#159Jos StokbroeckxPeriod: 1898 - 1968“Boszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Stokbroecks.
"Boszicht", a painting, oil on canvas, signed Stokbroecks.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 180 / 220 -
#31Set van 2 massief houten rozetten, versierd met schildsegmenten en een hopbel.
Set of 2 solid wooden rosettes, decorated with shield segments and a hop cone.No longer availableDim. H 15, Ø 21.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#573Een kleine dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Fijn floraal decor, geribbelde buik. Een heraldische leeuw op het deksel, een apocrief merk APK onderaan. Schilfer aan de onderrand.
A small lidded vase of blue and white Delft earthenware. Fine floral decoration, ribbed body. A heraldic lion on the lid, an apocryphal mark APK at the bottom. Flake on the bottom edge.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#198BertauxEen beeld in brons op zwart marmeren sokkel voorstellend een meisje met 3 honden, gemerkt Bertaux.
A bronze statue on a black marble base depicting a girl with 3 dogs, marked Bertaux.No longer availableDim. h 51 cmEstimate: € 220 / 360 -
#529Rechthoekige spiegel met goudkleurige geornamenteerde lijst.
Rectangular mirror with gold-colored ornate frame.No longer availableDim. 70/60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#593Hanglamp, ontwerp Patricia Govers. Glas en metaal.
#335“Fu Xing”. Een Chinees porseleinen beeldje.
#328NikonEen Nikon D70S digitale camera met 2 lenzen: Nikon AF Nikkor 70-210mm f/4-5.6 Zoomlens en Tokina AT-X pro SD 12-24mm F4 (IF) DX lens Groothoeklens alsook een Nikon SB-600 Flits. Geen batterij en lader aanwezig/niet getest.
A Nikon D70S digital camera with 2 lenses: Nikon AF Nikkor 70-210mm f/4-5.6 Zoom Lens and Tokina AT-X Pro SD 12-24mm F4 (IF) DX Wide Angle Lens, including a Nikon SB-600 Flash. No battery and charger present/not tested.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#111Een schrapnelfragment op houten voet.
#193Een arend in hout gesculpteerd op stenen sokkel, polychroom. De vogel draagt een perkament en een scroll. Eén vleugel manco.
A wooden sculpture of an eagle on a stone pedestal, polychrome. The bird is carrying a parchment and a scroll. One wing missing.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 50 / 75 -
#61Een decoratief sierkanon in staal.
A decorative steel cannon.No longer availableDim. l 64 cmEstimate: € 160 / 220