#14Hutschenreuther“Dansende edeldame”. Een porseleinen beeldje. Gemerkt.
"Dancing noblewoman." A porcelain figurine. Marked.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 15 / 20 -
#309“Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#79LuceplanEen paar Italiaanse design lampen met aluminium voet, model Costanza. In werkende staat. Met witte kappen.
A pair of Italian design lamps with aluminum base, model Costanza. In working condition. With white shades.No longer availableDim. h 51 cmEstimate: € 220 / 260 -
#459Een ovale spiegel met vergulde lijst en strikvormig ornament bovenaan, waarvan 1 eindpuntje met barst.
#17‘Pirate’. Set van 2 vintage speelgoedpistolen. Jaren 60. 1 heeft ruime schade, het ander pistool is in goede staat.
‘Pirate’. Set of 2 vintage toy guns. 1960s. 1 has significant damage, the other gun is in good condition.No longer availableDim. LengteEstimate: € 40 / 60 -
#232Stadszicht in Parijs. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#235Een paar hoge Chinees porseleinen blauw en witte gemberpotten met levensteken.
A pair of Chinese tall blue and white porcelain ginger jars with floral decoration.No longer availableDim. h 46,5 cmEstimate: € 160 / 180 -
#270Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,49 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 3.49 ct.No longer availableDim. 15,63 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#261Een console voor wandmontage in wit licht geaderd marmer met een bloemenguirlande.
A wall-mounted console in white light-veined marble with a flower garland.No longer availableDim. h 43 x b 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#124Jan Van Puyenbroeck“Portret van Mr. Landwaard”. Olieverf op aluminium door Jan van Puyenbroeck. Toegevoegd; Boek uitgegeven door Maurice de Vocht (1951) met zwart-wit reproducties van portretten.
"Portrait of Mr. Landwaard". Oil on aluminum by Jan van Puyenbroeck. Added; Book published by Maurice de Vocht (1951) with black and white reproductions of portraits.No longer availableDim. 25/30 cmEstimate: € 75 / 100