#602Joris HouwenPeriod: 1925-1998“Gestileerd naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘57.
"Stylized nude." A painting, mixed media on panel. Signed and dated '57 at the bottom.No longer availableDim. 63 x 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#211Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
#610Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
#160Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.51 ct. and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.32 ct.No longer availableDim. 4,72 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#140Een 18 karaats geelgouden halssnoer in de vorm van bolletjes.
An 18 karat yellow gold necklace in the form of beads.No longer availableDim. 9,64 gEstimate: € 400 / 500 -
#28Een houten veldezel met materiaalkoffertje.
A wooden field easel with material case.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#325Een houten commode met 3 laden.
#490Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,57 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.57 ct.No longer availableDim. 14,55 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#375Een lot diverse bodemvondsten, bronzen en ijzeren items.
#691Een vintage tafellamp in messing met originele kap.
#335Een vintage florale hanglamp met bloemetjes in kristal en metaal. Circa 1958.
A vintage floral pendant lamp with crystal and metal flowers. Circa 1958.No longer availableDim. h 30 x Ø 40 cmEstimate: € 30 / 50