / 120 -
#47Een paar kristalglazen karaffen met molens en boten geslepen in het decor.
#617Een paar drageoirs in geslepen kleurloos kristal, eind 19e, begin 20e eeuw. 1 deksel met schade.
A pair of cut colorless crystal drageoirs, late 19th, early 20th century. 1 lid damaged.No longer availableDim. 33 x Ø 9,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#157Hergé“L’oreille Cassée”, Tintin, HC, A18, 1942, Wit/Zwart met enkele kleurpagina’s. Naam geschreven binnenin, stempel op de achterkant, enkele scheurtjes en een hoekje ontbreekt.
"The Broken Ear", Tintin, HC, A18, 1942, Black/White with some color pages. Name written inside, stamp on the back, some tears and a missing corner.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#184Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003“De touwspringster”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd De Deken.
#246Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.
#252“Bospad”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en verso gedateerd “190X”.
"Bospad." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom and dated on the reverse "190X."No longer availableDim. 33 x 26 cmEstimate: € 50 / 80