Een 18 kt witgouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.

An 18 kt white gold flower-shaped ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.10 ct in total.
Dim. 2,60 g
SKU: 1712240375.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #375
Estimate: € 350 / 450

  • #231

    ‘Apollo’ een bronzen hoofdje op sokkel. Neo-klassiek.

    'Apollo' a bronze head on pedestal. Neoclassical.
    Dim. h 9 cm ( 21 cm)
    Estimate: € 60 / 80
  • #299

    Een lot van 12 zilveren koffielepeltjes in bijbehorend kistje. Belgische keurmerken.

    A set of 12 silver coffee spoons in a matching case. Belgian hallmarks.
    Dim. 115g
    Estimate: € 60 / 90
  • #663
    Val Saint Lambert

    Een pique-fleur van fumé kristal met kleurloos kristallen inzetstuk, gemerkt Val Saint Lambert.

    A flower holder in smoked crystal with colorless crystal insert, marked Val Saint Lambert.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #122
    Paul - Henry Schouten

    “Schaapskooi”, een schilderij, olieverf op doek in licht vergulde houten lijst gesigneerd P-J Schouten.

    "Sheeps pen", a painting, oil on canvas in lightly gilded wooden frame signed P-J Schouten.
    Dim. 70 x 90 xm
    Estimate: € 150 / 200
  • #373

    Een paar recente Chinese blauw witte vazen. Onderaan gemerkt.

    A pair of recent Chinese blue and white vases. Marked at the bottom.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #617

    Een groep in porselein voorstellend een middeleeuwse dame met hond op een ijsberenvacht. Naar Sèvres. Op houten sokkel. Gelijmd aan de linker wijsvinger.

    A porcelain group depicting a medieval lady with a dog on a polar bear skin. After Sèvres. On a wooden base. Glued to the left index finger.
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #148

    Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.

    An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #277
    JAW

    Een houten tafelklok met met messing details. Opschrift “Tempus Fugit” in de wijzerplaat met maanaanduiding. Binnen in gemerkt “JAW”, begin 20e eeuw.

    A wooden table clock with brass details. Inscription "Tempus Fugit" on the dial with moon indication. Marked "JAW" inside, early 20th century.
    Dim. 27 x 17,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #186
    Sanderus

    “Flandria Illustrata”. Een tweedelige boekenreeks van A. Sanderus, uitgeverij Veys - Tielt. Uitgave van 1973.

    "Flandria Illustrata". A two-volume book series by A. Sanderus, published by Veys - Tielt. Edition from 1973.
    Dim. 6,5 x 50 x 34 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #210

    Een 18 kt witgouden halsketting met hanger met een centrale robijn van 0,63 ct. briljanten met een gezamenlijke 0,54 ct.

    An 18 kt white gold necklace with a pendant featuring a central ruby of 0.63 ct. Diamonds totaling 0.54 ct.
    Dim. 4,15 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #182

    Dim. 120 x 285 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #101

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken stijgbeugel-tuitfles met gesculpteerd figuurtje van een aapje bovenaan. Peru.

    A Precolumbian Chimu blackware ceramic pitcher with a sculpted figure of a little monkey on top. Peru.
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 300 / 400

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00