#210Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 400 / 500 -
#89Jean-Guy BeernaertPeriod: 1928 - 1999“Bosdreef”, een églomisé, olieverf op glas, gesigneerd J.G. Beernaert.
"Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 120 / 180 -
#364Joe English“Credo”. Een koperen etsplaat met opschrift onderaan. Onderaan in de plaat gesigneerd
“Credo”. A copper etching plate with inscription at the bottom. Signed at the bottom of the plate.No longer availableDim. 34,5 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#14“Hawking - The Fatal Stoop”. Engelse kleurenprent. Reeve naar F.G. Turner.
"Hawking - The Fatal Stoop". English color print. Copy after F.G. Turner.No longer availableDim. 39 x 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#114Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003“Dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd A. De Deken.
"Village View," a painting, oil on canvas, signed A. De Deken.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 150 / 200 -
#434Een Icoontje met 925‰ zilver. Byzantijnse kopie. Verso label.
An icon with 925‰ silver. Byzantine copy. Label on the back.No longer availableDim. 925‰Estimate: € 80 / 120 -
#638Een bronzen beeld van een schrijvende jongen op marmeren sokkel, gemerkt C Marcie.
#230Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliants with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 400 / 500 -
#255Een lot van 3 design hanglampen met gechromeerde kap en roostertjes.
#496Een massief kersenhouten secretaire met 2 grote en binnenin 6 kleine laden.
A solid cherry wood secretaire with 2 large drawers and 6 small drawers inside.No longer availableDim. 109.5 x 135 x 55 cmEstimate: € 150 / 250