#510Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een centrale saffier van +- 0,20 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and a central sapphire of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 5,30 gEstimate: € 400 / 500 -
#102M. Paulin“Interieur met twee dames”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd M. Paulin.
#649Bree BelgiumEen rood aardewerken vaas en asbak. Onderaan gemerkt.
A red earthenware vase and ashtray. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 20, Ø 8 cm & 35 x 11 cEstimate: € 40 / 60 -
#521Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor van bloemen.
A pair of hexagonal lidded vases of Chinese porcelain, decorated with a famille rose flower design.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200 / 240 -
#280Een paar 18 karaats witgouden oorbellen.
A pair of 18 karat white gold earrings.No longer availableDim. 1,63 gEstimate: € 100 / 150 -
#424Een Mandylion icoon met voorstellingen van St. Elia en St. Joris. 19de eeuws.
A Mandylion icon depicting St. Elijah and St. George. 19th century.No longer availableDim. 33,5 x 29 cmEstimate: € 120 / 180 -
#75Een Art Deco koperen luchter met 5 lichtpunten en melkglazen coupes. 1 beugeltje aan coupehouder met breuk.
An Art Deco copper chandelier with 5 light points and milk glass cups. 1 bracket on cup holder with damage.No longer availableDim. 43 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#183‘Ballet danseres’; Bronzen beeld op marmeren sokkel, draagt handtekening ‘Preiss’.
'Ballet dancer'; Bronze sculpture on a marble pedestal, with a signature 'Preiss'.No longer availableDim. h 47,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#297Meopta, ZenitEen lot van 2 analoge fototoestellen bestaande uit een Meopta Flexaret IV Twin Lens en een Zenit-E met Helios 44-2 lens.
A lot of 2 analog cameras consisting of a Meopta Flexaret IV Twin Lens and a Zenit-E with Helios 44-2 lens.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#353Val Saint LambertEen lot van 3 presse papiers, Val Saint Lambert, bestaande uit een ‘dubbele piramide, één groen in de massa gegleurd en één rood in de massa gekleurd met een monogram bovenaan. De groene en de rode hebben beide een minieme schilferschade.
#270Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,42 ct. FVVS1
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.42 ct. FVVS1No longer availableDim. 4,88 gEstimate: € 850 / 950