#242Een geslepen spiegel in vergulde kader.
#397Een paar vazen van blauw en wit Chinees porselein met een Ducai decor van bloemen en de symbolen van het lange leven.
A pair of blue and white Chinese porcelain vases with a floral decor and symbols of longevity.No longer availableDim. Hoogte 36.5, Ø 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#575Antieke legkast met vitrineopzet. 5 deuren. Met paneelrug.
Napoleon flanked by an eagle. White porcelain Capo Di Monte figurine. Includes one of his generals with damage to the saber, missing handle.No longer availableDim. Hoogte27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#189Robert QuintynPeriod: °1916‘Storm op zee’. Olieverf opo doek, getekend R Quintyn. Quintyn Robert, geboren in Knokke in 1916, was een schilder, tekenaar en graficus. Realiseerde o.m. marines, havengezichten (Zeebrugge) en stillevens. Stelde o.a. tentoon met Les Arts.
'Storm at Sea'. Oil on canvas, signed R Quintyn. Quintyn Robert, born in Knokke in 1916, was a painter, draughtsman, and printmaker. Created marine scenes, harbour views (Zeebrugge), and still lifes. Exhibited with Les Arts.No longer availableDim. 40/50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#526Groot handgeknoopt Perzisch Kirman tapijt.
#387Herge-Moulinsart“Kuifje en de krab met de gulden scharen”, een lithografie in kleur, een gelimiteerde uitgave van Hergé-Moulinsart uit 2003 exemplaire no 0160.
"Tintin and the Crab with the Golden Claws," a color lithograph, a limited edition print by Hergé-Moulinsart from 2003, numbered 0160.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 50 / 70 -
#499Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006‘De Kaartspelers’. Olieverf op schilderspaneel. Getekend linksonder; R. Malfliet.
#295Een houten vouwtafeltje met dubbel opklapbaar blad. Engelse stijl.
#166Een houten secretaire-vitrinekast. 2 deuren boven en onderaan 3 laden.
A wooden secretary display cabinet. 2 doors above and 3 drawers below.No longer availableDim. H 192, B 98, D 53 cmEstimate: € 120 / 150