Een 18 kt witgouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.

An 18 kt white gold flower-shaped ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.10 ct in total.
Dim. 2,60 g
SKU: 1712240375.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #375
Estimate: € 350 / 450

  • #26

    Een donker eikenhouten tafel met rond blad. Onderaan de voet enige schilferschade.

    A dark oak table with a round top. Some chipping damage present at the base of the foot.
    Dim. 76 x Ø 120 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #640

    Een ronde zilveren poederdoos met spiegel. Londen, met Engelse keuren. KLD: Kigu Ltd. Londen 1951-1977.

    A round silver powder box with mirror. London, with English hallmarks. KLD: Kigu Ltd. London 1951-1977.
    Dim. Ø 9 cm Bruto: 148 g
    Estimate: € 100 / 130
  • #274
    Duval

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Duval.

    "Flower still life", a painting, oil on canvas, signed Duval.
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #162

    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #687

    Een viool in koffer, met label ‘Stradivarius’, ‘1738’.

    A violin in case, with label 'Stradivarius', '1738'.
    Dim. l 59 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #244
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Hoeve aan de beek”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.

    "Farm by the Stream", a painting, oil on canvas, signed H.J. Pauwels.
    Dim. 65 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #290

    Een armband bestaande uit zilveren muntjes van 50 centimes met beeldenaar van Albert I evenals een ring bezet met een munt van 1 roepie d.d. 1919.

    A bracelet made of silver coins of 50 centimes portraying Albert I, and a ring set with a coin of 1 rupee dated 1919.
    Dim. 46,50 g
    Estimate: € 50 / 80
  • #124
    P.J. Mene

    “Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.

    "Caballos." Bronze sculpture, signed.
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #285

    Een antiek likeurkeldertje in gefineerd hout met koperen inleg voorzien van 4 kleurloos kristallen karafjes en zes borrelglaasjes. 6 ontbrekende borreltjes en kleine schade aan het fineer en inlegwerk.

    An antique liqueur cellar in veneered wood with copper inlay, featuring 4 colorless crystal decanters and six shot glasses. 6 missing shot glasses and minor damage to the veneer and inlay work.
    Dim. 26 x 32 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #353
    Val Saint Lambert

    Een vintage vaas, val Saint lambert, groen in de massa gekleurd. Gemerkt met label.

    A vintage vase, Val Saint Lambert, green colored throughout. Marked with label.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #381

    Een blauw en witte Nanking dekselvaas met fo-hond bovenaan.

    A blue and white Nanking covered vase with a foo dog on top.
    Dim. h 25,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #529

    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00