Een 18 kt. witgouden halsketting met hanger bezet met briljanten, diamant princessen en markiezen met een gezamenlijke gewicht van 0,42 ct.

Een 18 kt. witgouden halsketting met hanger bezet met briljanten, diamant princesses en markiezen met een gezamenlijke gewicht van 0,42 ct.

An 18 kt. white gold necklace with a pendant set with brilliant-cut, princess-cut, and marquise-cut diamonds with a total weight of 0.42 ct.
Dim. 2,15 g
SKU: 1712240460.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #460
Estimate: € 800 / 900

  • #667
    E. Benezit

    “Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.

    "Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.
    Estimate: € 60 / 80
  • #369

    Vier oude boeken, in leder en perkament gebonden. “Abregé de Géographie”, Ed. Rouen 1716. Elémens de Géométrie”, Ed. Paris 1814. “Het Groote Woordenboeck, vervattende den Schat der Nederlantsche Taele”. Ed. Pieter van Waesberge, Rotterdam 1643 (slechte staat). “Lettres Spirituelles sur les Mystères”, Ed. Nantes, 1700.

    Four old books, bound in leather and parchment. "Abregé de Géographie", Ed. Rouen 1716. "Elémens de Géométrie", Ed. Paris 1814. "Het Groote Woordenboeck, containing the Treasure of the Dutch Language". Ed. Pieter van Waesberge, Rotterdam 1643 (poor condition). "Lettres Spirituelles sur les Mystères", Ed. Nantes, 1700.
    Estimate: € 40 / 50
  • #623

    Een Chinees porseleinen vaas, famille noir met vogels en floraal decor. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain vase, famille noir with birds and floral decoration. Marked at the bottom.
    Dim. 25 x Ø 14 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #468

    Een aardewerken beeldje in precolumbiaanse Maya Jaina stijl van een priester of sjamaan. Herstelling aan de arm.

    A terracotta figurine in Pre-Columbian Maya Jaina style of a priest or shaman. Restoration on the arm.
    Dim. 33 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #127
    Delheid

    Een glazen bonbonnière met zilveren houder en deksel. Gemerkt 800‰ Delheid.

    A glass bonbonnière with silver holder and lid. Marked 800‰ Delheid.
    Dim. 280g - 800‰
    Estimate: € 200 / 300
  • #69
    Jaak Gorus
    Period: 1901-1981

    Een lot van 3 etsen op papier, waarvan 1 ingekaderd en 2 persoonlijke wenskaarten. Onderaan buiten de plaat gesigneerd.

    A lot of 3 etchings on paper, 1 framed and 2 personal greeting cards. Signed outside the plate at the bottom.
    Dim. 16 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #613

    Een bronzen beeldje van Shiva Brahma.

    A bronze statue of Shiva Brahma.
    Dim. H: 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #473

    Een aardewerken beeldje van een geknielde vrouw in Jaina Mayaanse stijl.

    A terracotta figurine of a kneeling woman in Jaina Mayan style.
    Dim. 21 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #445

    Een moderne witgouden ring van bewogen vorm.

    A modern white gold ring of flowing form.
    Dim. 8,83 g brut
    Estimate: € 400 / 500
  • #455

    Een 18 kt witgouden ring bezet met twee hartvormige tanzanieten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct. en een parel.

    An 18 kt white gold ring set with two heart-shaped tanzanites with a total weight of approximately 1.10 ct. and a pearl.
    Dim. 5,02 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #409

    Een lot van 4 Chinese houtgesculpteerde panelen in goud, zwart en rood gelakt.

    A lot of 4 Chinese wooden carved panels in gold, black, and red lacquer.
    Dim. 76 x 34 cm p/s
    Estimate: € 80 / 120
  • #184

    Een paar terracotta Bamoen pijpenkoppen, Kameroen.

    A pair of terracotta Bamoun pipe heads, Cameroon.
    Dim. 22 & 19 cm
    Estimate: € 120 / 180

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00