#256Een massief eikenhouten commode met 5 laden.
#116Een verzilverd metalen champagnekoeler. “Bruno Paillard, Reims”.
A pair of Chinese blue and white porcelain storage jars decorated with symbols of longevity.No longer availableDim. H. 25 cm x Ø 40 cmEstimate: € 120 / 140 -
#524Een messingen luchter met kristallen pendeloques en 9 lichtpunten.
#601Een Chinees bronzen ritueel wijnvat.
#402Een ronde geslepen spiegel in grote bronskleurige kader, vermoedelijk kunststof.
A round cut mirror in a large bronze-colored frame, presumably plastic.No longer availableDim. Ø44cm(spieg) - Ø90cmEstimate: € 80 / 120 -
#267Steiff, Märklin“Gürteltier 45 für Märklin”, een pluche gordeldier geproduceerd door Steiff voor Märklin voor het 150-jarige bestaan van Texas. Nr 999147, in ongeopende originele plastic verpakking.
"Gürteltier 45 for Märklin", a plush armadillo produced by Steiff for Märklin for the 150th anniversary of Texas. No. 999147, in unopened original plastic packaging.No longer availableDim. l 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#51Fred Bellefroid“De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.
"The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.No longer availableDim. H. 13 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#250Een 18 kt witgouden hanger bezet met Colombiaanse een smaragd van +- 1,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
An 18 kt white gold pendant set with a Colombian emerald of approximately 1.25 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.70 ct.No longer availableDim. 6,04 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#412Jozef MousPeriod: 1896-1968“Drie schetsen van mannen ten voeten uit”. Tekeningen op papier. Alle drie gesigneerd. In één lijstje.
"Three full-length sketches of men. Drawings on paper. All three signed. In one frame."No longer availableDim. 17 x 12 cm (x 3)Estimate: € 40 / 50