Een 18 kt. witgouden halsketting met hanger bezet met briljanten, diamant princessen en markiezen met een gezamenlijke gewicht van 0,42 ct.

Een 18 kt. witgouden halsketting met hanger bezet met briljanten, diamant princesses en markiezen met een gezamenlijke gewicht van 0,42 ct.

An 18 kt. white gold necklace with a pendant set with brilliant-cut, princess-cut, and marquise-cut diamonds with a total weight of 0.42 ct.
Dim. 2,15 g
SKU: 1712240460.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #460
Estimate: € 800 / 900

  • #531
    Alfons De Roeck
    Period: 1896-1982

    "Maria with child". A polychrome wooden sculpture. Signed at the bottom.
    Dim. 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #599

    Een Chinees porseleinen vaas met familiaal tafereel en floraal decor.

    A Chinese porcelain vase with a family scene and floral decoration.
    Dim. 61 x Ø 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #332

    Een messingen kloosterbel met Latijnse inscriptie: “Vocem meam audi, qui me tangit” (Wie mij aanraakt zal mijn stem horen).

    A brass monastery bell with Latin inscription: "Vocem meam audi, qui me tangit" (He who touches me will hear my voice).
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #66

    Een staande lamp met uitbundig gedecoreerde massief koperen voet.

    A standing lamp with a heavily decorated solid copper base.
    Dim. h 169 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #121

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken stijgbeugel-tuitfles met dubbele schenktuit, Peru. Gaatje in de buik.

    A Pre-Columbian Chimu blackware ceramic jug with double spout, Peru. Small hole in the body.
    Dim. 18 x 22 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #163

    Een lot zilveren bestek, bestaande uit 13 grote vorken en 1 kleine, 13 grote lepels en 1 kleine, gemerkt “VK” (Van Kempen en Begeer) met Leeuw II (835‰), en bijgevoegd een soeplepel.

    A set of silver cutlery, comprising 13 large forks and 1 small, 13 large spoons and 1 small, marked "VK" (Van Kempen en Begeer) with Lion II (835‰), and includes a soup ladle.
    Dim. 1820g - 835‰
    Estimate: € 900 / 1100
  • #213
    Delvaux

    Een vintage lederen Delvaux schoudertas, model Brillant, binnen met label gemerkt.

    A vintage leather Delvaux shoulder bag, Brillant model, labeled inside.
    Dim. 21 x 25 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #236

    Een trapeziumvormige kast met vijftien laden met houten trekkers.

    A trapezoid-shaped cabinet with fifteen drawers and wooden pulls.
    Dim. 101 x 102
    Estimate: € 150 / 200
  • #674

    lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.

    A lot of 2 earthenware vases with craquelure.
    Dim. h35cm x Ø14cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #583

    Een Chinese dekselvaas van polychroom porselein. Deksel hersteld en haarscheur op de schouder.

    A Chinese polychrome porcelain lidded vase. Lid repaired and hairline crack on the shoulder.
    Dim. H. 24 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #274
    Duval

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Duval.

    "Flower still life", a painting, oil on canvas, signed Duval.
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #87

    Een Duitse sabel uit W.O.I.

    A German sabre WWI.
    Dim. 93 cm
    Estimate: € 120 / 180

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00