#487
Een Chinees porseleinen dekselvaas met 4 dames en teksten in het decor. Met certificaat door Galerie Stampaert, “Shieng-Fen”, 19e eeuw. Met houten en deksel en op sokkel.
#304CJ Denis
“Winterlandschap met molen”, gemengde techniek op papier, gesigneerd G. Denis.
"Winter landscape with mill", mixed media on paper, signed G. Denis. -
#592J Peeters
#286Pierre VandelPeriod: 1970
A vintage square coffee table in brass and glass, designed by Pierre Vandel. -
#19Limoges France
Een porseleinen theepot op warmhouder in 3 delen, met florale decoratie en afwerking in goudverf. Onderaan gemerkt T. Limoges, Peint a la main.
#697Nimy
Een set van 2 vroeg 20ste eeuwse cache-pots in porselein met florale motieven gedecoreerd. Onderaan gemerkt Nimy.
#31Willy Studio Vandersteen
Een lot van 25 Suske & Wiske, 7 Jerom en 7 Biggles strips. Diverse uitgaven.
#457
Een bronzen Boeddha in lotushouding.
A bronze Buddha in lotus position.Place a bid ›Dim. h 33 cm -
#141
Een gepatineerd bronzen schrijfstel inktpot met beeld van een tijger op rotsen, en bijgevoegde schrijfpen.
A patinated bronze writing set inkwell with a tiger on rocks, including a writing pen. -
#172Anne Rutten
“Dame met parelsnoer”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#278
Milieu de table van gegoten glas.
Centerpiece of cast glass. -
#351Steiff, Germany
A large black plush poodle, Steiff with the button and label removed.