#608Dusart, Bruxelles
Een zwart marmeren mantelklok, met art-nouveau details. Voet vooraan en achteraan gerestaureerd.
#372
Een grote kers van kunststof.
#327
Een aardewerken visschotel St. Omer, 18e eeuw. Met decor van blauwe bloemen en mangaan achteraan.
#460
Een gouden munt. Albert I, 20 Bef. 6,45 g, 900/1000. Pos. A, Frans.
#272Rémy De PillecijnPeriod: 1920-1985
“Meisje met de grote ogen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 8-’63.
#541
Een lantaarn in massief messing met geslepen glas.
#491
Een paar Chinees porseleinen dekselvazen, blauw-wit met draken in het decor.
#532
#119Jan Van PuijenbroeckPeriod: 1887 - 1972
“Stilleven met aardbeien”, een schilderij, olieverf op doek, gemonogrammeerd JVP.
"Still life with strawberries", a painting, oil on canvas, monogrammed JVP.No longer availableDim. 30 x 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#599S. Cleyman
#471
Een wandelstok van been met gegraveerde figuren en patronen, met opschrift Lake Toba, een meer in Indonesië.
#158
“Maria met kind”. Een gepolychromeerd houten gesculpteerd beeld. 18e eeuws.
"Mary with child". A polychromed wooden sculpture. 18th century.No longer availableDim. 87,5 cmEstimate: € 250 / 350