#93Een vergulde houten wandversiering in Lodewijk XVI-stijl met een allegorie op de muziek. XIXde eeuw.
A gilded wooden wall decoration in Louis XVI style depicting an allegory of music. 19th century.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 200 / 240 -
#553Val Saint LambertEen kristallen vaas, groen in de massa gekleurd, onderaan gemerkt.
A crystal vase, green in color, marked at the bottom.No longer availableDim. h 23.5 x Ø 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#263Een kleine rijkelijk versierde staande klok.
#39Luc Verhavert‘Schuttershofstraat te Puurs’. Olieverf op papier. Getekend en gedateerd ‘78.
#65Een zilveren mosterdpotje met een verguld zilveren lepeltje. Het potje en de lepel dragen een monogram en zijn gemerkt 800M. Met een netto gewicht van 125 gram. Het glazen binnenpotje mist een chip aan de rand.
#548Een set van drie koperen scheepslampen. Bakboord, stuurboord en toplicht.
An antique standing candlestick, adjustable in height. With wrought iron base and brass candle holder.No longer availableDim. Hoogte 132 cmEstimate: € 60 / 80