Een 18 kt witgouden broche bezet met drie briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en twee parels.

An 18 kt white gold brooch set with three brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct. and two pearls.
Dim. 8,67 g
SKU: 1612250130.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #130
Estimate: € 600 / 800

  • #153

    Een paar bronzen leeuwen op marmeren sokkel.

    A pair of bronze lions on a marble base.
    Dim. 16 x 32 x 11 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #204
    Félix Labisse

    ‘Twee vechtende schorpioenen’, een kleurenlitho getekend Labisse. Nr. 130 uit een oplage van 175 exemplaren.

    'Two Fighting Scorpions', a color lithograph signed Labisse. Number 130 out of an edition of 175 copies.
    Dim. 45/60 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #267

    Een antieke schrijfmachine van het merk Royal.

    An antique typewriter by the brand Royal.
    Dim. 25 x 39 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #216

    Een Engels bureau met drie laden en een groen lederen bovenblad.

    An English desk with three drawers and a green leather top.
    Dim. H 79, B 145, D 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #215

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds and baguettes with a total weight of approximately 0.60 ct.
    Estimate: € 700 / 800
  • #203

    Een set van 6 massief eikenhouten stoelen, 2 met armleuningen, in brutalistische stijl.

    A set of 6 solid oak chairs, 2 with armrests, in brutalist style.
    Dim. 89 x 57 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #89

    ‘Winterlandschap met hooimijten’, olieverf op paneel. Een impasto werk in de geest van Permeke. Onleesbaar getekend.

    ‘Winter landscape with haystacks’, oil on panel. An impasto work in the spirit of Permeke. Illegibly signed.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #44

    Een paar tekeningen in gemengde techniek, vermoedelijk 19e eeuw. Gemonogrameerd HB.

    A pair of mixed media drawings, presumably from the 19th century. Monogrammed HB.
    Dim. 16/12 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #17

    Een tafellampje in Tiffany stijl.

    A table lamp in Tiffany style.
    Dim. h 36 x Ø 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #118

    Een paar designlampen met aluminium voet in de vorm van een persoon.

    Set of 2 design lamps with aluminum base in the shape of a person.
    Dim. h 143 cm (voet)
    Estimate: € 150 / 200
  • #279
    Victor Renty

    ‘Fantasia’, olieverf op doek. Een Abstract expressionistisch werk, getekend V. Renty ‘69.

    'Fantasia', oil on canvas. An Abstract expressionist work, signed V. Renty '69.
    Dim. 62/47 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #77

    Een paar grote hoornvazen van Brussels porselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven. Omstreeks 1900. Kleine schade.

    A pair of large horn vases of Brussels porcelain with a multicolored floral decor and gilded motifs. Circa 1900. Minor damage.
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00