#227
Een ovaal marmeren mannenprofiel. Draagt signatuur ‘de Fierland 1866’.
#184Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003
“De touwspringster”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd De Deken.
#42Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Zoersel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Godderis en gedateerd ‘42.
"Zoersel", a painting, oil on panel, signed Godderis and dated '42. -
#98C&A Voigt Sitzendorf
“Tuinwerkers”. Een Duits meerkleurig, porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Vroeg 20e eeuws.
#159Louis ThevenetPeriod: 1874-1930
“Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
#2
“Erotisch miniatuur”. Een schilderijtje, gemengde techniek op papier. Eind 18e, vroeg 19e eeuw.
#89Jean-Guy BeernaertPeriod: 1928 - 1999
“Bosdreef”, een églomisé, olieverf op glas, gesigneerd J.G. Beernaert.
"Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert. -
#219Leopold MullerPeriod: 1879-1961
“Natuurlandschappen”. Een lot van 4 olieverf schilderijtjes, waarvan 2 op doek en 2 op paneel. 2 onderaan gesigneerd en 2 toegeschreven aan Leopold Muller.
#460
Een 18 kt geelgouden ring bezet met één briljant van +- 0,10 ct.
#210
#137Hergé
“Le trésor de Rackham le Rouge”, Tintin, HC, 1946, 1ste editie in kleur. Scheurtje boven aan de rug, hoeken licht beschadigd en op het titelblad is een naam geschreven.
#475Ghoum
Een Ghoum, Iraans handgeknoopt tapijt.