Other lots in this auction
-
#29René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Havenzicht met stoomboot”, een schilderij, aquarel en gouache op papier, gesigneerd R.M. Dujardin.
"Harbor view with steamboat," a painting, watercolor and gouache on paper, signed R.M. Dujardin.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#221Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurkorf. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.
A 19th-century Greek plate 'Grand Tour', depicting a satyr and youth by a hearth. We are including a Kylix drinking cup in black glazed earthenware.No longer availableDim. Ø 33,5 cm & Ø 14 cmEstimate: € 120 / 180 -
#123“Welt-verkehrs-globus”, Columbus-Verlag-Paul Oestergaard K-G, Berlin Lichterfelde. Een grote antieke wereldbol op gietijzeren voet, met schade aan de bol. Bovenste moer niet origineel. Schaal 1:26.600.000
"World traffic globe", Columbus-Verlag-Paul Oestergaard K-G, Berlin Lichterfelde. A large antique world globe on cast iron base, with damage to the globe. Top nut not original. Scale 1:26,600,000.No longer availableDim. h 82 x Ø 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#544Een antieke luchter van koper, verguld bronzen guirlandes en kristallen pegels.
An antique chandelier of copper, gilded bronze garlands, and crystal drops.No longer availableDim. h 92 x Ø 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#131Een precolumbiaans Chimu blackware keramieken vruchtbaarheidsbeeldje. Peru.
A pre-Columbian Chimu blackware ceramic fertility figurine. Peru.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 250 / 350 -
#679Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.
A modernist mirror with a beveled mirror edge.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 60 / 90 -
#211Capo di Monte“Neptunus, god van water en zee”, een groep in blanc-de-Chine op een houten sokkel, gemerkt Capo-Di-Monte. De staart van de zeemeerman in afgebroken maar nog aanwezig.
"Neptune, god of water and sea," a group in blanc-de-Chine on a wooden base, marked Capo-Di-Monte. The tail of the mermen is broken off but still present.No longer availableDim. 38 x 34 x 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#1Een koppel kemphanen van verzilverd metaal.
A set of 2 gamecocks in silver-plated metal.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 50 / 80 -
#246Een Mahoniehouten ronde tafel in Empire stijl.
A mahogany round table in Empire style.No longer availableDim. 76 x Ø 140 cmEstimate: € 200 / 300 -
#385Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 3,24 gEstimate: € 450 / 550 -
#475Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,56 ct.
An 18kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 0.56 ct.No longer availableDim. 14,40 g brutEstimate: € 900 / 1000 -
#527Een lot van 2 gesculpteerd, metalen votieve platen, tempelgeld, 18e eeuws, Siam.
A lot of 2 carved metal votive tablets, temple tokens, 18th century, Siam.No longer availableDim. 32 & 24 cmEstimate: € 200 / 300

