#594De Bruyne“Zicht met brug.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"View with bridge." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#247Een Belgisch officierssabel met opschrift Pour le Roi et la Patrie.
A Belgian officer's sabre with the inscription "For the King and the Fatherland".No longer availableDim. l 106 cm zonder schedeEstimate: € 100 / 150 -
#439Erik Cornelis“Rustend naakt”, een églomisé gesigneerd E. Cornelis.
"Resting nude," an églomisé painting signed E. Cornelis.No longer availableDim. 45 x 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#516Antonino Sciortino Serax“Flamingo L”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#11Een lot uit de koloniale periode bestaande uit een glazen fles van Primus, leeg, een botervlootje van de Elisabethville, de voormalige Congoboot, een asbakje van de Compagnie Maritime Belge van Cerabel en een boek ‘Le Congo Belge en Images’.
A lot from the colonial period consisting of a glass bottle from Primus, empty, a butter dish from the Elisabethville, the former Congo boat, an ashtray from the Compagnie Maritime Belge by Cerabel, and a book 'Le Congo Belge en Images'.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#135Giuseppe Maurizio Scutellà Artemide Milano“Pirce Sospensione”. Een modern design aluminium hanglamp in mat zwart. Ontwerp door Giuseppe Maurizio Scutellà voor Artemide.
"Pirce Suspension". A modern design matte black aluminum hanging lamp. Designed by Giuseppe Maurizio Scutellà for Artemide.No longer availableDim. 44 x Ø 97 cmEstimate: € 500 / 600 -
#540Een 18 kt geelgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with two brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.10 ct.No longer availableDim. 4,86 gEstimate: € 300 / 400 -
#346Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.
#184Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003“De touwspringster”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd De Deken.
#538“Biddende boer en boerin”. Een paar plaquettes van polychroom Vlaams aardewerk.
#387Een Chinees gepolychromeerd gesculpteerd houten paneel met vergulde delen.
A Chinese polychromed wood carved panel with gilded parts.No longer availableDim. 14 x 80 cmEstimate: € 30 / 50