#231‘Apollo’ een bronzen hoofdje op sokkel. Neo-klassiek.
#373Een paar recente Chinese blauw witte vazen. Onderaan gemerkt.
A pair of recent Chinese blue and white vases. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#148Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.
An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 600 / 800 -
#186Sanderus“Flandria Illustrata”. Een tweedelige boekenreeks van A. Sanderus, uitgeverij Veys - Tielt. Uitgave van 1973.
#101Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken stijgbeugel-tuitfles met gesculpteerd figuurtje van een aapje bovenaan. Peru.
A Precolumbian Chimu blackware ceramic pitcher with a sculpted figure of a little monkey on top. Peru.No longer availableDim. 26 cmEstimate: € 300 / 400