Een 18 kt witgouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.

An 18 kt white gold flower-shaped ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.10 ct in total.
Dim. 2,60 g
SKU: 1712240375.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #375
Estimate: € 350 / 450

  • #332

    Een messingen kloosterbel met Latijnse inscriptie: “Vocem meam audi, qui me tangit” (Wie mij aanraakt zal mijn stem horen).

    A brass monastery bell with Latin inscription: "Vocem meam audi, qui me tangit" (He who touches me will hear my voice).
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #349
    R. Salme

    "Landscape panorama, gray weather." Oil on canvas. Signed R. Salme.
    Dim. h 50 x b 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #142
    Edgard Farasyn
    Period: 1858 - 1935

    “Op het stadsplein”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Edg. Farazyn.

    "On the Town Square," a painting, oil on panel, signed by Edg. Farazyn.
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #322

    Een set van 6 vroeg 20ste eeuwse vingerbadjes in groen glas.

    A set of 6 early 20th-century finger bowls in green glass.
    Dim. 11,5 x 5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #523

    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 120 / 220
  • #447
    Arnold Rivarossi

    Een lot vintage N schaal stoomlocomotieven, bestaande uit een Rivarossi Italy 2185 0-4-0 “Baltimore & Ohio”, in originele verpakking. En een Arnold-N 2261 “Union Pacific”, in originele verpakking.

    A lot of vintage N scale steam locomotives, including a Rivarossi Italy 2185 0-4-0 "Baltimore & Ohio" in its original packaging. Also an Arnold-N 2261 "Union Pacific" in its original packaging.
    Dim. 16 & 13 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #79
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Hoevezicht". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 66 x 94 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #667
    E. Benezit

    “Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.

    "Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.
    Estimate: € 60 / 80
  • #84
    S. De Cnodder

    “Interieur”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.

    "Room still life." A painting, oil on panel, signed at the bottom.
    Dim. 33 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #668

    Een elektrisch klokje gemonteerd in een zwaar koperen kader in de vorm van een anker.

    An electric clock mounted in a heavy copper frame in the shape of an anchor.
    Dim. 5 35 x b 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #244
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Hoeve aan de beek”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.

    "Farm by the Stream", a painting, oil on canvas, signed H.J. Pauwels.
    Dim. 65 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #347
    Alberani Vecchiotti

    Dim. h 69 cm
    Estimate: € 30 / 50

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00