Een 18 kt witgouden halsketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijke gewicht van +- 0,30 ct.

An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.
Dim. 3,67 g
SKU: 1712240060.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #60
Estimate: € 600 / 700

  • #289

    "Market scene in Rome", a painting, oil on canvas (re-lined), signed.
    Dim. 27 x 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #523

    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 120 / 220
  • #690
    Roskopf

    Een lot van 2 verzilverde zakhorloges, Roskopf patent, beide met horlogeketting.

    A lot of 2 silver-plated pocket watches, Roskopf patent, both with watch chain.
    Dim. Ø 5.3 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #124
    P.J. Mene

    “Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.

    "Caballos." Bronze sculpture, signed.
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #327
    Rico

    Een vintage wereldbol, Nova Edizione Rico Firenze, made in Italy, schaal 1:35.000.000 uit 1977, verlicht.

    A vintage globe, Nova Edizione Rico Firenze, made in Italy, scale 1:35,000,000 from 1977, illuminated.
    Dim. h 55 x Ø 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #461
    Natan

    Een vintage lederen handtas, gemerkt Natan. Binnen

    A vintage leather handbag, marked Natan. Inside
    Dim. 17 x 26 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #246

    Een Mahoniehouten ronde tafel in Empire stijl.

    A mahogany round table in Empire style.
    Dim. 76 x Ø 140 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #680

    Een lot van 11 zilveren ringen bezet met halfedelstenen of markasiet.

    A lot of 11 silver rings set with semi-precious stones or marcasite.
    Dim. 84,30 g brut
    Estimate: € 80 / 120
  • #357

    Een lot van 9 stuks oud tin bestaande uit 5 koffie- en theepotten, 3 borden en een maatbeker.

    A lot of 9 pieces of old pewter consisting of 5 coffee and teapots, 3 plates, and a measuring cup.
    Dim. h 30 cm 8,7kg
    Estimate: € 60 / 80
  • #163

    Een lot zilveren bestek, bestaande uit 13 grote vorken en 1 kleine, 13 grote lepels en 1 kleine, gemerkt “VK” (Van Kempen en Begeer) met Leeuw II (835‰), en bijgevoegd een soeplepel.

    A set of silver cutlery, comprising 13 large forks and 1 small, 13 large spoons and 1 small, marked "VK" (Van Kempen en Begeer) with Lion II (835‰), and includes a soup ladle.
    Dim. 1820g - 835‰
    Estimate: € 900 / 1100
  • #480

    Drie zilveren kettingen met hangers, bezet met markasiet en halfedelstenen. Evenals 3 zilveren broches en een dito armband, bezet met markasiet.

    Three silver necklaces with pendants, set with marcasite and semi-precious stones. Also, 3 silver brooches and a matching bracelet, set with marcasite.
    Dim. 66,80 g brut
    Estimate: € 40 / 60
  • #159

    “Amor & Afrodite bij het schrijn voor Athena.” Olieverf op doek. Uit de omgeving van Louis David. Gedateerd 1818, achteraan dedicatie aan de graaf van Schoenborn te Brussel. Gemaakt door een leerling van L. David, later genummerd N° 17.B. Met een oude expertise en vervaagde notitie van L. David zelf. Craquelé, schilferschade en een oude restauratie onderaan.

    "Amor & Aphrodite at the shrine for Athena." Oil on canvas. From the circle of Louis David. Dated 1818, dedication to Count of Schoenborn in Brussels at the back. Created by a student of L. David, later numbered N° 17.B. With an old expertise and faded note by L. David himself. Craquelure, flakes damage, and an old restoration at the bottom.
    Dim. 98 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 1000

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00