#351Beatles, Wings“The Beatles & Wings. Een lot van 7 lp’s waarvan 2 dubbel lp’s en een box met 3 lp’s van Wings.Beatles: 1962-1966, 1967-1970 en 4 x greatest hits.Wings: Wings over America.
"The Beatles & Wings. A lot of 7 LPs including 2 double LPs and a box set of 3 LPs by Wings. Beatles: 1962-1966, 1967-1970, and 4 x greatest hits. Wings: Wings over America."No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#83Antiek tweeloops percussiejachtgeweer.
#238Een antieke zwart gelakte kerkstoel met florale stof bekleed.
#352Leo JordaensPeriod: 1944-2000‘Herfststorm’. Olieverf op paneel. Getekend; Jordaens ‘63.
#488Een geglazuurd heramische tafellamp in Chinese stijl met florale motieven. Op houten sokkel.
A glazed ceramic table lamp in Chinese style with floral motifs. On wooden base.No longer availableDim. h 60 cm (voet)Estimate: € 40 / 60 -
#96Een oude staande klok in massief eikenhouten kast.
#113Een set van 4 geslepen glazen op voet. Rank en hoog.
A set of 4 cut glass goblets on a pedestal. Elegant and tall.No longer availableDim. Hoogte 48, Ø 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#492Charles DelportePeriod: 1928 - 2012“Composition surréaliste”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat ‘Delporte’ en genummerd 87/150.
"Surrealist composition," a color lithograph, signed outside the plate 'Delporte' and numbered 87/150.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#234Leo Spanoghe“Canal à Bruges”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Leo Spanoghe.
#6Rustieke salontafel met smeedijzer onderstel en massief houten blad.
Rustic coffee table with wrought iron base and solid wood top.No longer availableDim. Hoogte 54, Ø 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#130MHR SparvierroEen dameshorloge van roestvrij staal en geelgoud met rood lederen armband. We voegen er een bruin en oranje lederen armband aan toe.
A ladies' stainless steel and yellow gold watch with a red leather strap. We are adding a brown and orange leather strap to it.No longer availableEstimate: € 900 / 1000