Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt. witgouden halsketting met hanger bezet met briljanten, diamant princessen en markiezen met een gezamenlijke gewicht van 0,42 ct.
Een 18 kt. witgouden halsketting met hanger bezet met briljanten, diamant princessen en markiezen met een gezamenlijke gewicht van 0,42 ct.

Een 18 kt. witgouden halsketting met hanger bezet met briljanten, diamant princesses en markiezen met een gezamenlijke gewicht van 0,42 ct.

An 18 kt. white gold necklace with a pendant set with brilliant-cut, princess-cut, and marquise-cut diamonds with a total weight of 0.42 ct.
Dim. 2,15 g
SKU: 1712240460.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #460
Estimate: € 800 / 900
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #87

    Een Duitse sabel uit W.O.I.

    A German sabre WWI.
    No longer available
    Dim. 93 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #176
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    “Model 601”. Een houten vintage Mid-Century design eetkamertafel. Uitschuifbaar, extra tafelbladen verborgen onder het tafelblad. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.

    "Model 601". A wooden vintage Mid-Century design dining table. Extensible, extra tabletops hidden under main tabletop. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present.
    No longer available
    Dim. 100 x 170 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #607
    Muller Frères, Lunéville

    Een sierlampje in camee glas, gemerkt met label Verreries d’Art - Muller Frères de Luneville.

    A decorative lamp in cameo glass, marked with label Verreries d’Art - Muller Frères de Luneville.
    No longer available
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #4
    Kurt Peisser

    “Twee schipperskinderen”. Ets. Gesigneerd in de plaat.

    "Two Shipmen's Children". Etching. Signed in the plate.
    No longer available
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #272

    “Liverpool Ship Building Co. 1852”, een decoratief houten wandpaneel met hierop een halve bootromp waarop een beschrijving voor het bouwen/onderdelen van het schip.

    "Liverpool Ship Building Co. 1852", a decorative wooden wall panel featuring half a boat hull with a description of ship construction/parts.
    No longer available
    Dim. h 24.5 x b 111 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #676

    Een 19e eeuws gesculpteerd Nederlands driepootstoeltje in eik met een leeuwenhoofd gedecoreerd.

    A 19th-century Dutch carved oak tripod chair decorated with a lion's head.
    No longer available
    Dim. 100 x 44 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #610

    Een 18 kt witgouden ring bezet met één briljant en vier kleine diamanten oude slijp.

    An 18 kt white gold ring set with one brilliant cut diamond and four small old cut diamonds.
    No longer available
    Dim. 1,80 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #482
    Niang

    “Sous-verre”. 2 Senegalese karikaturale schilderijen in glas. Onderaan gesigneerd.

    "Sous-verre". 2 Senegalese caricatural paintings on glass. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 31 x 46,5cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #529

    Een verguld messingen luchter met floraal decor, glazen centrale coupe en drie blakers.

    A gilded brass chandelier with floral decoration, a glass central bowl, and three candle holders.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #273

    Een verguld bronzen schouwklokje met violist en hondje.

    A gilded bronze mantel clock with violinist and dog.
    No longer available
    Dim. 25 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #527

    Een lot van 2 gesculpteerd, metalen votieve platen, tempelgeld, 18e eeuws, Siam.

    A lot of 2 carved metal votive tablets, temple tokens, 18th century, Siam.
    No longer available
    Dim. 32 & 24 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #406

    Een handgeknoopt Bidjar tapijt uit India.

    A hand-knotted Bidjar carpet from India.
    No longer available
    Dim. 115 x 188 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling 13 & 14 December van 10.00u tot 17.00u

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 December 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More