#134
“Christus op de koude steen”. Een schilderij, olieverf op paneel. 17e eeuws.
"Christ on the cold stone." A painting, oil on panel. 17th century. -
#341Lineol Germany
Een lot van 5 Belgische soldaten bestaande uit een vaandeldrager, een 4-koppige fanfare en 2 paarden, gemerkt Lineol Germany, ca. 1930/40.
#337
Een laat 19de eeuws postzegelalbum met indexering en sjablonen. Gedeeltelijk ingevuld met postzegels. En een omslag met losse zegels.
#618
Een lot van 2 Imari porseleinen borden met meerkleurig bloemdecor en kartelrand. Begin 20e eeuw. Verso gemerkt.
#608
Een modern design mat zwart metalen wandlampjes.
A modern design matte black metal wall lights. -
#67Manufacture impérial et royale de Nimy
Een meerkleurige vaas met floraal decor. Manufacture impérial et royale de Nimy. Onderaan gemerkt.
#44
Een lot grafisch werk met o.m. zes geëtste landschappen door Giambattista Benardelli (1819-1958), gegraveerde portretten uit de XVIIIde eeuw, schetsen landschappen, litho’s e.d.
A lot of graphic work including six etched landscapes by Giambattista Benardelli (1819-1958), engraved portraits from the 18th century, landscape sketches, lithographs, etc.Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#26
Een grote oude reiskoffer bekleed met kunstleder en voorzien van houten latten.
#239Wever & Ducré
#280
Een paar 18 karaats witgouden oorbellen.
A pair of 18 karat white gold earrings. -
#189
Een spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het lijstwerk.
A mirror with a gilded frame and various ornaments in the frame. -
#602Joris HouwenPeriod: 1925-1998