#185Dertien verschillende bronzen penningen, twee zilveren, een koperen en één tinnen van de 19de en 20ste eeuw. Belgische, Chinese jaar van de tijger, Duitse, Engelse, Franse Charles de Gaulle van 15 gr., één Italiaanse ecu van 1992 van 50 gr. Een koperen met JFK en Nederlandse.
Fifteen different bronze medals, two in silver, and one in tin from the 19th and 20th century. Belgian, Chinese Year of the Tiger, German, English, French Charles de Gaulle weighing 15g, one Italian ECU from 1992 weighing 50g, and Dutch medals.No longer availableDim. Ø 7,5 cmEstimate: € 300 / 350 -
#513Een paar Empire vaasjes met polychroom romantisch decor. Kleine beschadiging aan een handvat.
#173Frank Ligtelijn RaakPeriod: 1933-1996“D2046-22”. Een vintage design bureaulamp met smoked glazen bol op gechromeerde ring, arm en voet. Ontwerp uit de Globe-serie door Frank Ligtelijn voor Raak, Nederland. Fabrikage van het glas door Peill & Putzler, Duitsland.
"D2046-22". A vintage design desk lamp with smoked glass globe on chromed ring, arm, and base. Design from the Globe series by Frank Ligtelijn for Raak, the Netherlands. Glass manufacturing by Peill & Putzler, Germany.No longer availableDim. 53 cmEstimate: € 500 / 600 -
#485NaïnEen Naïn, Iraans handgeknoopt tapijt.
A Naïn, Iranian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 242 x 363 cmEstimate: € 300 / 600 -
#155Een lot bronzen penningen. Belgie 19de eeuw. door Leopold Wiener, J. Leclercq en P. Hart. e.a.
A lot of bronze medals. Belgium 19th century. by Leopold Wiener, J. Leclercq, and P. Hart. and others.No longer availableDim. Ø 6,5 cmEstimate: € 350 / 450 -
#170Een 18 kt witgouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,73 ct. EVVS1.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approx. 1.73 ct. EVVS1.No longer availableDim. 7,36 gEstimate: € 2500 / 3000 -
#460Een 18 kt geelgouden ring bezet met één briljant van +- 0,10 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with one brilliant cut diamond of approximately 0.10 ct.No longer availableDim. 4,52 gEstimate: € 300 / 400 -
#124Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Nachtelijk winterlandschap”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Godderis.
"Nocturnal Winter Landscape", a painting, oil on canvas, signed by Godderis.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 150 / 200 -
#282Een set van 2 muzikale engeltjes in brons op een marmeren sokkeltje, Naar August Moreau, dragen beide een handtekening.
#118Een lot varia zilveren items, bestaande uit sigarettendoosjes, lepeltje, zoutvatje, etc. Diverse merktekens.
A lot of various silver items, including cigarette cases, spoon, salt cellar, etc. Various hallmarks.No longer availableDim. 350gEstimate: € 150 / 250 -
#42Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Zoersel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Godderis en gedateerd ‘42.
"Zoersel", a painting, oil on panel, signed Godderis and dated '42.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 60 / 80