#155Een 18 kt geelgouden met filigraan bewerkte hanger bezet met fijne pareltjes en email. (klein barstje in email).
An 18 kt yellow gold pendant with filigree work set with fine pearls and enamel. (small crack in enamel).No longer availableDim. 12,67 gEstimate: € 500 / 600 -
#168Een Griekse Oenochoe vaas uit de Romeinse periode in rood aardewerk met zwarte personages Heshaïstos en Silenoï.
A Greek Oenochoe vase from the Roman period in red terracotta with black figures of Hephaestus and Silenus.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1Een koppel kemphanen van verzilverd metaal.
#461NatanEen vintage lederen handtas, gemerkt Natan. Binnen
A vintage leather handbag, marked Natan. InsideNo longer availableDim. 17 x 26 cmEstimate: € 150 / 250 -
#367Minitrix Model PowerEen lot van 10 vintage varia treinwagons N schaal, 7x Model Power & 3x Minitrix. Diverse modellen in originele verpakking.
A lot of 10 vintage assorted train cars N scale, 7x Model Power & 3x Minitrix. Various models in original packaging.No longer availableDim. 19 & ... & 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#501Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken karaf met gesculpteerd figuurtjes van een vogel en vis. Peru.
A pre-Columbian Chimu blackware ceramic carafe with sculpted figures of a bird and fish. Peru.No longer availableDim. 19 cmEstimate: € 200 / 300 -
#125Een 18 kt wit-, geel en roosgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,12 ct.
An 18 kt white, yellow, and rose gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.12 ct.No longer availableDim. 8,50 gEstimate: € 750 / 850 -
#667E. Benezit“Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.
"Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
"Winter Farmland Landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Includes an art book about "P. Permeke", by Willem Enzinck.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 600 / 800