#188Giuseppe Maurizio Scutellà Artemide Milano“Pirce Sospensione”. Een modern design aluminium hanglamp in mat zwart. Ontwerp door Giuseppe Maurizio Scutellà voor Artemide.
#198Een paar Italiaanse Corcesca speren met kruisvormige punt.
#456MeshedEen Perzisch handgeknoopt Meshed tapijtje met geometrisch decor.
#104“Moeder met kind”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Mother with child." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 72 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#560Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Edward VII, 1 Pound 1908, Au 916,7/1000 7,99 g.
A gold coin, United Kingdom. Edward VII, 1 Pound 1908, Au 916.7/1000 7.99 g.No longer availableEstimate: € 550 / 650 -
#558Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.
#96Een massief gesculpteerde wit geschilderde houten muurconsole met glazen blad.
A solid wood carved white painted wall console with glass top.No longer availableDim. 83 x 131 x 41 cmEstimate: € 120 / 180 -
#234Een rechthoekige spiegel in geslepen glas in een polychroom houten gesculpteerde omlijsting met vergulde details.
A rectangular mirror in cut glass with a polychrome wooden sculpted frame with gilded details.No longer availableDim. 73 x 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#466Een Perzisch handgeknoopt tapijt met floraal decor.
A Persian hand-knotted carpet with floral decoration.No longer availableDim. 200 x 200 cmEstimate: € 100 / 200