Een 18 kt. witgouden halsketting met hanger bezet met briljanten, diamant princessen en markiezen met een gezamenlijke gewicht van 0,42 ct.

Een 18 kt. witgouden halsketting met hanger bezet met briljanten, diamant princesses en markiezen met een gezamenlijke gewicht van 0,42 ct.

An 18 kt. white gold necklace with a pendant set with brilliant-cut, princess-cut, and marquise-cut diamonds with a total weight of 0.42 ct.
Dim. 2,15 g
SKU: 1712240460.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #460
Estimate: € 800 / 900

  • #243
    Abraham Van Emden

    Een sextant in messing en staal met zijn originele koffer. Gemerkt A. Van Emden Amsterdam 319. Op bijhorend papier een aankoopplaats en datum: Leiden, 30 - 04 - 1937.

    A brass and steel sextant with its original case. Marked A. Van Emden Amsterdam 319. Includes accompanying paper with purchase location and date: Leiden, 30 - 04 - 1937.
    Dim. 12.5 x 28 x 25 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #156

    Een Engelse Victoriaanse mahoniehouten D-End eettafel op wieltjes, met 2 verlengbare delen. Eind 19e eeuw.

    An English mahogany D-End dining table on casters, with 2 extendable parts. End of the 19th century.
    Dim. 120 (+53+53) x 73 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #290

    Een armband bestaande uit zilveren muntjes van 50 centimes met beeldenaar van Albert I evenals een ring bezet met een munt van 1 roepie d.d. 1919.

    A bracelet made of silver coins of 50 centimes portraying Albert I, and a ring set with a coin of 1 rupee dated 1919.
    Dim. 46,50 g
    Estimate: € 50 / 80
  • #27
    Elldee

    Een 101-delig verzilverd metalen bestek, gemerkt Elldee bestaande uit 12 grote vorken, 11 dessertvorken, 12 visvorken, 11 grote messen, 12 dessertmessen, 12 vismessen, 12 soeplepels, 11 koffielepels en 8 stuks serveerbestek.

    A 101-piece silver-plated metal cutlery set, marked Elldee, including 12 large forks, 11 dessert forks, 12 fish forks, 11 large knives, 12 dessert knives, 12 fish knives, 12 soup spoons, 11 coffee spoons, and 8 pieces of serving utensils.
    Estimate: € 60 / 80
  • #516

    Een design salontafel met metalen chromé onderstel en rechthoekig granieten blad.

    A design coffee table with a chromed metal base and rectangular granite top.
    Dim. 37 x 77 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #463

    Een aardewerken dekselpot met precolumbiaanse elementen in het decor en een beeldje van een jaguar bovenaan. Enkele schilfers.

    An earthenware lidded pot with pre-Columbian elements in the decoration and a figurine of a jaguar on top. Some flakes present.
    Dim. 24 x Ø 19 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #36

    Een donker eikenhouten credenskastje in Neogotische stijl met figuratief snijwerk. 1 deurtje bovenaan en open schap onderaan.

    A dark oak credenza cabinet in Neo-Gothic style with figurative carvings. 1 door at the top and open shelf at the bottom.
    Dim. 123 x 44 x 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #167

    Een lot zilveren bestek, bestaande uit 18 vorken, 18 lepels en 8 koffielepels. Gemerkt “AH” (Oostenrijk-Hongarije), 13/16 lothig of 813‰. Totaalgewich 1295g.

    A lot of silver cutlery, consisting of 18 forks, 18 spoons, and 8 teaspoons. Marked "AH" (Austria-Hungary), 13/16 loth or 813‰. Total weight 1295g.
    Dim. 1295g - 813‰
    Estimate: € 700 / 800
  • #314
    E. Haagemans

    “Stilleven met fruit”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd E. Haagemans.

    "Still life with fruit," a painting, oil on panel, signed E. Haagemans.
    Dim. 28.5 x 39.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #49

    “Molenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Molenzicht". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #538
    Silver Cross

    Een vintage poppenwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.

    A vintage doll's pram from the 1960s. Very good condition.
    Dim. 90 x 93 x 46 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #61

    Een paar vintage craquelé beeldjes van pony’s, vermoedelijk “Takahashi”.

    A pair of vintage crackle figurines of ponies, presumably "Takahashi".
    Dim. 19 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00