#680
Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,28 ct.
#176
Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.
#513
Een houten gesculpteerd Oesjabti beeldje met hiërogliefen. Egypte, Grand Tour, vermoedelijk 18-19e eeuw.
#211
#462Harry
“Gezeten dame”, een vintage schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd ‘Harry’. Medio jaren 60.
#296Cees Braakman
Een lot van 8 vintage stoelen op zwart geverfd onderstel. Vermoedelijk Cees Braakman voor PasToe.
#276Cees Braakman
Een vintage commode met 1 schuifdeur en 3 laden op zwart geverfd onderstel. Vermoedelijk Cees Braakman voor PasToe.
#336
Een rechthoekig houten salontafel met fijn snijwerk, gecanneerd bovenstuk met glazen blad.
#266
#396
Een telefoontafeltje met 1 lade. Fineer van het blad vertoont barstjes.
#538
Een Chinees porseleinen pagode in blauw en wit decor in vier niveaus.
#393
Een kristallen vaas met florale vorm, vermoedelijk Val Saint Lambert, zwart in de massa gekleurd. Op 2 plaatsen schilferschade.
A crystal vase with floral shape, believed to be Val Saint Lambert, black colored in the mass. Chips at 2 spots.No longer availableDim. h 16 x Ø 20 cmEstimate: € 40 / 60